امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک در پروژه ساخت بازی
Information 
سلام دوستان
همين طور که در موضوع تاپيک مشاهده ميکنيد اين تاپيک رو براي درخواست کمک زدم.برم سر اصل مطلب ما يه گروهي هستيم به نام تيم علم فوري که تصميم به ساخت يک بازي با سبک اول شخص نظامي گرفتيم.اين بازي يک بازي کوچک نيست و ميخاهيم گروهي نزديک به 30 نفر تشکيل بديم و بازي نسبتا بزرگيه.ما در حال طي کردن مراحل براي گرفتن مجوز از بنياد ملي بازي هاي رايانه اي هستيم و به لطف بنياد براي انيميت هم از فناوري موشن کپجر استفاده ميکنيم.اين پروژه از يک هفته ي ديگر به طور رسمي کليد ميخوره.اين بازي با موتور پيشرفته ي udk ساخته ميشه که به لطف اين موتور ميتوانيم بازي با استاندارد هاي جهاني تحويل مردم ايران بديم.
از همه ي دوستان در سرتاسر ايران درخواست ميکنيم اگر کمکي از دستشان برميايد از ما دريغ نکنند.از داوطلبان براي کمک در اين پروژه که ساکن تهران هستند دعوت ميشود درمکاني که در آينده تعيين ميشود گرد هم آيند و با کمک هم با سيستم هايي که براي آن ها فراهم شده کار کنند و در کنار کارهايشان آموزش رايگان توسط اساتيد ببينند و دوستاني که در خارج تهران قرار دارند ميتوانند کمک هاي خود را از طريق اينترنت به ما بکنند.اين هم بگم که ما يک گروه نوپا در اين عرصه هستيم و کوچکترين تجربه اي نداريم و ميانگين سنيمان هم 17 سال است.ما تيمي با اين تعداد ونقش ها نياز داريم:اين اعداد اعدادي هستند که تقريب زده شده اند و ممکن است دقيقا همين تعداد آماده نشوند
7 نفر براي مدلينگ
5 نفر براي طراحي مراحل
3 نفر براي برنامه نويسي
2 نفر براي صدا
3 نفر براي کيزمت
2 نفر براي نورپردازي بصري
3نفر براي سينماتيک
شما ميتوانيد از طريق ايميل و ايدي من بامن تماس داشته باشيد.لطفا هر کسي که قصد کمک داره من را در ياهو مسنجر اد کنه تا راحتتر با هم در ارتباط باشيم
email:m.ghsi9000@yahoo.com ID:m.ghsi9000
لطفا کساني که قصد کمک به مارا دارند مشخصات خودشان را در سايت elme4e.zio.ir ثبت کنند تا به طور رسمي عضو اين تيم باشند.
سوالات و پيشنهادات خود را از طزيق همين صفحه بگزاريد.
با تشکر محمد قنبري
پاسخ
CryENGINE 3

جز این شرمندم.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
ما هم تصمیمی داشتیم با این انجین کار کنیم ولی به دلیل این که از بازی نمیتونی فایل exe بگیریم پشیمون شدیم و تصمیم گرفتیم با udk کار کنیم . شما اگه آشنایتی با cry engine 3 داشته باشی میتونی udk هم کار کنی.تازه اگه منزلتون تهران باشه میتونید کلاسهای رایگان هم بیاید و یادبگیرید و کار کنید تازه اگر هم نشد میتونید تو بخش های دیگه کمک بکنیدConfused62:
پاسخ
تهران نیستم.

بذارید با Cry-Adam صحبت کنم خبر میدم همینجا.
پاسخ
cry adam کیمدی؟ برو با کلیف بلیزینسیکی صحبت کن
پاسخ
کیمدی چیه ؟

اگر نشد میتونم سریع UDK رو یاد بگیرم.
من یه Level Designer هستم کمی هم 3D Artist.
اگر قرار شد با هم کار کنیم میتونم مرحله رو طراحی و آپلود کنم.

اینم نمونه کارام توی CE3 و 3D MAX

[تصویر:  21994065682828786900.png]

[تصویر:  15320899681224015385.jpg]

[تصویر:  05688791122891130525.jpg]

[تصویر:  02949758128706836862.jpg]
پاسخ
علیرضا این عکس آخریت برای شروع خیلی عالیه ها!!! ولی باید کاملش کنی مثلا اون ساختمون پشتی خیلی مصنوعیه. یا مثلا جسد هایی که افتادن روی زمین شبیه L4D هست مصنوعین ولی خیلی خوبه. Confused62:Confused62:Confused62:
پاسخ
مصنوعی بودنش دیگه دست من نیست.
اینا رو با مخلفات خود موتور ساختم بهتر از این نداشت.
پاسخ
پس طراحان کرایتک چطوری میسازن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Confused41:Confused41:Confused41:Confused41:
پاسخ
علیرضا جان تو هم میتونی تو بخش مدلینگ کمک کنی و هم طراحی لول چون وقتی کرای انجین بلد باشی راحتتر با یو دی کی کار میکنی.
کسی دیگه نبود؟؟؟؟؟Confused05:Confused05:Confused83:Confused83:Confused62:Confused62:Confused62:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  5فیلمی که می توان از انها بازی ساخت. Zoom Hunter 17 5,905 04-10-2015, 09:35 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|برترین بازی اکشن اول شخص ALAN PAYNE 16 5,332 08-06-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت سوم(برترین بازی اکشن ماجرایی) ALAN PAYNE 12 4,220 08-06-2014, 08:15 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت دوم(برترین بازی اکشن سوم شخص) ALAN PAYNE 12 4,041 05-16-2014, 10:57 PM
آخرین ارسال: ahmad19853000
Sad درخواست همکاری در بازی MMORPG با موتور HeroEngine fered 8 2,735 03-30-2014, 06:15 PM
آخرین ارسال: fered

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان