امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهکارهای شما،برای بهتر شدن انجمن.
سلام و عرض ادب دارم خدمت تماماً کاربران انجمن محبوب گیمفا.امیدوارم از مباحث مبحوث در سایت راضی باشید.بنده به عنوان مدیر ارشد انجمن،ابن تاپیک را برای بیان راهکارها و درخواست‌های شما ایجاد کرده‌ام.در این تاپیک میتوانید،راه‌حل‌ها و راهکارهای متعددی را برای بهتر شدن انجمن خودتان،بیان کنید.بنده به عنوان یک منتقد انیمه و سینما،همواره در خدمت ارائۀ خدماتی در این زمینه، هستم.اگر درخواستی،برای آپلود انیمه،توسط انجمن،برای دانلود دارید،میتوانید با بنده مشورت نمائید ویا در این تاپیک عرض بفرمائید.میتوانید برای برخی راهکارها که،نمیخواهید در تاپیک بیان کنید،با مدیران ارشد (مازیار همتی_آرش قهرمانی) ویا مدیران کل (کسری نراقی_فرهاد یزداندوست)،در ارتباط باشید.

با عرض سپاس.تیم مدیریت ارشد.White Beard_Maziyar Hemmati
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
با سلام به نظر من مشکل اصلی انجمن نبود محتوای خوب هستش. من خودم که چند وقتی هستش که عضو شدم و تازه وارد هستم اما در این یکماه مطالب دوستان هیچ کیفیتی نداره. و فکر می کنم دلیل اصلی اونم نبود کاربر فعال هستش که دوستان انگیزه ای برای نوشتن ندارند. همین امروز که دارم این نظر رو می نویسم 70 تا عضو از انجمن بازدید کردن و 2270 نفر مهمان هستن.
امیدوارم انجمن دوباره فعال بشه چون واقعا علاقه‌مند به بازی زیاد هست و جای خالی همچین انجمنی احساس می‌شود.
پاسخ
با سلام و تشکر از شماها واسه این تاپیک

کاربرانی که غیر فعال هستن و به مدت زیادی آنلاین نمیشن بهتره حذف بشن تا الکی اعضا نداشته باشه.علتش پایینه 112

بسیاری از کاربران که مشکلات خود را از هر جهاتی بیان میکنن متاسفانه جوابی نمیتونن در این فروم پیدا کنن (علت اینه جوابی داده نمیشود Confused ) من خودم تا جایی که میتونم تلاش میکنم تا به تمامی سوالات کاربران جواب بدم و فروم ها الکی ساخته نشه.
باید به این کاربران امیدوار کاری کرد

با تشکر از مدیران انجمن و ارشد S0 (62) S0 (24)
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTJK7iSzCQx5VGtGSyjrAo...13REtaPW&s]
پاسخ
(10-13-2018, 01:04 AM)AtabakT نوشته است: با سلام و تشکر از شماها واسه این تاپیک

کاربرانی که غیر فعال هستن و به مدت زیادی آنلاین نمیشن بهتره حذف بشن تا الکی اعضا نداشته باشه.علتش پایینه 112

بسیاری از کاربران که مشکلات خود را از هر جهاتی بیان میکنن متاسفانه جوابی نمیتونن در این فروم پیدا کنن (علت اینه جوابی داده نمیشود Confused ) من خودم تا جایی که میتونم تلاش میکنم تا به تمامی سوالات کاربران جواب بدم و فروم ها الکی ساخته نشه.

سلام. 

حذف کاربرانی که فعال نیستن اصلا کار اشتباهی هستش. بالاخره بعضی از کاربراها هستن که چند سال پیش واسه این انجمن زحمت کشیدن و فعالیت داشتن و حذف کردنشون یه نوع توهین حساب میشه.

تشکر از شما. 
پاسخ
(10-12-2018, 07:07 PM)Big Bug نوشته است: با سلام به نظر من مشکل اصلی انجمن نبود محتوای خوب هستش. من خودم که چند وقتی هستش که عضو شدم و تازه وارد هستم اما در این یکماه مطالب دوستان هیچ کیفیتی نداره. و فکر می کنم دلیل اصلی اونم نبود کاربر فعال هستش که دوستان انگیزه ای برای نوشتن ندارند. همین امروز که دارم این نظر رو می نویسم 70 تا عضو از انجمن بازدید کردن و 2270 نفر مهمان هستن.
امیدوارم انجمن دوباره فعال بشه چون واقعا علاقه‌مند به بازی زیاد هست و جای خالی همچین انجمنی احساس می‌شود.

سلام و عرض ادب دارم خدمت شما،کاربر گرامی.حتماً به این مورد رسیدگی خواهیم کرد و از منابع مختلفی،موضوع و محتوا میگیریم و خودمان نیز به خلق آثار میپردازیم.

با تشکر.تیم مدیریت ارشد،آرش و مازیار

سلام و عرض ادب دارم خدمت اتابک مهربان و دلسوز انجمن.همانطور که،مازیار عزیز نیز اشاره فرمودند،حذف این کاربران،نوعی توهین حساب میشود و این کار،بسیار زشت است.در جواب دوست بالا نیز گفتم که،به همین زودی‌ها،یه پروژه‌ای برای انجمن دارم و آن این است که،محتوا و موضوع‌های تحلیلی و خبری عالی را از منابعی قابل باور،تحویل میگیرم و در این فروم به نمایش میگزارم،به غیر از این موضوع نیز،خودم هم،به خلق آثار نقد و بررسی انیمه و انیمیشن میپردازم.و در آخر بسیار سپاس گذارم که،در این فروم،شاهد فعالیهای زیاد شما هستیم.

با تشکر از شما.مدیریت ارشد،مازیار_آرش
پاسخ
سلام و عرض ادب دارم خدمت تمامی کاربران باشعور و فهیم انجمن گیمفا.برای آپدیت این تاپیک میخواهم بحثی را به اطلاع شما برسانم.بحث مبحوث من،این است که،شما خواهانید در کدام یک از انجمن‌های این فروم،تغییر ایجاد شود و مطالبی را برای شما قرار بدهیم،به طور خلاصه، منظور من این است که،کدام یک از بخش‌های انجمن،با کمبود محتوا روبه‌رو است،میتوانید در این تاپیک،بیان کنید.

با سپاس تیم مدیریت ارشد،آرش قهرمانی_مازیار همتی
پاسخ
(10-12-2018, 07:07 PM)Big Bug نوشته است: با سلام به نظر من مشکل اصلی انجمن نبود محتوای خوب هستش. من خودم که چند وقتی هستش که عضو شدم و تازه وارد هستم اما در این یکماه مطالب دوستان هیچ کیفیتی نداره. و فکر می کنم دلیل اصلی اونم نبود کاربر فعال هستش که دوستان انگیزه ای برای نوشتن ندارند. همین امروز که دارم این نظر رو می نویسم 70 تا عضو از انجمن بازدید کردن و 2270 نفر مهمان هستن.

با سلام بله یکی از دلایل هم این هستش مطالب کم شده و قدیمی باید برای این کار فعالیتی انجام بدیم گیمفا 3 سایت داره گیمفا     تکفارس     سینما  گیمفا    که میتونیم ازشون کمک بگیریم
[تصویر:  19123.jpg]
پاسخ
(10-13-2018, 01:27 AM)Maziyar Hemmati نوشته است:

سلام. 

حذف کاربرانی که فعال نیستن اصلا کار اشتباهی هستش. بالاخره بعضی از کاربراها هستن که چند سال پیش واسه این انجمن زحمت کشیدن و فعالیت داشتن و حذف کردنشون یه نوع توهین حساب میشه.

تشکر از شما. 

خب توش هیچ شکی نیست. حق با شما و دوستان قدیمی میباشد ولی منظور من این بود که مثلا کاربری واسه یکی دو روزی اکانت ساخته باشه و دیگه آنلاین نشه و هیچ فعالیتی نداشته باشه (قبلا هم گفتم کاربران غیر فعال نه کاربران سابق و فعال و...)
پاسخ
(10-13-2018, 06:51 PM)AtabakT نوشته است:

سلام. 

تشکر از شما. 

درسته حق با شما دوستان قدیمی میباشد ولی منظور من این بود که مثلا کاربری واسه یکی دو روزی اکانت ساخته باشه و دیگه آنلاین نشه و هیچ فعالیتی نداشته باشه (قبلا هم گفتم کاربران غیر فعال نه کاربران سابق و فعال و...)
این کار شدنی نیست و کمکی به انجمن نمیکنه
[تصویر:  19123.jpg]
پاسخ
(10-13-2018, 06:53 PM)yazdandoost نوشته است:
(10-13-2018, 06:51 PM)AtabakT نوشته است:

سلام. 

تشکر از شما. 

درسته حق با شما دوستان قدیمی میباشد ولی منظور من این بود که مثلا کاربری واسه یکی دو روزی اکانت ساخته باشه و دیگه آنلاین نشه و هیچ فعالیتی نداشته باشه (قبلا هم گفتم کاربران غیر فعال نه کاربران سابق و فعال و...)
این کار شدنی نیست و کمکی به انجمن نمیکنه

هر جور راحتین فقط یه پیشنهاد بود S0 (43) S0 (43) S0 (43)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکلات انجمن kasra 58 18,827 10-16-2018, 07:10 PM
آخرین ارسال: AtabakT

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان