امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات بازی Assassin’s Creed Syndicate
من کارت گرافیکو نمیتونم آپدیت کنم این ارورو میده کسی نمیدونه برای چیه؟؟؟؟؟[تصویر:  Capture.PNG]
پاسخ
سلام میگم نسخه ی من codex بعد من خداروشکر مشکلی مثل افت فریم ندارم ولی ی مشکلی دارم بعد رو اعصابه ک اینه موقع مثلا در حال حرکت ب جلو میخوام برگردم  تو چرخش دوربین گیر میکنه  وهم جهت دیگرو هم میگیرم ک میگیرم  عمل نمیکنه همون ب  راحش ادامه میده بعد جهتش تغیر میکنه و بنظرم  مورد از لگ نیست چرا که کسایی ک تو بازی حرکت میکنند  روون حرکت میکنند

بعد من بروز رسانیه اولیش رو ک نصب میکنم انگار ن انگار تغییری  کنه اون اپشناش هم نمیان
پاسخ
(11-28-2015, 02:25 PM)mq2015 نوشته است: من کارت گرافیکو نمیتونم آپدیت کنم این ارورو میده کسی نمیدونه برای چیه؟؟؟؟؟[تصویر:  Capture.PNG]
خیلی از دانردنگان انویدیا برای نصب این درایور به مشکل خوردند مثل شما. بهتهر درایور رو از جای معتبری دانلود کنید. درضمن اطمینان پیدا کنید که درایور از کارتتون پشتیبانی میکنه یا نه.
http://soft98.ir/software/drivers/483-nv...river.html

(11-28-2015, 03:08 PM)alireza1223445 نوشته است: سلام میگم نسخه ی من codex بعد من خداروشکر مشکلی مثل افت فریم ندارم ولی ی مشکلی دارم بعد رو اعصابه ک اینه موقع مثلا در حال حرکت ب جلو میخوام برگردم  تو چرخش دوربین گیر میکنه  وهم جهت دیگرو هم میگیرم ک میگیرم  عمل نمیکنه همون ب  راحش ادامه میده بعد جهتش تغیر میکنه و بنظرم  مورد از لگ نیست چرا که کسایی ک تو بازی حرکت میکنند  روون حرکت میکنند

بعد من بروز رسانیه اولیش رو ک نصب میکنم انگار ن انگار تغییری  کنه اون اپشناش هم نمیان

سلام
ظاهرا برای بعضی ها مشکل گیر و لگ موس توی بازی هست که توی یکی از پست های فروم یوبی دیدم یک نفر همچین مشکلی داره و راه حل های زیادی برای کنترلرها و موس ها گفته شده ولی ظاهرا حل نشدنی هستش. حالا شما روش های زیر رو که از فرو میوبی هست رو امتحان کنید شاید درست شد.
راه حل اول:
نقل‌قول: Try to set the priority of the game to "Normal" in task manager
راه حل دوم:
نقل‌قول: unplug your game pad before launching the game if you prefer to play with K/M and check if this fixes your problem, if not, then go to control panel--> device manager --> HID (Human Interface devices), disable everything except K/M and launch the game as admin afterwards

Help Assassin Creed syndicate Mouse Delay/Lag problems!
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
ممنون میگم میتونی توضیح بدی چرا اپدیت کار نکرد واسم

Try to set the priority of the game to "Normal" in task manager

اینم ی توضیحی بده متوجش نشدم
پاسخ
سلام من بازیم روحالت  فول اسکرین نمیره و نمیخام بردلس باشه.اپدیتم نصب کردم.اگه راه حلی است بگید.در ضمن mfaaرو کجا پیدا کنم.لطفا دقیق تر بگید.تو کنترل پنل میدونم هست.ممنون
پاسخ
(11-28-2015, 07:22 PM)Amir_big bass نوشته است: سلام من بازیم روحالت  فول اسکرین نمیره و نمیخام بردلس باشه.اپدیتم نصب کردم.اگه راه حلی است بگید.در ضمن mfaaرو کجا پیدا کنم.لطفا دقیق تر بگید.تو کنترل پنل میدونم هست.ممنون

سلام mfaa رو می تونی اینجا ببینی
nvidia control panel
manage 3D sittings
global sitting
multi-frame sampled AA
پاسخ
اقا بی زحمت سوالمو جواب بدین ک بالا نوشتم و ی سوال دیگه میگم این صندوقچه ها هستن ک سنگهای گردی داخلشونه ک نشان اساسین روشه اینارو چطور باید پیدا کنم
پاسخ
دوستانی که با گرافیک های amd با این بازی مشکل دارن یعنی با وجود گرافیک خوب لگ دارن، حتما درایور amd crimson 15.11 رو دانلود و نصب کنن. خیلی از مشکلات حل میشه، این نسخه از درایور های amd به طور کلی کنترل پنل گرافیک رو تغییر میده و گزینه های خیلی خوبی رو در اختیارتون میزاره و اگر به صورت crossfire هست گرافیکتون خیلی بهتر میشه. با یه سرچ از سایت های داخلی و خارجی میتونید بگیرید.
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
آقا واسه من هی دوسه دقیقه میرم تو بازی کرش میکنه چی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
دوستان سالم ترین کرک این بازی کدوم کرکه؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,812 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 75,315 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 46,060 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 50,432 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,642 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان