امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات و ارورهای بازی Mad Max
دوستان من کرک ورژن 3 رو هم ریختم اما مشکلم هنوز هست بازی بعد از ریخن کرک 2 دیگه موقع باز شدن stop working نمیده ولی همون مرحله اول وقتی میگه برو آب پیدا کن تا یکم راه میرم از بازی میپره بیرون و stop working میده. چیکار کنم؟ :(
 CS: GO for LIFE , LIFE for CS: GO :angel:
پاسخ
(09-15-2015, 05:06 PM)!HiradWoW نوشته است: دوستان من کرک ورژن 3 رو هم ریختم اما مشکلم هنوز هست بازی بعد از ریخن کرک 2 دیگه موقع باز شدن stop working نمیده ولی همون مرحله اول وقتی میگه برو آب پیدا کن تا یکم راه میرم از بازی میپره بیرون و stop working میده. چیکار کنم؟ :(

http://www53.zippyshare.com/d/jyaQcmxA/7...uments.rar 
این سیو بریز بازی من فقط کمی جلوتر از آب خوردن است
                                                     .خدا رو شکر من هیچ خدایی رو از هیچکس به ارث نبرده ام.

.من ازادم همانطور که دلم میخواهد خدای خودم را تجسم و انتخاب کنم.

.خدای من مهربان,بخشنده,دلسوز,چیز فهم و اتفاقا خیلی هم شوخ است.
پاسخ
(09-15-2015, 05:37 PM)mohamad.pc نوشته است:
(09-15-2015, 05:06 PM)!HiradWoW نوشته است: دوستان من کرک ورژن 3 رو هم ریختم اما مشکلم هنوز هست بازی بعد از ریخن کرک 2 دیگه موقع باز شدن stop working نمیده ولی همون مرحله اول وقتی میگه برو آب پیدا کن تا یکم راه میرم از بازی میپره بیرون و stop working میده. چیکار کنم؟ :(

مرسی ریختم ولی حالا تا مرحله load میشه stop working میده :(
پاسخ
(09-15-2015, 06:39 PM)!HiradWoW نوشته است:
(09-15-2015, 05:37 PM)mohamad.pc نوشته است:

مرسی ریختم ولی حالا تا مرحله load میشه stop working میده :(
منم مشکل شمارو داشتم بازی رو حزف کن و ازسایت باز........یتک  کرک v3 بریز دیگه اون کرک های اولی رو نریز از این سیو هم شروع کن ان شاء ا... درست بشه
                                                     .خدا رو شکر من هیچ خدایی رو از هیچکس به ارث نبرده ام.

.من ازادم همانطور که دلم میخواهد خدای خودم را تجسم و انتخاب کنم.

.خدای من مهربان,بخشنده,دلسوز,چیز فهم و اتفاقا خیلی هم شوخ است.
پاسخ
این بازی مگه سیستم چقدر می خواد؟
 احساس کندی میکنم
مشکل از کرکه؟
سیستمم نسبتا خوبه :exclamation:
پاسخ
(09-15-2015, 06:56 PM)mehr@n نوشته است: این بازی مگه سیستم چقدر می خواد؟
 احساس کندی میکنم
مشکل از کرکه؟
سیستمم نسبتا خوبه :exclamation:
سلام
خود بازی که اینجور که شنیده شده خوب بهینه نشده و کمی مشکل داره ولی عمده ترین مشکل به خاطر کرک هست که تمامی این مشکلات رو به وجود آورده.
کارت گرافیکتون رو به آخرین نسخه ی موجوود حتما آپدیت کنید تا کمی از مشکلات بازی ها رفع بشه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
درود دوستان، من نسخه فیت گرل رو نصب کردم و کرک ورژن 3 رو ریختم، اون مرحله ای که باید سه تا چیزو با ماشین خراب کنید و بعد میرید توی یه جایی که چهار پنج نفر میان و مبارزه میکنن و یکی هم اون بالا با طناب وصله و دستش هم تبل هست، وقتی میخوام بهش شلیک کنم Stopped Working میده :@  کرک ورژن 4 رو همراه آپدیتش ریختم ولی جواب نداد، راه حلش چیه؟
گند بزنن به این 3dm با کرک کردن بازیاش، تاحالا نشده یه بازی کرک کنه مشکل نداشته باشه :@ :@ :@ :@
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
دوستان بازی من بعد از پاک کردن و نصب مجدد و ریختن کرک 3 درست شده بود حدود 15 ساعت هم بازی کردم اما الان اینجا (عکس) اومدم در تا اولین نفر حمله میکنه بازی stop working میده سیو هم شده بازی نمیتونم از اینجا در بیام چیکار کنم؟ :( [تصویر:  docb90dvkw26cmmbh9ov.jpg]

(09-18-2015, 02:50 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: درود دوستان، من نسخه فیت گرل رو نصب کردم و کرک ورژن 3 رو ریختم، اون مرحله ای که باید سه تا چیزو با ماشین خراب کنید و بعد میرید توی یه جایی که چهار پنج نفر میان و مبارزه میکنن و یکی هم اون بالا با طناب وصله و دستش هم تبل هست، وقتی میخوام بهش شلیک کنم Stopped Working میده :@  کرک ورژن 4 رو همراه آپدیتش ریختم ولی جواب نداد، راه حلش چیه؟
گند بزنن به این 3dm با کرک کردن بازیاش، تاحالا نشده یه بازی کرک کنه مشکل نداشته باشه :@ :@ :@ :@

داداش سیو خودتو آپلود کن برات اون مرحله رو برم برات آپلود کنم که درست شه برات منم سیومو میدم این مرحله یی که واسه من stop working میده رو برو برام آپلود کن که ماله منم درست شه (ماله من مرحله نیس یا فرار کنم از اونجا یه مرحله رو شروع کن که سیو شه یا همه رو بکش اونجا کلا 3-4 دقیقه کاره) قبلا با دوستم این کارو کردیم ماله هر دو درس شد ولی الان دوستم مسافرته نمیتونه برام اینکارو انجام بده.
پاسخ
بعضی مواقع میری توی مپ قفل میکنه
ولیاگه یه ربع بازی کنی بعد بری توی مپ مشکلی پیش نمیاد
مال من که اینطوریه
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
(09-18-2015, 10:21 PM)masterpourya نوشته است: بعضی مواقع میری توی مپ قفل میکنه
ولیاگه یه ربع بازی کنی بعد بری توی مپ مشکلی پیش نمیاد
مال من که اینطوریه

داداش ماله من موقع فایت stop working میده قبله اینکه  stop working بده رفتم تو مپ از مکانی که بازی stop working میده عکس گرفتم  :(  + حدود 16 ساعت بازی کردم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی dark_prince277 11,891 2,040,997 01-01-2024, 06:58 AM
آخرین ارسال: bazi_center
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 11,868 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,525 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 22,116 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  رفع مشکلات و ارور های بازی PES 2016 Seed 92 76,476 09-28-2018, 12:28 PM
آخرین ارسال: mobinkohan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان