امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
(04-24-2015, 10:44 PM)مجید نصر نوشته است:
(04-24-2015, 10:08 PM)Araaa نوشته است:
(04-24-2015, 09:35 PM)مجید نصر نوشته است:
(04-24-2015, 09:26 PM)Araaa نوشته است:
(04-24-2015, 09:06 PM)مجید نصر نوشته است: دوست عزیز شما از آپدیت 1 و 2 و کرک 4 استفاده کردید؟
برای بعضی ها هم همین اطفاق رخ داده و با کمی صبر کردن بازی اجرا شده.

همه آپدیت ها و کرک ها رو نصب کردم
وقتی لانچر و اجرا میکنم تو تسک منیجر میاد بعد کرش میکنه :(

شما نباید آپدیت 3 رو کپی کند و باید آپدیت 1 و 2 رو کپی و کرک 4 استفاده کنید.
بعد اینکه شما نرم افزار های مورد نیاز بازی رو نصب کردید؟
DX
C++
.net

بله نصبه
این کاری که شما هم گفتی انجام دادم نشد  :(  :(

یعنی حتی از کرک های ورژن قبلی هم که استفاده می کردید همین جوری بود؟
بازی رو از لانچر کرک اجرا می کنید؟
یکبار لانچر رو با Run as اجرا کنید ببینید اجرا میشه.
کرک های ورژن قبلی ارور های مختلفی میداد
کرک v4 اینجوری میشه
لانچر کرک رو با run as هم امتحان کردم باز هیچ واکنشی نشون نمیده
ممکنه اشکال از ویندوز باشه؟
چون دوستم رو ویندوز 7 راحت اجرا میکنه
ویندوز من 8.1
پاسخ
(04-24-2015, 08:18 PM)gamer p30 نوشته است: اقای amirmax بزار رو مدیوم خداتم شکر کن حیف نیست با این سیستمو با این همه مدت صبر واسه انتشار بازی روی های بزاری و با مشکل و افت فریم بازی کنی :huh:

آخه داداش جان ٥ ميليون براي اين سيستم پول دادم كه روي ultra بازي كنم  :angel:

(04-24-2015, 08:10 PM)مجید نصر نوشته است:
(04-24-2015, 07:52 PM)medial110 نوشته است: سلام برای من تو مرحله دزدیدن اون ماشین حمل پول که توش یه نامه است استپ ورکینگ میده فقط توی همون مرحله . شمام این مشکل را دارید .

اونی هم که اون عکس را گذاشته بود شک نکن رم برای این تنظیماتی که شما قرار دادیت کمه

دوست عزیز شما آپدیت 1 و 2 رو فقط کپی کن و به هیچ عنوان از آپدیت 4 استفاده نکن بعد کرک 4 رو کپی و بازی رو اجرا کن به احتمال زیاد مشکلت حل خواهد شد.

(04-24-2015, 08:01 PM)amirmax نوشته است: بچه ها من نميدونم چرا با اين سيستم نسبتا قوي در حالت very high فريم ريتم به طور ميانگين روي ٣٣ فريم هستش و در حالت ultra روي 20 فريم . سيستمم:
Cpu: core i7 3770
Graphic: R9!280x 3gb gddr5
Ram: 8gb dual channel
Resolution: 1366*768
Power: green 600w
شما هم همين مشكل رو دارين؟! لطفا كمكم كنين
راستي در هر دو حالت Population density ,population variety, distance scaling كامل پر هستش شايد بخاطر اونا باشه نه!!!!؟؟؟؟؟ آخه به طور پيش فرض از همون اول كامل بود. براي شما هم همينطوره؟! 
یکی از مشکلات بازی همنی هست و طبق گفته ی بقیه ی دوستان بازی به خوبی بهینه نشده است و حتی با گرافیک پیشنهادی در سیستم مورد نیاز نمی تونید فریم مورد نظر رو بگیرید.
از طرفی اگر از نسخه ی کرکی بازی استفاده می کنید که یک سری افت فریم ها و مشکلات گرافیکی مربوط به آپدیت ها و کرک بازی هست که تا آمدن کرک کامل بازی و بدون مشکل بازی آش همینه و کاسه همین.
نه دوست عزيز من اورجينال بازي ميكنم  :cool: 
آخه من از بچها شنيده بودم كه با ٦٠ فريم راحت بازي ميكنند. و همه هم ميگفتند كه اين بازي خيلي خوب بهينه شده است. به نظرتون مشكل از سيستم منه؟؟؟؟!
پاسخ
حق با شماست ولی از تاخیرای بازی معلوم بود که مشکل داره حالا هم که بازی منتشر شده منتظر یه کرک سالم باید باشیم :exclamation:
[تصویر:  gnmfcf57082yvi1u63hb.jpg]
پاسخ
(04-24-2015, 11:27 PM)amirmax نوشته است:
(04-24-2015, 08:18 PM)gamer p30 نوشته است: اقای amirmax بزار رو مدیوم خداتم شکر کن حیف نیست با این سیستمو با این همه مدت صبر واسه انتشار بازی روی های بزاری و با مشکل و افت فریم بازی کنی :huh:

آخه داداش جان ٥ ميليون براي اين سيستم پول دادم كه روي ultra بازي كنم  :angel:

(04-24-2015, 08:10 PM)مجید نصر نوشته است:
(04-24-2015, 07:52 PM)medial110 نوشته است: سلام برای من تو مرحله دزدیدن اون ماشین حمل پول که توش یه نامه است استپ ورکینگ میده فقط توی همون مرحله . شمام این مشکل را دارید .

اونی هم که اون عکس را گذاشته بود شک نکن رم برای این تنظیماتی که شما قرار دادیت کمه

دوست عزیز شما آپدیت 1 و 2 رو فقط کپی کن و به هیچ عنوان از آپدیت 4 استفاده نکن بعد کرک 4 رو کپی و بازی رو اجرا کن به احتمال زیاد مشکلت حل خواهد شد.

(04-24-2015, 08:01 PM)amirmax نوشته است: بچه ها من نميدونم چرا با اين سيستم نسبتا قوي در حالت very high فريم ريتم به طور ميانگين روي ٣٣ فريم هستش و در حالت ultra روي 20 فريم . سيستمم:
Cpu: core i7 3770
Graphic: R9!280x 3gb gddr5
Ram: 8gb dual channel
Resolution: 1366*768
Power: green 600w
شما هم همين مشكل رو دارين؟! لطفا كمكم كنين
راستي در هر دو حالت Population density ,population variety, distance scaling كامل پر هستش شايد بخاطر اونا باشه نه!!!!؟؟؟؟؟ آخه به طور پيش فرض از همون اول كامل بود. براي شما هم همينطوره؟! 
یکی از مشکلات بازی همنی هست و طبق گفته ی بقیه ی دوستان بازی به خوبی بهینه نشده است و حتی با گرافیک پیشنهادی در سیستم مورد نیاز نمی تونید فریم مورد نظر رو بگیرید.
از طرفی اگر از نسخه ی کرکی بازی استفاده می کنید که یک سری افت فریم ها و مشکلات گرافیکی مربوط به آپدیت ها و کرک بازی هست که تا آمدن کرک کامل بازی و بدون مشکل بازی آش همینه و کاسه همین.
نه دوست عزيز من اورجينال بازي ميكنم  :cool: 
آخه من از بچها شنيده بودم كه با ٦٠ فريم راحت بازي ميكنند. و همه هم ميگفتند كه اين بازي خيلي خوب بهينه شده است. به نظرتون مشكل از سيستم منه؟؟؟؟!

دوست عزیر اینو (population variety ) ببند درست میشه و اگه نشد آپدیت amd رو نصب کن.
پاسخ
اغا مجید مال اپدیت سه و کرک چهار وقتی کاور و تیراندازی میکنی از تو ماشین میپره بیرون ولی تو صحفه اول اونی که گذاشتین با اون مال من حل شده دیگه نمیپره افت فریمم تموم شده با این اپدیت
پاسخ
اقا کسی مثل من مشکل گرافیک نداره مال من یه قسمتی از شهر غیب شده کسی میدونه مشکل چی
پاسخ

(04-24-2015, 08:36 PM)arash_95 نوشته است:
(04-24-2015, 07:32 PM)مجید نصر نوشته است:
(04-24-2015, 05:01 PM)arash_95 نوشته است:
(04-24-2015, 04:32 PM)مجید نصر نوشته است:
(04-24-2015, 03:18 PM)arash_95 نوشته است: [font=Tahoma, Verdana, 'Times New Roman']سلام من نسخه [/font][font=Tahoma, Verdana, 'Times New Roman']Corepack بازی دارم که دو تا فایل ستاپ داره اولی بدون دردسر نصب میشه ولی وقتی دومی میخام نصب کنم پیام میاد که سی دی 1 بزار . داخل سی دی هام بجز فایل های فشرده بازی چیزی نیس[/font]

سلام دوست عزیز
طبق اطلاعاتی که سایت کورپپک در مورد بازی خودش داده به شرح زیر هست.

[font=arial,helvetica,sans-serif]1. So you have downloaded CorePack's Prepack   [تصویر:  rolleyes.gif][/font]

[font=arial,helvetica,sans-serif]If you have 37 files (i.e. part01, part02, etc...)[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]2. Extract the 2 ISO files from the RAR's (37 files) using WinRAR or 7Zip (Right click the first part01 (i.e. PRECP-GTAV.part01.rar) and choose 'Extract Here').[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]~12 minutes[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]3. You now have 2 ISO's 'PRECP-GTAV_D1.iso' and 'PRECP-GTAV_D2.iso'[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]4. Ensure you have 100GB of free space on HDD where you choose to install the game![/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]Please also note you should NOT get any error's during installation![/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]i.e "Unarc.dll / ISDone.dll Error Code -8" (if you do, please see https://corepacks.co...ll-error-code-8)[/font]

[font=arial,helvetica,sans-serif]5. Mount your 'PRECP-GTAV_D1.iso' (with Daemon Tools or simply use Windows 8's inbuilt virtual drive, i.e. double-click .iso)[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]6. Choose to Install and select a file location[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]~28 minutes[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]7. Once complete, click finish.[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]8. Mount your 'PRECP-GTAV_D2.iso'[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]9. Choose to Install and select the same location (step 6)[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]NOTE: You may get another warning here about free space, however you just copied about 70GB from DVD1, so I beleive you maybe able to ignore this message, however I did not![/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]~6 minutes[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]10. The Processing Files (batch un-compressing) command windows begin... This does take time, please be patient and do not close them![/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]~2 hours 20 minutes[/font]
[font=arial,helvetica,sans-serif]11. Once complete, push any key in the command prompt window (like it says to do), and click finish.[/font]

توی اینجا گفته وقتی نسخه ی کورپک رو دنلود می کنید با دو تا DVD با اون نام های ذکر شده بعد با برنامه ی [font=arial,helvetica,sans-serif]Daemon Tools[/font] باز کنید DVD 1 رو و شروع به نصب کنید و بعد از اتمام دیسک 1 پیغام قرار دادن دیسک دو را می کنه که شما باید بر روی دیسک رو را قرار داده و روی Ok در داخل نصب کلیک کنید تا بازی به نصب خودش ادامه بده.
برای نصب این نسخه هم به 100 گیگ فضای خالی در درایوی که بازی رو نصب می کنید دارید.

من بازم نفهمیدم. :(
داخل cdها چیزی نیست بجز فایل های فشرده بازی که اونا رو هم اکسترکت کردم و از همونا فایل ستاپ بازی بدست اومد :heart:  
خب شما یک کاری کن از داخل DVD های بازی هم از اون فشرده ها عکس بگیر و هم از اون فایل هایی که از حالت فشرده خارج کردی عکس بگیر و اینجا قرار بده تا من ببینم فایل ها هون فایل هایی هست که خود کورپک گفته یا 
بعد اکسترکت کردن dvd ها این دوتا بدست میاد که دوتا فایل ستاپ هست
[تصویر:  7n5270gznqvj41wlpom5.png]
اینم داخل فولدر های بدست اومده
[تصویر:  59ewmiroxvf96g9vsfkl.png]
[تصویر:  knjg_10639631_620258808085403_3325874796439845228_n.jpg]
پاسخ
بچه ها کسای که بازی رو دانلود کردید بگید از کجا دانلود کردید  سرعتش چطور بود 
پاسخ
(04-25-2015, 02:04 PM)saeedcloner نوشته است: بچه ها کسای که بازی رو دانلود کردید بگید از کجا دانلود کردید  سرعتش چطور بود 

من از Download.ir سرعتش هم عالیه و همه اپدیت ها و کرک هارو گذاشته.
پاسخ
سلام دوستان
من بازیرو جند روز پیش فایل نصبی شو ریختم تو هارد بعد آوردم زدم تو نصب
بعد از چند دقیقه که یکمش پر شده بود دیدم برای ریختن هر فایل ارور  the license file is not corrupted میده با گزینه های زیرش که Abort,Ignore و Retry بود.Igonre که میزدم رد هم میکردم باز برای فایل های دیگه همین مشکلو داشت
این ارور برای چیه؟ خیلی بهش بر میخورم
لطفا جواب بدین
ممنون
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,542 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,720 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,416 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,535 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 40,873 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان