امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
سلام.

من یه مشکلی داخل بازی دارم.
وقتی کرک ورژن اخر ۳dm V4 ریختم تو بازی حدوداً یه روزی بازی رو انجام دادم و چند مرحله رو کامل کردم روز بعد که وارد بازی شدم تو همون صفحه ی اغازین با یه پیغام خطایی مواجه شدم این پیغام میگه که باید بازی اکتیو بشه (نیاز به کرک هست) و نیاز به یه اینترنت کانکت هست و این در صورتی هست که من کرک ورژن اخر ۳DM روی بازیم موجود هست و همچنین نتم هم بدون مشکل وصل هست، البته دوباره هم این کرک رو کپی پست کردم ولی تغییر نکرد.
حالاً به نظر شما مشکل از کجاست؟
توروخدا لطفاً راهنمایی کنید!!
پاسخ
باید تاریخ کامپیوترت رو به قبل از 2015/4/20 تغییر بدی.اگه نشد ساعت رو به 5 صبح تغییر بده.ساعت کامپیوتر منظورمه.
پاسخ
(04-29-2015, 10:48 AM)fredmehdi نوشته است: باید تاریخ کامپیوترت رو به قبل از 2015/4/20 تغییر بدی.اگه نشد ساعت رو به 5 صبح تغییر بده.ساعت کامپیوتر منظورمه.

تغییر دادم دوست عزیز ولی تغییری نکرد.
در ضمن کرک v3 رو هم رو بازی نصب کردم، نت و انتی ویروس رو هم همینطور رو غیرفعال کردم.
ولی زمانی که میخوام وارد بشم با پیغام اررور زیر مواجه میشم:

[تصویر:  46014294256876634_error.jpg]

حالاً راهی دیگه ای نیست که بشه ابن مشکل رو حل کرد؟
پاسخ
منم با شما هم دردم reza 2015
[تصویر:  gnmfcf57082yvi1u63hb.jpg]
پاسخ
 راستی دوستان اینو یادم رفتم بگم که من فقط اپدیت v1 جی تی ای V روی بازیم نصب هست و ورژن های بعدی مثل v2 و v3 اپدیت بازی دانلود و  نصب نکردم.
پاسخ
دوست عزیز شما کرک 2 و اپدیت 1 رو بریز.بعدش از طریق لانچر کرک اجراش کن.مطمئنا اجرا میشه.
پاسخ
بزن رو PLAY GTA بعد تو صفحه ای که باز شده رو افلاین مود بزن میاد من زدم این ارور رو اورد
[تصویر:  tn65vwi9do6voydeskum.jpg]

اینترنتو خاموش کن بعد بزن
پاسخ
دوستانی که مشکل کرش کردن بازی در هنگام کاور گرفتن ، تغییر شخصیت و پریدن به بیرون از بازی رو دارن از کرکی که میزارم استفاده کنند .

مشکلی که PC نسبت به کنسولا داره اینه که ، کنسول با یه سخت افزار خاص اسمبل میشه کپی های زیادی از اون منتشر میشه . خوب این باعث میشه سازنده بازی راحتر بازیشو بهینه کنه .

اما چون در PC هر فردی یه جوری سیتمشو اسمبل کرده بهینه کردن بازی واسه سازنده بازی سخت میشه و مشکلاتی برای بعضی از گیمرها پیش میاد .

از وقتی GTAV اومد تا حالا 3 آپدیت ، 4 کرک اصلی و 3 کرک فرعی اومده . خیلی ها با اون آپدیت ها و کرک های اولی مشکلشون حل شده اما بعضی ها هنوز مشکلاتی رو دارن .

کرک V4 فیکس V3 هم منتشر شد . این کرکم نسبت به ورژن قبلیش مشکلات خیلی هارو بر طرف کرده . امیدوارم مشکل شما رو هم بر طرف کنه . اگه نشد که باید منتظر آپدیت یا کرک اصلی و حتی فرعی جدیدتر باشد .

1 . کرک 4 فیکس 3 زیر را دانلود و در مسیر بازی کپی کنید .

Crack V4 Fix V3

http://s251.uploadbaz.com/files/9/r9927skej43vch/Crack V4 Fix V3 (Farhad828).rar

2 . بازی را توسط PlayGTAV.exe و به صورت Run As Administrator اجرا و از بازی لذت ببرید .

توجه : در صورتی که هنوز مشکل نشانه گیری و کرش کردن در هنگام رانندگی را دارید :

فایل اجرایی PlayGTAV.exe را به صورت Windows 7 Compatibility mode و Run As Administrator اجرا کنید .
پاسخ
(04-29-2015, 01:25 PM)farhad828 نوشته است: دوستانی که مشکل کرش کردن بازی در هنگام کاور گرفتن ، تغییر شخصیت و پریدن به بیرون از بازی رو دارن از کرکی که میزارم استفاده کنند .

مشکلی که PC نسبت به کنسولا داره اینه که ، کنسول با یه سخت افزار خاص اسمبل میشه کپی های زیادی از اون منتشر میشه . خوب این باعث میشه سازنده بازی راحتر بازیشو بهینه کنه .

اما چون در PC هر فردی یه جوری سیتمشو اسمبل کرده بهینه کردن بازی واسه سازنده بازی سخت میشه و مشکلاتی برای بعضی از گیمرها پیش میاد .

از وقتی GTAV اومد تا حالا 3 آپدیت ، 4 کرک اصلی و 3 کرک فرعی اومده . خیلی ها با اون آپدیت ها و کرک های اولی مشکلشون حل شده اما بعضی ها هنوز مشکلاتی رو دارن .

کرک V4 فیکس V3 هم منتشر شد . این کرکم نسبت به ورژن قبلیش مشکلات خیلی هارو بر طرف کرده . امیدوارم مشکل شما رو هم بر طرف کنه . اگه نشد که باید منتظر آپدیت یا کرک اصلی و حتی فرعی جدیدتر باشد .

1 . کرک 4 فیکس 3 زیر را دانلود و در مسیر بازی کپی کنید .

[/url][url=http://www.uploadbaz.com/vquemqfjvzm4]Crack V4 Fix V3

http://s251.uploadbaz.com/files/9/r9927skej43vch/Crack V4 Fix V3 (Farhad828).rar

2 . بازی را توسط PlayGTAV.exe و به صورت Run As Administrator اجرا و از بازی لذت ببرید .

توجه : در صورتی که هنوز مشکل نشانه گیری و کرش کردن در هنگام رانندگی را دارید :

فایل اجرایی PlayGTAV.exe را به صورت Windows 7 Compatibility mode و Run As Administrator اجرا کنید .

من کرک جدید بازی (v4 fix v3 ) رو داخل محل نصب بازی کپی پست کردم ولی یه مشکلی هست، اونم اینکه زمانی که وارد بازی میشم تو همون Loading screen بازی گیر می کنه و وارد نمیشه دیگه نمی دونم این چه مشکلی هست؟!!!
قبل از اینکه وارد بازی بشم نتم قطع کردم و انتی ویروسم هم بسته بود.
پاسخ
من هر کدومو میزنم میره تو social clup
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,751 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 75,267 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 46,030 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 50,410 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,452 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان