امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
آقای مجید نصر روی لب تابه

من همه ی کارایی که میگید رو کرده ام

ضمنا آخه چطوری از PLAYGTAV.exe احرا کنم اونو میزنم یه سری چیزا میاد اینترنت میخاد نمیدونم چیه
الان عکس اونم میزارم
پاسخ
(05-01-2015, 09:04 PM)New Goblin نوشته است: یه سوال ممکنه مشکل Stop Working به علت آپدیت نبودن کارت گرافیک باشه؟؟؟

بله من در چند سایت خارجی دیدم که گفته بودند که با آپدیت کارت گرافیک مشکل Stop Working و اجرا نشدن لانچر برطرف شده.

(05-01-2015, 09:18 PM)New Goblin نوشته است: یه سوال مهمتر،آیا بازی من کامل هست؟؟؟چون موقع Extract چنتا ارور CRC میده و رد میشه و این فولدر این بازی:[تصویر:  zb2323d7neue6tpnn4b4.jpg]

*****/images/zb2323d7neue6tpnn4b4.jpg

من از روی عکس نمی تونم بهتون بگم که بازی شما کامل هست یا نه و اگه در هنگام استخراج کردن با ارور مواجه شدید حتما یک سری فایل ها یا استخراج نشده و یا ناقص هست.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(05-01-2015, 09:23 PM)مجید نصر نوشته است:
(05-01-2015, 09:02 PM)hadi-wolf نوشته است: من اینو بگم وقتی رو لانچر کلیک میکنم یه صفحه سیاه میاد همینجوری میمونه

واقعا از کجا بفهمم راه حلش چیه؟

یه سوال شما بازی رو روی pc اجرا می کنید یا روی لپپتاب؟
این هم یه راهنمای کلی برای اجرای بازی که باید انجام بدید.
اینترنت و آنتی ویروس حتما قطع باشه.
آپدیت های بازی رو به صورت کامل کپی کنید و اگر گزینه ای مبنی بر جایگزینی فایل اومد جایگزین کنید و چیزی رو پاک نکنید.
از آخرین کرک بازی که در آپدیت چهار قرار داره استفاده کنید.
برنامه ی سوشیال کلوب هم که در آخرینآپدیت هست رو هم نصب کنید و اجرا کنید.
بازی رو فقط از PLAYGTAV.exe اجرا کنید.
آخرین درایور کارت گرافیک خودتون هم حتما حتما قبل از اجرای بازی نصب کنید.
آقای نصر مال من لب تابه

بعدشم چطوری از playgtav.exe اجرا کنم ؟ مگه از لانچر اجرا نمی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(05-01-2015, 09:22 PM)hadi-wolf نوشته است: آقای مچید نصر جواب من چی شد؟ یه عکس هم گذاشته صفحه قبل اونو ببینید دیگه

دوست عزیز صبر کنید آخه مشکلات این بازی یکی دو تا نیست که تازه غیر از شما دارم جواب بقیه رو هم میدم کمی در پاسخگویی من صبر کنید من به تمام مشکلات شما تا جایی که در توانم باشه رسیدگی می کنم و سعی می کنم تا کمکتون کنم تا بازی رو اجرا کنید.
عکس رو هم دیدم شما باید فایل های داخل اون عکس سمت چپی رو کپی کنید همونی که شامل سه فایل اجرایی و پوشه ی آپدیت میشه.
پاسخ
تورو خدا یکی بگه چجوری اپدیتارو نصب کنیم :huh: :huh: :huh: :huh:
[تصویر:  gnmfcf57082yvi1u63hb.jpg]
پاسخ
مشکل stop working حل شد با کار اولی

ولی این ینی چی

[تصویر:  38lu3l5o4ros6yzxispf.jpg]
پاسخ
(05-01-2015, 09:28 PM)hadi-wolf نوشته است:
(05-01-2015, 09:02 PM)hadi-wolf نوشته است: من اینو بگم وقتی رو لانچر کلیک میکنم یه صفحه سیاه میاد همینجوری میمونه

آپدیت های بازی رو به صورت کامل کپی کنید و اگر گزینه ای مبنی بر جایگزینی فایل اومد جایگزین کنید و چیزی رو پاک نکنید.
آقای نصر مال من لب تابه

بعدشم چطوری از playgtav.exe اجرا کنم ؟ مگه از لانچر اجرا نمی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب حالا چون روی لپتاپ هستید این کار رو انجام بدید.
این رو هم برای باز خیلیم میگم برای تمام کاربر ها حتما حتما کارت گرافیکتون آپدیت باشه.
حالا جناب هادی اینکار رو که میگم انجام بدید.
از قسمت taskbar در کنار ساعت ویندوز بر روی Icon انویدیا کلیک راست کنید و گزینه ی Open Nvidia Control Panel رو بزنید وقتی باز شد در سمت چپ گزینه ی Manage 3Dsettings بزنید که قسمت های Global Settings و Program setting نمایان میشه.در قسمت Global setting کارت گرافیک پیش فرض خودتون رو Nvidia قرار بدید.بعد وارد Program settiing بشید و در قسمت Add تمام فایل های اجرایی بازی GTA V هر چی که هست رو وارد می کنید.حالا تمام بازی ها و برنامه های شما با کارت گرافیک قدرتمد شما اجرا میشه.
در مورد playgtav.exe در آپدیت جدید باید از این فایل استفاده کنید ولی در آپدیت های قبلی باید از لانچر کرک بازی رو اجرا می کردید.
در ضمن در آپدیت جدید و کرک جدید قبل از اجرای بازی باید سوشیال کلاب هم اجرا بشه.
و اینکه اون playgtav.xex در صفحه ی دسکتاپ هم موجود هست.
پاسخ
(05-01-2015, 09:25 PM)مجید نصر نوشته است:
(05-01-2015, 09:04 PM)New Goblin نوشته است: یه سوال ممکنه مشکل Stop Working به علت آپدیت نبودن کارت گرافیک باشه؟؟؟

بله من در چند سایت خارجی دیدم که گفته بودند که با آپدیت کارت گرافیک مشکل Stop Working و اجرا نشدن لانچر برطرف شده.

(05-01-2015, 09:18 PM)New Goblin نوشته است: یه سوال مهمتر،آیا بازی من کامل هست؟؟؟چون موقع Extract چنتا ارور CRC میده و رد میشه و این فولدر این بازی:[تصویر:  zb2323d7neue6tpnn4b4.jpg]

*****/images/zb2323d7neue6tpnn4b4.jpg

من از روی عکس نمی تونم بهتون بگم که بازی شما کامل هست یا نه و اگه در هنگام استخراج کردن با ارور مواجه شدید حتما یک سری فایل ها یا استخراج نشده و یا ناقص هست.
خب مگه شما اجرا نکردید بازیو؟؟؟
با مال خودتون مطابقت بدید!
دلم قهوه میخواد همین حالا با تو،
مث قهوه آروم بنوشم صداتو
قهوه-بنیامین بهادری
پاسخ
(05-01-2015, 08:52 PM)مجید نصر نوشته است:
(05-01-2015, 08:14 PM)arash_95 نوشته است:
(05-01-2015, 07:51 PM)مجید نصر نوشته است:
(05-01-2015, 04:59 PM)arash_95 نوشته است:
(05-01-2015, 04:17 PM)مجید نصر نوشته است: شما بازی رو از کدوم فایل اجرایی بازی اجرا کردید؟
در آپدیت و کرک جدید باید بازی رو از PLAYGTAV.EXE اجرا کنید نه بقیه ی فایل های اجرایی
بعد اینکه قبل از بازی حتما سوشیال کلوپ رو اجرا کنید و بعد وارد بازی بشید.
حتما حتما اینترنت قطع باشه.

سلام 
برا من PLAYGTAV.EXE نداره تو فولدر بازی؟
[تصویر:  zu19u3dz6xv3o4gav8wy.png]

سلام دوست عزیز
اگه به امضای من توجه کنید می بینید که اون فایل هست و تا جایی که من از عکس شما دیدم شما از نسخه ی کورپک استفاده کردید.
و اینکه شما اصلا بازی رو تونستید اجرا کنید؟

نسخه کورپک هست.بازی رو هم هنوز نتونستم اجرا کنم STOP working میده.

نسخه کورپک فایل PLAYGTAV.EXE نداره آیا؟ یا برا من اینطوریه؟
من اطلاعی از نسخه ی کورپک ندارم چون خودم نسخه ی کامل بازی رو گرفتم و اون فایل داخلش قرار داشت.
الان هم هادی که بازی داخلش بود در دسترسم نیست که اون فایل رو براتون آپلود کنم.
ببینید اگه کسی اون فایل رو داره در اختیار شما قرار بده.
الان چه فایلی رو باید بگم برام آپلود کنن؟PLAYGTAV.EXE؟ :exclamation:
[تصویر:  knjg_10639631_620258808085403_3325874796439845228_n.jpg]
پاسخ
(05-01-2015, 09:57 PM)hadi-wolf نوشته است:
(05-01-2015, 09:46 PM)مجید نصر نوشته است:
(05-01-2015, 09:28 PM)hadi-wolf نوشته است:

آقای نصر مال من لب تابه

خب حالا چون روی لپتاپ هستید این کار رو انجام بدید.
این رو هم برای باز خیلیم میگم برای تمام کاربر ها حتما حتما کارت گرافیکتون آپدیت باشه.
حالا جناب هادی اینکار رو که میگم انجام بدید.
از قسمت taskbar در کنار ساعت ویندوز بر روی Icon انویدیا کلیک راست کنید و گزینه ی Open Nvidia Control Panel رو بزنید وقتی باز شد در سمت چپ گزینه ی Manage 3Dsettings بزنید که قسمت های Global Settings و Program setting نمایان میشه.در قسمت Global setting کارت گرافیک پیش فرض خودتون رو Nvidia قرار بدید.بعد وارد Program settiing بشید و در قسمت Add تمام فایل های اجرایی بازی GTA V هر چی که هست رو وارد می کنید.حالا تمام بازی ها و برنامه های شما با کارت گرافیک قدرتمد شما اجرا میشه.
در مورد playgtav.exe در آپدیت جدید باید از این فایل استفاده کنید ولی در آپدیت های قبلی باید از لانچر کرک بازی رو اجرا می کردید.
در ضمن در آپدیت جدید و کرک جدید قبل از اجرای بازی باید سوشیال کلاب هم اجرا بشه.
و اینکه اون playgtav.xex در صفحه ی دسکتاپ هم موجود هست.
منظورتون از آپدیت جدید یعنی آپدیت چهارم که دیروز اومد؟ یا سومی؟
منظورم آپدیت چهارمی هست که در سه صفحه ی قبل لینکشو قرار دادم.
راستی این کرک هم بعد از کپی کردن کرک آپدیت 4 امتحان کن.
V4.01 CRACK ONLY
اینم لیست تغییرات کرک ها

V4.01 changelog

- Installer now doesnt created a second PlayGTAV icon (AIO problem)
- Installer now deletes GTAVUpdate3Fix icon (AIO problem)

V4.0 changelog
- Launcher.exe(3dm) now called RunIt.exe (Name change just incase R* have a check for launcher.exe)
- PlayGTAV.exe updated to V1.4 (this will call GTAVLauncher.exe first then RunIt.exe)
- GTAVCRC.exe' updated to V1.4 (this is to check for the new file updates
- NEW LANGUAGES ADDED
    - Italian (Requested by ReDevil)
    - Polish (Requesting by USERNAME)
- Installer now doesnt have the option to have a startmenu folder(also doesnt install to startmenu)
- Launch program at end of install has now been removed
- GTAVCRC V1.3, GTAVupdate3FIX and PlayGTAV desktop icons get deleted on install
- GTAVCRC 1.4 and GTAVupdate4 desktop icons get deleted on uninstall

V3.0 changelog
- PlayGTAV.exe updated to V1.2 (this now has a check to make sure it is running as Admin, and will message to use if not)
- GTAVCRC.exe' updated to V1.3 (this is go check for the new file updates
- NEW LANGUAGES ADDED Hindi (Requested by ASFOMP), Chinese Simplified (Requested by ASFOMP), ndonesian Bahasa (Requested by ProgramTesting32)
-Installer now doesnt have the opion to have a startmenu folder(also doesnt install to startmenu)
- Launch program at end of install has now been removed
- GTAVCRC V1.2 desktop icon get deleted on install
- PlayGTAV,GTAVCRC 1.3 and GTAVupdate3FIX desktop icons get deleted on uninstall

V2.1 changelog
- Now using Inno Setup instead of install creator
- Now places "GTAVCRC.exe" and "GTAVupdate3FIX.sfv on desktop for easy access
- "PlayGTAV.exe" update to V1.1 - now makes the Social Club automatically shuts in 10secs
- GTAVCRC.exe is update to V1.2 - to be able to ready the new "PlayGTAV.exe" and "GTAVupdate3FIX.sfv"
- "GTAVupdate3Fix.sfv" is now updated to V2.1 files

V2 Changelog:
3dmgame.ini has been removed from SFV check
3dmgame.ini is now in english by default
/x64/metadata.dat is now included in both CRACK ONLY & All-in-ONE
(metadata.dat should hopefully fix the aiming/shooting issue)

اگه توجه کنید در آپدیت 4 اسم فایل Launcher.exe(3dm) به نام RunIt.exe تغییر پیدا کرده.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,711 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 75,138 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,918 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 50,069 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,336 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان