امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
سلام دوستان کسی نمیدونه ویدئوهایی که تو بازی ضبظ می کنیم از کجا میتونیم ببینیمشون
پاسخ
سلام مشکل من مربوط به بازی نیست

من میخوام از open iv استفاده بکنم اولش نیاز به دانلود چند تا فایل داره منم مودمم خراب شده نمیتونم به اینترنت وصل شم با پیسی بخاطره همین با گوشی میام

اگر کسی باشه که بتون نرم‌افزار open iv رو دانلود بکنه با حجم 1 مگ بعد برام اجرا کنه اون فایل هارو هم دانلود بکن بعد بیاد برام نرم‌افزار رو با اون فایل ها اپلود کن که دیگه نیازی به اینترنت نباشه ممنون میشم
با تشکر
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
کسی نمیتونه مشکل منو حل کنه؟؟
مشکل من اینه که وقتی روی لانچر کلید میکنم هیچی نمیاد
ازکرک رلوعد هم استفاده کردم اما نشود
تورو خدا کمک کنید؟
پاسخ
(05-16-2015, 04:05 PM)hamidreza121 نوشته است: کسی نمیتونه مشکل منو حل کنه؟؟
مشکل من اینه که وقتی روی لانچر کلید میکنم هیچی نمیاد
ازکرک رلوعد هم استفاده کردم اما نشود
تورو خدا کمک کنید؟

با سلام دوست عزیز بازی رو درست کرک کردید یا خیر؟
برای آموزش تصویری نصب کرک اینجا کلیک کنید
در صورتی که بازی رو درست کرده باشید و این مشکل براتون باشه امکان داره سیستمتون بازی رو نکشه یا اینکه نرم افزارهای مورد نیاز رو نصب نکرده باشید.
اگر تمام موارد گفته شده رو رعایت کرده باشید مشکل از نسخه ی بازی شماست و امکان داره نسخه ی بازی کامل نصب نشده باشه

سلام بر دوستان من هنگام نصب نسخه ی ریلودد بازی با ارور code 12 مواجه میشم و نصب بازی کنسل میشه لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست
با تشکر
پاسخ
اقا من یه مشکل دارم واسه سیو!
ادرسی که باید سیو بازیرو که رو 3dm بازی کردمو کجا باید بریزم؟؟
میشه دقیق بگین؟؟
پاسخ
سلام.دوستان ی سوال فنی.من با فرانکلین کل مغازه های شهر که برای فروش گذاشته بودن رو خریدم.میخاستم بدونم چطور سودشو بدستم میرسونن.باید خودم سر بزنم یا خودشون میفرستن؟
JUST GOD
پاسخ
ویندوزم 8.1 هست آخرین دایرکتس و آخرین آپدیت گررافیک رو نصب کردم اصلا کار نمیکنه سایت سافت 98 هم رفتم یه راه حل گذاشته اونم کار  نمیکنه . لب تابم اچ پی هست حتما میدونید اچ پی سی دی درایور نمیذاره داخل پلکش
کرکم ریلود دارم استفاده می کنم :( :( :( :( :( داغونم آقا داغون له له
شما چه ورژن گرافیک رو پیشنهاد میکنید
مدل لب تابم hp 450 هست
پاسخ
آقا چرا جواب نمیدین :-/
تو gta v بدنسازی نداره؟؟؟؟
مث SA که میرفتی عضله میزد؟؟؟
پاسخ
(05-16-2015, 09:38 PM)پیرمرد نوشته است: ویندوزم 8.1 هست آخرین دایرکتس و آخرین آپدیت گررافیک رو نصب کردم اصلا کار نمیکنه سایت سافت 98 هم رفتم یه راه حل گذاشته اونم کار  نمیکنه . لب تابم اچ پی هست حتما میدونید اچ پی سی دی درایور نمیذاره داخل پلکش
کرکم ریلود دارم استفاده می کنم :( :( :( :( :( داغونم آقا داغون له له
شما چه ورژن گرافیک رو پیشنهاد میکنید
مدل لب تابم hp 450 هست

با سلام
اولا که نمیدونم لپ تاپتون مشخصا تش چی هست (لطفا ذکر کنید)
دوم اینکه اگه یک ویندوز 7 64 بیتی نصب کنین عالی میشه
من خودم با حد اقل سیستم تونستم اجرا کنم 
.اقعا ویندوز 7 64 بیتی خیلی از مشکلات رفع میکنه به چشم دیدم
پاسخ
اقا تروخدا کمکم کنید
اعصابمو خراب کرده
6 ساعته دارم روش ورمیرم ولی نشد که نشد
نسخه unlocked رو دارم کرک ریلودد و اپدیت هاش رو هم کپی کردم به علاوه اپدیت 1 و 2 بازی
ولی تو صفحه اول بعد از اون دختره بازی کرش میشه استوپ ورکینگ میده.
چیکار کنم؟ Confusedleepy:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,603 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,979 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,745 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,940 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,047 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان