امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
(07-15-2015, 11:54 AM)edram نوشته است: با سلام
دوستان خسته شدم پیغام Activation Required نابودم کرده.
تاریخ سیستم رو هم زدم عقب ولی بازم همین پیغام میاد.
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر فراوان
با سلام خدمت شما کاربر عزیز
شما از کرک و آپدیت فیکس ریلودد که در پست اول همین تاپیک موجود هست استفاده کنید مشکلات بازی و هم چنین این ارور برای شما بر طرف خواهد شد.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(07-16-2015, 10:56 AM)BadBoy4Ever نوشته است: آقا یه جا رو عجیب گیر کردم
اون مرحله ای که باید برای ماموریت ماسک بخیریم و...
بعد از انجام تمام کارهای قبل از ماموریت میگه که یه ماشین پیدا کن برای فرار سریع از مهلکه و به مایکل زنگ بزن تا مکانی که باید ماشین رو بذاری بهت بگه ولی وقتی شماره مایکل رو میگیرم فقط علامت قرار گذاشتن هست چی کار کنم ؟
ماشین رو جای خاصی نباید بزاری.
یه ماشین بگیر برو یه جای خلوت حالا هر جا.وقتی یه جای مناسب رفتی خود بازی اون گوشه پیغام میده اینجا خوبه.بعد از ماشین پیاده شو زنگ بزن به مایکل.بعد از این که ماشین رو سرجاش گزاشتی باید زنگ بزنی نه قبل از اون

[تصویر:  Uncharted-3-here-we-go.jpg]
پاسخ
من بازی نسخه ی 3DM بود

تبدیل به ریلودد کردمش همه کار هارو هم قدم به قدم انجام دادم وقتی تو لودینگم میخواد بره تو بازی STOPEED WORKING میده

لطفا یه راه حل بگین فقط از دیشب تا حالا نخوابیدم دانلودش کنم
پاسخ
(07-18-2015, 01:13 PM)Mahanking80 نوشته است: من بازی نسخه ی 3DM بود

تبدیل به ریلودد کردمش همه کار هارو هم قدم به قدم انجام دادم وقتی تو لودینگم میخواد بره تو بازی STOPEED WORKING میده

لطفا یه راه حل بگین فقط از دیشب تا حالا نخوابیدم دانلودش کنم
سلام کاربر عزیز
شما وقتی خواستید فایل های کرک ریلودد رو کپی کنید، فایل های کرک 3Dm رو پاک کردید؟
آپدیت و Retial to steam رو به درستی کپی کردید؟
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
اره همه اینکار ها رو کردم

راه حلی براش هست؟
پاسخ
دوستانی که از CPU های Core i7 استفاده می کنند:

Hyper Threading در GTA V اختلال ایجاد میکنه، به این صورته که در بعضی مناطق خاص، به علت شلوغی و جزئیات زیاد، افت فریم ایجاد میشه و حتی با کم کردن گرافیک هم قابل حل نیست.

با غیر فعال کردن Hyper Threading از بایوس مادربورد، حدودا 10-15 فریم و حتی بیشتر، افزایش کارایی میگیرین. خصوصا افت فریم کاملا رفع میشه.(تست شده کاملا و توصیه میشه)

لازم به ذکره که غیر فعال کردن HT از طریق Command Line، کمکی نمیکنه و حتما باید از بایوس غیر فعال کنید.
البته استفاده از Self radio تقریبا غیر ممکن میشه(لگ های ناگهان خصوصا هنگام لود کردن اهنگ بعدی)

"""مجید جان، لطفا به پست اول انتقال بدین تا دسترسی آسان تر باشه"""
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
من غیر فعال کردم ولی کاملا رفع نشد.هنگام شب روی اخرین حد ممکن و فقط msaa اف حتی گرس اولترا و ادونس ان روی 65 فریم الی 90 میاره چون مصرف سی پی یو حدودا 95 درصده ولی هنگام روز 15 فریم میاره.چون مصرف سی پی یو 40 درصده.
کلا بازی مصرف cpu مضخرفی داره با این پورت کردنشون.
این رو هم اضافه کنم که من با انجام این کار یعنی غیر فعال کردن هایپر ترد ها در بازی های فارکرای 4 و جی تی ای وی و ویچر و روم 2 توتال وار و پروجکت کارز و دایینگ لاین تونستم فریم بهتری بگیرم ولی در بازی واچ داگز به شدت افت فریم ایجاد میشه.
اپ=در بازی واچ داگز فریم بهتری گرفتم علت اون افت فریم هم فکر کنم بحاطر gpu max buffer time بود که روی 5 گذاشتم.در کل این اپشن هایپر ترد رو کلا غیر فعال و همچنین از بایوس مادربورد حالت توربو یا عملکرد حداکثری cpu رو نیز فعال کنید.
پاسخ
(07-19-2015, 02:41 PM)fredmehdi نوشته است: من غیر فعال کردم ولی کاملا رفع نشد.هنگام شب روی اخرین حد ممکن و فقط msaa اف حتی گرس اولترا و ادونس ان روی 65 فریم الی 90 میاره چون مصرف سی پی یو حدودا 95 درصده ولی هنگام روز 15 فریم میاره.چون مصرف سی پی یو 40 درصده.
کلا بازی مصرف cpu مضخرفی داره با این پورت کردنشون.
این رو هم اضافه کنم که من با انجام این کار یعنی غیر فعال کردن هایپر ترد ها در بازی های فارکرای 4 و جی تی ای وی و ویچر و روم 2 توتال وار و پروجکت کارز و دایینگ لاین تونستم فریم بهتری بگیرم ولی در بازی واچ داگز به شدت افت فریم ایجاد میشه.
اپ=در بازی واچ داگز فریم بهتری گرفتم علت اون افت فریم هم فکر کنم بحاطر gpu max buffer time بود که روی 5 گذاشتم.در کل این اپشن هایپر ترد رو کلا غیر فعال و همچنین از بایوس مادربورد حالت توربو یا عملکرد حداکثری cpu رو نیز فعال کنید.

بنده هنوز هم متوجه نشدم چرا گرس رو روی الترا میزارید! مقایسه ها در سایت انویدیا هست. مقدار چمن ها تغییری نمیکنه. در الترا رزولوشن چمن فوق العاده بالا میره طوری که بنده فریم 25 رو هم تجربه کردم در بیرون شهر. در Very high رزولوشن کمتر میشه و خیلی سبک تره. در High چمن ها سایه درست نمیکنن. ک فوق العاده سبک میشه.
شما مصرف CPU رو در کنار مصرف GPU مقایسه کنید. ببینید وقتی داره 40 درصد CPU مصرف میشه، گرافیک هم افت Usage داره یا نه. برای مثال برای من بین 45-80 این حدود مصرف میشه. ولی مصرف گرافیک مشکلی نداره و اکثر مواقع بالای 85-90 درصده. پیشنهاد میکنم گزینه Prefer maximum performance را در انویدیا کنترل پنل فعال کنید.
در بازی مثل GTA V که پردازنده، مقدار زیادی بافت رو باید لود کنه، سرعت پردازش حرف اول رو میزنه. در HT بازی سعی میکنه تمام 8 هسته رو به کار بگیره در صورتی که حجم پردازش مهم نیست بلکه سرعت مهمه. برای همین افت فریم های ناگهانی به وجود میاد اگر HT فعال باشه.البته این فقط در مورد i7 ها صدق میکنه.
در کل صادقانه میگم، با غیر فعال کردن HT افت فریم کاملا رفع شد برای من.
پاسخ
درسته که اولترا خیلی سنگینه ولی مصرف سی پی یو هم داخل بازی خیلی مسخرست.مصرف گرافیک هم اکثر مواقع 99 هست چون ویسینک غیر فعاله و فوقش تا 90 افت میکنه.
این Prefer maximum performance چه کار میکنه؟
پاسخ
(07-19-2015, 03:32 PM)fredmehdi نوشته است: درسته که اولترا خیلی سنگینه ولی مصرف سی پی یو هم داخل بازی خیلی مسخرست.مصرف گرافیک هم اکثر مواقع 99 هست چون ویسینک غیر فعاله و فوقش تا 90 افت میکنه.
این Prefer maximum performance چه کار میکنه؟

Vsync رو فعال کنید اگر رفرش ریت مانیتور 60 هرتز هست. تصویر بسیار نرم میشه. البته یک باگی داره، هربار که بازی رو اجرا میکنید، باید یک بار غیر فعال و دوباره فعالش کنید.(اگر این کارو نکنید بازی فریمش رو 30 هی قفل و ازاد میشه و اذیت میکنه)
...............
اینی که گفتم فکر کنم وقتی صدق میکنه که Vsync فعال باشه. رو Adaptive مصرف GPU پایین و بالا میره مدام و ممکنه افت فریم به وجود بیاد. در Maximum performance، درصد استفاده از GPU از یه حدی پایین تر نمیاد و درصد استفاده بیشتری داره(اونجور که من تست کردم و متوجه شدم)، در نتیجه نوسان فریم کمتری داره.
..............
مصرف CPU الان هیچ مشکلی نداره از نظر من، شما از گرافیکتون بیش از حد دارین کار میکشین D: . از ما گفتن بود، الترا برای Titan Black و حتی بالاتر هم مشکل ایجاد کرده.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,603 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,979 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,745 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,940 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,047 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان