امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت یک انیمیشن توسط ما
با سلام Confused74:
ما می خواهیم یک انیمیشن بسازیم
انیمیشن بسیار زیبا
یک انیمیشن از سری انیمیشن های بتمن
این انیمیشن چند سال دیگه منتشر می شه برای کاربران گیمفا
ما عضوم می پذیریم
فقط کافیه مشخصاتتون رو بنویسید
اشنا با نرم افزار ویرایش عکس (برای طراحی پوستر ) فوتوشاپ جدیدترین سرور(اگه از این مورد ها نداشتید به ایمیلتون ارسال میشه)
با شخصیت های بتمن اشنا باشه (جوکر - بت من - زن خفاشی - 2 صورت - جیمز گردن - )
حیف که هیچ کاری از دستم بر نمیاد. بزار سیستم جدیدم رو بخرم فقط میشینم طراحی میکنم تا یاد بگیرم. در ضمن منظورت از زن خفاشی Catwoman هست؟
پاسخ
(08-30-2012, 05:48 PM)Expellite نوشته است: حیف که هیچ کاری از دستم بر نمیاد. بزار سیستم جدیدم رو بخرم فقط میشینم طراحی میکنم تا یاد بگیرم. در ضمن منظورت از زن خفاشی Catwoman هست؟
اره
تو اولین عضوی
پاسخ
(08-30-2012, 06:12 PM)mp3 نوشته است:
(08-30-2012, 05:48 PM)Expellite نوشته است: حیف که هیچ کاری از دستم بر نمیاد. بزار سیستم جدیدم رو بخرم فقط میشینم طراحی میکنم تا یاد بگیرم. در ضمن منظورت از زن خفاشی Catwoman هست؟
اره
تو اولین عضوی
ها؟ من عضوم؟ اخه من که طراحی نمی تونم بکنم!
پاسخ
دوره ی اموزشی داره

mohammadr277@yahoo.com

البته می تونی نویسنده بشی (چی از این بهتر ؟)

اگه این کار بر روی این انیمیشن تموم بشه . انیمیشن metal gear solid : the darkness
پاسخ
(08-30-2012, 06:34 PM)mp3 نوشته است: دوره ی اموزشی داره

mohammadr277@yahoo.com

اگه این کار بر روی این انیمیشن تموم بشه . انیمیشن metal gear solid : the darkness
Confused05:Confused05:Confused05:Confused05:
Confused30:Confused30:Confused30:

(08-30-2012, 06:46 PM)Expellite نوشته است: [quote='mp3' pid='8271' dateline='1346335449']
دوره ی اموزشی داره

mohammadr277@yahoo.com

Confused05:Confused05:Confused05:Confused05:
Confused30:Confused30:Confused30:
دوبله؟
نویسنده؟
خوب دقیقا داستان چیه؟
پاسخ
تیتراژ :
تمام شخصیت های بتمن معلق روی هوا و در این حین اسمامونو می نویسه
داستان :
داستان در شهر گاتهام اتفاق می افتد .در شهر گاتهام لبه ساختمانی بسیار بزرگ منفجر می شود . جوکر سوار بر ماشینی در حال حرکت در جاده ی گاتهام است . بتمن که متوجه می شه . لباس خود را می پوشد و در اسمان شهر گاتهام پرواز می کند و ماشینی که جوکر در ان است را تعقیب می کند . ماشین جوکر همراه با یار هایی که در ان است به تیمارستان گاهتام می رسد . و ان ها به تیمارستان می روند . تیمارستان توسط یار های جوکر اشغال شده . بتمن بر روی یکی از لبه های ساختمان می شند و از پنجره کار های جوکر و یار هایش را زیر نظر دارد . بت من نقشه ی جدید جوکر رو فهمیده . جوکر می خواهد یک ساختمان 300 طبقه را اتش بزند . جوکر با محافظان خود راه می افتد . بت من به همون جا می رود و ...... .
بقیشو بعدا می ذارم
پاسخ
(08-30-2012, 07:03 PM)mp3 نوشته است: تیتراژ :
تمام شخصیت های بتمن معلق روی هوا و در این حین اسمامونو می نویسه
داستان :
داستان در شهر گاتهام اتفاق می افتد .در شهر گاتهام لبه ساختمانی بسیار بزرگ منفجر می شود . جوکر سوار بر ماشینی در حال حرکت در جاده ی گاتهام است . بتمن که متوجه می شه . لباس خود را می پوشد و در اسمان شهر گاتهام پرواز می کند و ماشینی که جوکر در ان است را تعقیب می کند . ماشین جوکر همراه با یار هایی که در ان است به تیمارستان گاهتام می رسد . و ان ها به تیمارستان می روند . تیمارستان توسط یار های جوکر اشغال شده . بتمن بر روی یکی از لبه های ساختمان می شند و از پنجره کار های جوکر و یار هایش را زیر نظر دارد . بت من نقشه ی جدید جوکر رو فهمیده . جوکر می خواهد یک ساختمان 300 طبقه را اتش بزند . جوکر با محافظان خود راه می افتد . بت من به همون جا می رود و ...... .
بقیشو بعدا می ذارم
یکم سر راست نیست؟
مثلا وقایعی رو که گفتی نباید اینقدر سریع پشت سر هم اتفاق بیفته.
ایده تیتراژتو تحسین میکنم ولی میتونید اول یه دورنمایی از ساختمانی که قراره منفجر بشه بزارین بعد موقعی که منفجر شد عنوان رو مثلا بزارین بعد یه فلش بک بزنین عقب! و ماجرا دنبال شه تا برسین به منفجر شدن ساختمون! Confused38:Confused38:
پاسخ
منظوز از "ما" عضوم می پذیریم خودتون 1 نفر هست ؟
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
خیر . 2 نفر دیگه بهم کمک می کنند

به علاوه این انیمیشن در سایتی که من مدیریتشو می کنم انتشار می شه .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساخت نمونه کیس پناهندگی رایگان + سوالات مصاحبه پناهندگی asow99 0 1,296 02-02-2022, 01:59 PM
آخرین ارسال: asow99
  ساخت تیزر تبلیغاتی کریم قهوه چی 3 1,542 01-03-2022, 02:00 PM
آخرین ارسال: elibanoo
  مراحل ساخت ایمیل جدید در گوگل mohadeseesmaeeli 1 1,229 10-12-2021, 08:51 PM
آخرین ارسال: Maliheh
  ساخت انمیشن پابجی با دستمزد AITD 1 1,109 07-28-2019, 05:09 AM
آخرین ارسال: MAHANAR
  اجازه گرفتن در باره ساخت نرم افزار اندروید کمیک بتمن ساخت تیم گیمفا Purya_Cr7a 1 1,292 07-15-2015, 06:48 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان