امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرگرمی: نظرت رو در مورد آواتار و امضا و شخصیت نفر قبلی بگو
Thumbs Up 
به نام خداوند بخشنده مهربان

با عرض سلام خدمت تمامی کاربران سایت گیمفا

در این تاپیک باید نظر خود را راجع به آواتار و امضای نفری که قبل از شما پست ارسال کرده است، بیان کنید. همان طور که اطلاع دارید، چنین تاپیکی قبلاً تعبیه شده بود که بعد از مدت ها بسته شد. تاپیک کنونی تفاوت های اساسی با تاپیک مذکور دارد. در تاپیک قدیمی به آواتارهای دوستانتان نمره می دادید؛ اما در تاپیک کنونی باید آواتار نفر قبلی را توصیف کرده و از خصوصیات آن بگویید؛ به عبارت دیگر باید آواتار نفر قبلی را نقد کنید.

برای شرکت در این پاتوق نیازی به عضو شدن ندارید.
به تمامی قوانین انجمن احترام بگذارید و باتوجه به قوانین وضع شده نظر دهید.

این تاپیک با پیشنهاد بعضی دوستان و با اجازه مدیر کل انجمن (Spartacus) زده شده است.

ما در اینجا به سرگرم بودن میپردازیم، نه رقابت!

قوانین:

1. آواتار و امضا رو و خود شخص رو به هیچ وجه مورد تمسخر قرار ندید

2. سه - چهار کلمه نوشتن، اکیداً ممنوع. نقد و نظر دادن در حد یک جمله نسبتا بزرگ باشه:
مثال غلط: آواتار خیلی قشنگی داری
مثال صحیح: آواتاری که داری بیانگر خشم و عصبانیته. من اصلا از چنین آواتار هایی خوشم نمیاد

3. شما فقط راجع به نفر قبلی خودتون نظر میدید

[font=tahoma]4. هر بحث و نظر اضافی، در پست ممنوع[/font]

5. اسپم اکیداً ممنوع

تاپیک هم از همین الآن شروع به کار می کند. (پست اول هم مال خودمه!) اگر با سوالی مواجه شدید، می توانید با استفاده از یادداشت های کاربری ابهامات را از بین ببرید.
باتشکر

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
آواتار قشنگی داری از نظر من، خیلی زیباست، خودش رو هم دوست دارم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون از ایجاد این تاپیک سرگرم کننده[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
WWI In Action FPS

[تصویر:  battlefield_1_squads-wallpaper-1920x1080.jpg]

پاسخ
داداش آواتارتو خیلی دوست دارم یه حالت خوشتیپی داره و آدمو یاده دوران اوج اساسین میدازه.شخصیتش هم باحاله[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
نمیشه نقد نکنیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
داش امیر آواتارت رو عشقه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
جذبه توش موج میزنه[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
[تصویر:  philippe_coutinho_wallpaper_by_luisgfxso...8drafw.png]
پاسخ
مال شما ( حصین ) ، خوبه ولی در حد عالی نیست ! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یعنی میتونست عالی ​باشه ... ( که نیست ) - ولی من منظورم این نیست که آواتارت بد باشه ، خیلی هم خوبه ! [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
آواتارت رو وسط بزار ... [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
توجه داشته باشید تو این تاپیک میتونید هم خود اواتار را نقد کنید هم خود شخص را در موردش نظر بدید بگید دوستتون چه شخصیتی داره کلا هم در مورد آواتار میتونید نظر بدید هم خود شخص .
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
آواتار همتون خوبه دوستان مخصوصا از آواتار amir-pc و great assassin خیلی خوشم میاد کلا شخصیتاشون رو خیلی دوست دارم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
اواتاره توهم متوسطه ولی ادم رو ياده انیمیشن های جاخانه ژاپنی ميندازه
ولی شخصيتت خوبه
اواتاره من که کلا یه فنا رفته
یل یاتار طوفان یاتار
یاتماز منیم برچیمیم
پاسخ
چی به فنا رفته داداش
بهترین آواتارد نیا(((بهتره بگم بهترین شخصیت چون آواتار از این بهتر هم از این بازی هستش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])))
ولی بدبخت دهنش تو نسخه ی 3 سرویس میشه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
با وجود اینکه یکی از بهترین اساسین ها بود ولی ازش خوشم نیومد زیاد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه : جواب سوال قبلی رو بگو و سوال جدید طرح کن. Booker_Dewitt 78 13,784 11-01-2016, 05:34 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  مسابقه حدس شخصیت بازی ها Booker_Dewitt 1 1,844 10-28-2016, 05:11 PM
آخرین ارسال: Station
Question چرا این نام کاربری؟ چرا این امضا و آواتار؟ Javad RmR 96 20,934 10-01-2016, 11:40 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
Wink سرگرمی| یه چیزی بنداز تو لباس قبلی! adam76 4 2,293 05-02-2016, 01:47 PM
آخرین ارسال: Station
Wink سرگرمی | کی؟ کِی؟ کجا؟ با کی؟ چی کار؟ (بازی گروهی) adam76 175 34,502 05-02-2016, 01:00 PM
آخرین ارسال: adam76

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان