نظرسنجی: کدوم یکی از این سریالارو می پسندین ؟؟؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
A Game Of Thrones
16.98%
9 16.98%
The Walking Dead
45.28%
24 45.28%
Arrow
16.98%
9 16.98%
Supernatural
13.21%
7 13.21%
Continuum
7.55%
4 7.55%
در کل 53 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سریال هایی برای گیمر ها ( قسمت 1 و 2 ) !!
با سلام خدمت تمامی دوستان گل ، امروز براتون مقاله ای رو آماده کردم که در اون بهترین سریال هایی که در سال 2012 پخش شدند و به نوعی با گیم در ارتباط بودند را معرفی کنم .
در ضمن ببخشید اگه از سریالی که من معرفی می کنم خوشتون نمیاد من بیشتر سریال هایی که معرفی می کنم طبق سلیقه خودم و البته اکثر گیمر هایی است که باهاشون در ارتباط هستم .... و همچنین سریال زیاد و این مقاله هم ادامه داره ، پس اگه سریالیو نام می برید یکم توضیح از هرکدوم هم بدین ....
قسمت اول و دوم !!
بازی پادشاهان :

[b][تصویر:  Game-of-Thrones.png]
دوستداران بازی های نقش آفرینی اغلب در بازی هایشان با شخصیت های فراوان و محیط های متنوع و البته زیبا روبه رو می شوند . شخصیت هایی که هرکدام از آن ها گذشته ی خود را دارند و آینده ی خود را در دنیای متعلق به خود رقم می زنند .[/b]
سال قبل سریالی به اسم Game of thrones ساخته شد . سریالی که به نوعی بر گرفته از کتابی با همین نام است . این سریال پر است از نژاد های مختلف به همراه محیط هایی که هرکدام به زیبایی تمام با موجودات مختلف آراسته شده است . داستان این سریال در مورد به تاج و تخت رسیدن گروه ها و نژاد های مختلف است و از طریق شخصیت های مختلف و در دنیاهای متفاوت روایت می شود .

[تصویر:  Iron-Throne-Teaser-game-of-thrones-18537...80-720.jpg]

این سریال همانند اکثر بازی های نقش آفرینی می تواند عنوانی سرگرم کننده برای طرفداران این سبک باشد و با
شخصیت های فراوان و محیط هایی بزرگ و زیبا این گروه از گیمر ها ار ارضا کند .
نکته : از این کتاب و فیلم دو بازی در سبک های مختلف عرضه شده است که اولی با اسم A Game Of Thrones - Genesis درسال 2011 عرضه شد و در سبک استراتژی بود و بازی دوم در سال قبل عرضه شد و داستان آن مکمل داستان سریال بود و از طریق دو شخصیت روایت می شود که اکثر شما با آن آشنایی دارید .

[تصویر:  250px-A_Game_of_Thrones_-_Genesis_box.jpg]

راه رفتن مردگان
:
کند و آهسته ، ضعیف و نا توان ، کثیف و زشت ، همه ی این ها مشخصات یک موجود دوست داشتنی برای گیمر هاست . موجوداتی که در بعضی موارد از آن ها میترسیم و گاهی با آن ها به دنیای طنز می رویم . موجوداتی که شروع کار آن ها از بازی های رایانه ای بود و پایان آن ها هنوز معلوم نیست . این موجود زشت و دوست داشتنی را همه با اسم زامبی و یا واکر می شناسند و تا الان در فیلم ها و سریال ها و بازی های زیادی ایفای نقش کرده است که معروف ترین آن ها فیلم و بازی شیطان مقیم است . اما در سال 2012 سریالی از شبکه AMC پخش شد که در آن زامبی ها همان موجوداتی بودند که همه دوست داشتند ، موجوداتی کند و زشت و ... نام این سریال The Walking dead بود .

[تصویر:  New-York-Zombie.jpg]

و داستان این سریال در مورد شخصیتی است که باید از خانواده و دوستان خود در برابر این موجودات محافظت کند و با مشکلات فراوانی مواجه می شود .... مطمئنا بعد از چند سال این سریالی تنها عنوانی است که می تواند باعث لذت ما از دیدن این موجودات شود .
نکته : در سال 2012 بازی با همین نام از سوی شرکت Telltale Games منتشر شد که به نوعی توانست همانند این سریال به موفقیت های زیادی دست یابد . این بازی در سبک ماجرا جویی بود و در 5 فصل توانست داستانی زیبا را عرضه کند . همچنین ای بازی در نمایشگاه VGA عنوان بهترین بازی سال را به خود اختصاص داد .

[تصویر:  WalkingDead.jpg]

شیطان در کمین است :
از وقتی که شروع به نوشتن این مقاله کردم همیشه سعی در آوردن سریال Supernatural در لیست مذکور داشتم . ولی به واقع هیچ دلیل و منطقی برای آوردن این سریال به دنیای گیم نداشتم تا زمانی که بازی DMC عرضه شد .
[/b]
[تصویر:  supernatural_renewed_1.jpg][تصویر:  dmc-dante-and-vergil-devil-may-cry.jpg]

داستان این سریال در مورد دو برادری است که مادر آن ها توسط شیطانی کشته می شود و این دو برادر به همراه پدر خود باید راه رسم شکار شیطان را آموخته و با از بین بردن آن ها قاتل مادر خود را پیدا کنند .
داستان سریال به نوعی بازگو کننده داستان بازی است ولی در آن تفاوت هایی هم وجود دارد . از جمله این تفاوت ها این است که پدر این دو برادر در سریال خود یک شیطان نیست و همچنین نوع اسلحه ای که این دو مبارز جوان برای مقابله با شیطان استفاده می کنند با اسلحه های دانته و ویرجیل تفاوت دارد .

اسلحه ای به اسم کمان :

پریدن از روی ساختمان ها بلند ، بالا رفتن از دیوار ، مبارزه کردن با خونسردی کامل ، کشتن از راه دور و انجام حرکات پارکور ، از جمله مشخصات سری بازی های Assassins Creed است که از سال 2007 تا سال 2012 با داستان هایی زیبا و در آمیختن بخشی از تاریخ با این گروه و اضافه شدن کمی تخیل توانسته طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کند .

[تصویر:  assassins-creed-altair-high-jump-hay.jpg]
البته این طرفداران علاوه بر بازی این سری بیش از هر چیز منتظر فیلم یا سریالی بر مبنا و اصول این گروه پر ماجرا بودند که تا الان یک فیلم دو ساعته و کامل از این سری عرضه نشده است .
اما نگران نباشید ، در نیمه ی سال 2012 سریالی با نام Arrow منتشر شد که الان هم فصل یک آن در حال پخش است . این سریال ماجرای شخصی را روایت می کند که در حال پاک کردن شهر خود از مجرمین مختلف موجود در آن است . داستان این سریال به نوعی برگرفته از داستان فیلم های بتمن (ساخته ی کریستوفر نولان ) است که خود سازندگان سریال این مورد را هم تایید کردند .

[تصویر:  -Batman-Gotham-City-Batman-The-Dark-Knig...aper--.jpg][تصویر:  arrow-season-1-promo-pic.jpg]
اما شخصیت اصلی بازی برخلاف بتمن شبیه شخصیت های سری کیش آدمکش است ، و در مبارزه هایش همانند آن ها خلافکاران را نابود می کند .

سلاح اصلی این شخصیت کمانی است که او را هم در مبارزه های تن به تن و هم در مبارزه های از راه نزدیک یاری می کند . در آخر اگر دنبال سریالی بر مبنای دو تا از بهترین بازی ها و فیلم ها هستید این سریال می تواند در گزینه اول قرار گیرد .

پیشرفت تکنولوژی :

افزایش روز افزون تکنولوژی باعث طبقه بندی مردم جوامع مختلف به دو سطح دارا و ندار ، ثروتمند و فقیر ، پولدار و بی پول شده است . طبق رسم همیشگی این گروه ثروتمند تمامی کنترل جامعه را به دست گرفته اند و در همه ی امور دخالت دارند ( مثل فیلم IN TIME ) و به نوعی مانع رسیدن دسته ی دوم به پول و ثروت می شوند . و حال وقت آن رسیده است که این گروه حق خود را به روشی دیگر بازستانند .

[تصویر:  intimemovie.jpg]
تم داستانی بالا با تغییر یا بدون تغییر در اکثر آثار سینمایی و بازی های رایانه ای استفاده می شود و به نوعی می تواند بازگو کننده سریال زندگی جوامع امروز باشد .
حال در نظر بگیرید به این داستان موارد زیر هم اضافه شود :

بیست سال پیش ، وقتی سازمان باعث فروپاشی دولت ما شد آنها به ما پیشنهاد نجات ما را دانند ولی این نجات به بهایی سنگین انجام شد و آن از دست رفتن آزادیمان بود ......
در سال 2072 گروهی خلاف کار با توطعه قبلی به سال 2012 بر می گردند تا هم سازمان را نابود کنندو هم وضعیت دسته دوم . در هنگام فرار آن ها به گذشته یکی از نیروهای امنیتی به اسم کیرا هم با آن ها به گذشته سفر می کند و می خواهد جلوی اقدام های آن ها را بگیرد .

به طور کلی اگر کل داستان بالا را به همراه قسمت هایی جذاب در نظر بگیریم با سریالی به اسم Continuum مواجه می شویم . سریالی که تقابل دو دسته فقیر و ثروتمند را در دو زمان با بازه زمانی 60 سال بیان می کند . در ضمن داستان این سریال بسیار زیبا تر و جذاب تر از اندک توضیحات بنده است و می تواند بسیاری از طرفداران را راضی نگه دارد .

[تصویر:  20120225ContinuumKharenHill_Group_1207.jpg]

[b]ادامه دارد .......

To be continued
[/b]
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
همچین تایپیکی تو پردیس هم هست شما نوشتید؟؟
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
(02-07-2013, 12:21 AM)Amir Fenix نوشته است: همچین تایپیکی تو پردیس هم هست شما نوشتید؟؟
بله ، گفتم تو گیم فا هم باشه .....Confused53:Confused25:
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
پاسخ
تو اون نظرسنجی که گذاشتی تو یه دوراهی گیر کردم!
ARROW یا THE WALKING DEAD
پاسخ
(02-07-2013, 12:26 AM)MR.TANGO نوشته است: تو اون نظرسنجی که گذاشتی تو یه دوراهی گیر کردم!
ARROW یا THE WALKING DEAD
خب هر دو رو انتخاب کن من که 3 تارو انتخاب کردم Confused25:
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
پاسخ
این بتمن و Green Arrow می ارزن به تمام قهرمان های شرکت مارول.
پاسخ
منم زیاد از شخصیت های مارول خوشم نمیاد ..... فقط عشق است جوکر بهترین و پایدار ترین شخصیت دنیا
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
پاسخ
الان این فیلم In Time به کدوم بازی بیشتر شبیه؟ Confused60:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
فقط واکینگ دد و لاغیر Confused43: تمام سری هاشو ندیدم ولی عالی بود Confused43:
در ضمن game of therones فقط بازی استراتژیک ازش نیومده Confused43:
پاسخ
(02-07-2013, 12:45 AM)Amir Fenix نوشته است: الان این فیلم In Time به کدوم بازی بیشتر شبیه؟ Confused60:
فیلم in time یه فیلم در مورد تقابل اون دو گروه هست و مثالی برای سریال continuum و همچنین این سریالم همونطور که گفتم زیاد با بازی خاصی در ارتباط نیست بلکه تو بعضی بازی ها این تم داستانی به کار رفته

(02-07-2013, 12:50 AM)arash12 نوشته است: فقط واکینگ دد و لاغیر Confused43: تمام سری هاشو ندیدم ولی عالی بود Confused43:
در ضمن game of therones فقط بازی استراتژیک ازش نیومده Confused43:
در مورد واگینک دد بگم که یکی از بهترین هاست توصیه می کنم همشو ببینی
در مورد بازی game of thrones دو تا بازی اومده همونطور که گفتم که یکیش تو سبک Rpg بود که سال قبل اومدو مثله اون استراتژی خیلی داغون بود .
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 111 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر Station 212 39,709 09-11-2022, 07:14 PM
آخرین ارسال: arameshtala
  کینگستون ماژول های حافظه FURY Renegade DDR5 را برای گیمرها معرفی کرد ramin5280 1 674 07-20-2022, 04:29 PM
آخرین ارسال: sohrabmgj
  طریقه نصب انی دسک برای کامپیوتر mohadeseesmaeeli 0 763 04-26-2022, 11:59 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  طریقه دانلود گوگل کروم برای اندروید با لینک مستقیم mohadeseesmaeeli 0 793 04-20-2022, 03:11 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان