امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
شما می توانید هر سوال انتقاد و یا پیشنهادی را در این تالار بیان کنید تا مدیران  به آن ها پاسخ دهند .
از اسپم دادن بپرهیزید
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ
سلام.
همه چیز که تا الان خوب بوده.
دارم دنبال مشکلات میگردم و اگه پیدا کردم اطلاع می دم.
پاسخ
پس خوب بگرد
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ
خوب اینم چند تا مشکل که عکسشونو می زارم.
البته توضیحات لازم درون عکس وجود داره !!!
[تصویر:  btjtp4e0jcxzn8opc3tr_thumb.jpg]

[تصویر:  qktohnxyor6e9n48jbq_thumb.jpg]

[تصویر:  1joglmnehohnbmuub810_thumb.jpg]

[تصویر:  pfsy5bizrc81x0mvu8hk_thumb.jpg]
پاسخ
با تشکر از تهمورث عزیز برای گزارش مشکلات فروم.
در مورد تصویر اول باید بگم که چنین چیزی طبیعیه و در بسیاری از سایت ها این مسئله دیده میشه و نمیشه اسم اونو مشکل گذاشت. اما سعی می کنیم این مسئله رو تا حدی حل کنیم تا کسانی که از مانیتور هایی با رزولوشن های بالا استفاده می کنند ناراحت نباشند.
مشکل عکس دوم و سوم هم با تلاش کسری خان حل شد و مشکل سفید بودن فونت اخطار در تصویر چهارم رو هم سعی می کنیم بعد از راه اندازی کامل فروم حل کنیم.
باز هم از گزارش مشکلات متشکرم!
پاسخ
کاربران انجمن می توانند در این آدرس https://gamefa.com/forums/usercp.php?action=options تم مورد نظر خودشون را انتخاب کنند
ولی فعلا تا حل مشکل رنگ فونت ها و دیگر مشکلات تم قبلی ، تم جدید بصورت پیش فرض قرار گرفته است
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ
راستش من که نفهمیدم انجا چی نوشته:[تصویر:  k17lc6663eun3jihnyr_thumb.jpg]
پاسخ
قالب اصلی فروم این قالبی که شما انتخاب کردید نیست و بنده هم مطالب خودم رو مطابق با قالب اصلی فروم منتشر می کنم. حالا این دست شماست که از قالب اصلی فروم استفاده کنید یا قالب های متفرقه!
با تشکر
پاسخ
(07-23-2010, 05:56 PM)kasra نوشته است: کاربران انجمن می توانند در این آدرس https://gamefa.com/forums/usercp.php?action=options تم مورد نظر خودشون را انتخاب کنند
ولی فعلا تا حل مشکل رنگ فونت ها و دیگر مشکلات تم قبلی ، تم جدید بصورت پیش فرض قرار گرفته است
خوب اگه نیست چرا پس میگین که میتونین قالبه دلخواهتون رو انتخاب کنین؟پس این قابلیت رو بردارین.:@
پاسخ
راستی به سایت یک بخش نقد وبررسی هم اضافه کنید Confused25:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی | نظر شما در مورد کارکرد انجمن در سال 1397 White Beard 2 2,422 03-20-2019, 09:51 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان