امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
(04-20-2017, 03:54 PM)S.T.A.R.S نوشته است: سلام بنظر من این قسمت اعتبار رو برگردونید چون حتی بخاطر اونم شده کاربرا بیشتر فعالیت میکردن بنظرم اگه باشه بهتره چون تاثیر زیادی تو فعال بودن میزاره

ميشه بيشتر توضيح بديد
[تصویر:  19123.jpg]
پاسخ
به نظر من مثل قبل سیستم اعتبار رو راه بندازین چون به کاربر ها انگیزه میده که فعالیت کنند، بعد چیزی که متوجه شدم اینکه دیگه نمیشه از پست ها تشکر کرد و گزینه ای وجود نداره.
پاسخ
(08-12-2017, 10:53 AM)Future نوشته است: به نظر من مثل قبل سیستم اعتبار رو راه بندازین چون به کاربر ها انگیزه میده که فعالیت کنند، بعد چیزی که متوجه شدم اینکه دیگه نمیشه از پست ها تشکر کرد و گزینه ای وجود نداره.

ممنون حتما برسی میکنم
پاسخ
در سایتی به نام fifplay نظر سنجیی در مورد چه تیمی در فیفا ۱۹ حضور داشته باشد که ایران در این گروه ۴ هست از شما می خواهم به ایران رای دهید تا از چین و قزاقستان چک جلو بزنیم
پاسخ
سلام وقتتون بخیر

لطفا کمکم کنید
من یه بازی میخوام که اسمشو بلد نیستم فقط دیدم ش تو تبلت یه نفر
بازی اینطوری یه که یه کادره که بک راندش مثه دوربین فیلمبرداریه و از پشتش میشه اطرافیان رو ببینی و روی هرکی خواستی کیلیک کنی و بکشیش این بازی خیلی خیلی نیاز دارم برای استفاده تو یه مستند خواهش میکنم اسم اون بازی رو یا فایل دانلودش رو برام بفرستید سپاسگذارم

لطفا راهنماییم کنید و یا اگر جای دیگه ای باید مطرح کنم سوالم رو بهم بگید ممنون
پاسخ
(08-12-2017, 10:53 AM)Future نوشته است: به نظر من مثل قبل سیستم اعتبار رو راه بندازین چون به کاربر ها انگیزه میده که فعالیت کنند، بعد چیزی که متوجه شدم اینکه دیگه نمیشه از پست ها تشکر کرد و گزینه ای وجود نداره.

گزینه add thank you که زیر پست ها هست

(04-21-2018, 02:02 PM)گراناز نوشته است: سلام وقتتون بخیر

لطفا کمکم کنید
من یه بازی میخوام که اسمشو بلد نیستم فقط دیدم ش تو تبلت یه نفر
بازی اینطوری یه که یه کادره که بک راندش مثه دوربین فیلمبرداریه و از پشتش میشه اطرافیان رو ببینی و روی هرکی خواستی کیلیک کنی و بکشیش این بازی خیلی خیلی نیاز دارم برای استفاده تو یه مستند خواهش میکنم اسم اون بازی رو یا فایل دانلودش رو برام بفرستید سپاسگذارم

لطفا راهنماییم کنید و یا اگر جای دیگه ای باید مطرح کنم سوالم رو بهم بگید ممنون

دوست عزیز اولا اینکه اینجا جاش نیست.من خودم یه تاپیک زدم با نام اون کدوم بازی بود که اونجا مطرح کن.
و دوم اینکه ما هزاران بازی مثل همین داریم و شما با این مشخصات نمیتونی پیداش کنی
(احیانا اسمش pubg نبود؟)
پاسخ
اقا این چ وضعشه.دکمه گزارش که دیگه کار نمیکنه.هر #### هم میاد زیر پست ها میگه خیلی خوب بود و هشت تا لینک تبلیغ ضمیمش میکنه.کلی هم ک تبلیغات میزارن و کسی کاریشون نداره.نمونش همین چند وقت پیش ک تبلیغ ژل بزرگ کننده یه چیزی گذاشته بودن.
پاسخ
(06-11-2018, 11:46 PM)thepixelman نوشته است: اقا این چ وضعشه.دکمه گزارش که دیگه کار نمیکنه.هر #### هم میاد زیر پست ها میگه خیلی خوب بود و هشت تا لینک تبلیغ ضمیمش میکنه.کلی هم ک تبلیغات میزارن و کسی کاریشون نداره.نمونش همین چند وقت پیش ک تبلیغ ژل بزرگ کننده یه چیزی گذاشته بودن.

دوست عزیز تبلیغ ها سریع پاک میشه و اون کاربر اخراج هیچ مشکلی نیست از نظر تبلیغ
پاسخ
اگه سریع بود که مشکلی نداشتم.مشکل اینه ک شما میگین سریع انجام میدین ولی اصلا سریع نیست.همون تبلیغی ک گفتم حدود دو روز تو انجمن بود.و اینکه اخراج کاربر فایده نداره چون شخص فقط اکانت میسازه ک تبلیغ کنه
پاسخ
بفرمایید این یه نمونه تبلیغ.اصلا دقت نکرد این مقاله هست یا ن S0 (45)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی | نظر شما در مورد کارکرد انجمن در سال 1397 White Beard 2 2,424 03-20-2019, 09:51 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان