امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات انتقادات و پیشنهادات پیرامون انجمن
گزارش مطلب اصلا کار نمیکنه و من هروقت میخوام با موبایل بیام وارد حساب کاربریم بشم نمییتونم.
پاسخ
(06-15-2018, 10:02 AM)pc fan نوشته است: گزارش مطلب اصلا کار نمیکنه و من هروقت میخوام با موبایل بیام وارد حساب کاربریم بشم نمییتونم.

پیگیری میکنم ممنون اطلاع دادید
[تصویر:  19123.jpg]
پاسخ
دیگه کسی تقریبا رغبتی به فعالیت اینجا نداره خود منم یکیشون دلایل مختلفیم داره چنتا از دلایلی که فعلا بذهن خودم میرسه:

1-قالب انجمن که خیلی مزخرف شده واقعا قالب قبلی خیلی خیلی عالی بود
2-سیستم اعتبار که برداشته شد انگیزه خیلیام از دست رفت برای فعالیت(قبلنم گفتم ولی خب تغییری نکرد)
3-بعضی کاربرا خیلی الکی تگ گرفتن و بنظرم حقشون نبوده(بخدا عقده شخصیی چیزی ندارم نظرمو گفتم)
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
در جواب دو دوست بالا باید بگم:
نمیخوام بگم این فروم کارش رو کرده و.. از اینجور حرفا - این موضوع برمیگرده به معروف شدن تلگرام بین ایرانی ها و باعث شد خیلی از فروم ها به پایان کار خودشون برسن - موضوع دوم بالا رفتن سن افراده =) همه ما توی یه سن خاصی کل تلاشمون رو برای تگ گیری و فعالیت کردن توی فروم گذاشتیم؛ من دو بار شاهد تغییر تیم مدیریتی بودم و دیدم که این به دور از حاشیه تمام تلاش خودشون رو برای فعالیت توی اینجا گذاشتن اما سن افراد بالا میره و مشغله ها زیاد میشه. الان خود شما اگر مثلا سر یه کاری برید یا وقت سربازیتون برسه، بازم مثل همیشه فعال و سر حال میمونید؟ برادران من زندگی توی ایران با این همه سختی و مشغله دیگه جونی واسه آدم نمیزاره که بخوان بیان فعالیتی داشته باشن. کل تیم مدیریتی الان رنگشون خاکستری (تگشون) شده؛ چطور برشون گردونیم؟ اون دوستان عزیز هم واسه خودشون مشغله دارن. 
مسئله ی دیگه ای که الان باید بهش اشاره کنم - صحبت تگ گیری بی دلیل تیمه =) شما یه نگاهی به سابقه فعالیتی افرادی که تگ گرفتند بندازید متوجه میشید که اونها لایق تیم مدیریتی هستند یا نه. خیلی از دوستان توی یه دورانی بدون هیچ چشم داشی برای این انجمن وقت گذاشتن. 
نیازه انجمن تیم مدیریتی جوان هستش که بتونن وقت بزارن و الان هم که با این وضعیت به نظر شما جوانی حال و حوصله فعالیت توی فروم رو داره؟ 
انگیزه و فعالیت شما صد در صد از سوی تیم مدیریتی تحسین میشه و طبیعتاً وقتی چند ماهه عضو انجمن شدید نباید انتظار ورود به تیم مدیریتی رو داشته باشید و قطعاً کار پسندیده ای نیست. 
البته منم از قالب فعلی راضی نیستم و امیدوارم سریع تر تعویضش کنن.
تشکر.
پاسخ
(09-19-2018, 07:54 PM)Maziyar Hemmati نوشته است:
نمیخوام بگم این فروم کارش رو کرده و.. از اینجور حرفا - این موضوع برمیگرده به معروف شدن تلگرام بین ایرانی ها و باعث شد خیلی از فروم ها به پایان کار خودشون برسن - موضوع دوم بالا رفتن سن افراده =) همه ما توی یه سن خاصی کل تلاشمون رو برای تگ گیری و فعالیت کردن توی فروم گذاشتیم؛ من دو بار شاهد تغییر تیم مدیریتی بودم و دیدم که این به دور از حاشیه تمام تلاش خودشون رو برای فعالیت توی اینجا گذاشتن اما سن افراد بالا میره و مشغله ها زیاد میشه. الان خود شما اگر مثلا سر یه کاری برید یا وقت سربازیتون برسه، بازم مثل همیشه فعال و سر حال میمونید؟ برادران من زندگی توی ایران با این همه سختی و مشغله دیگه جونی واسه آدم نمیزاره که بخوان بیان فعالیتی داشته باشن. کل تیم مدیریتی الان رنگشون خاکستری (تگشون) شده؛ چطور برشون گردونیم؟ اون دوستان عزیز هم واسه خودشون مشغله دارن. 
مسئله ی دیگه ای که الان باید بهش اشاره کنم - صحبت تگ گیری بی دلیل تیمه =) شما یه نگاهی به سابقه فعالیتی افرادی که تگ گرفتند بندازید متوجه میشید که اونها لایق تیم مدیریتی هستند یا نه. خیلی از دوستان توی یه دورانی بدون هیچ چشم داشی برای این انجمن وقت گذاشتن. 
نیازه انجمن تیم مدیریتی جوان هستش که بتونن وقت بزارن و الان هم که با این وضعیت به نظر شما جوانی حال و حوصله فعالیت توی فروم رو داره؟ 
انگیزه و فعالیت شما صد در صد از سوی تیم مدیریتی تحسین میشه و طبیعتاً وقتی چند ماهه عضو انجمن شدید نباید انتظار ورود به تیم مدیریتی رو داشته باشید و قطعاً کار پسندیده ای نیست. 
تشکر.

آقا درمورد تگ خدای من شاهده که من اصلا منظورم این نیست که بخوام خودم تگ بگیرم همینی که دارمو خیلی دوسش دارم(ضمنا یه نگاهیم به سابقه خود من داشته باش)همونطورم که گفتم عقده ای چیزی ندارم ضمنا آقا کسری خودشونم به من پیشنهاد ادمین شدن دادن پس دلیلی برای حسودی یا چیزی ندارم
منظورم این بود یا افراد لایقتر پیدا بشن یا همون تعداد کم برای تگای بالا بمونن(چون بنظرم اینجوری بهتره)
خب همه مشغله وو زندگی دارن حالا من چون 18سالمه شما فکر نکنید همینجوری تو خونه نشستم بیکار که منم بخاطر وضعیت بد مالی کار میکنم درسم میخونم من منظورم اینه که با دادن انگیزه بیشتر انجمن فعالتر میشه
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(09-19-2018, 09:48 PM)White Beard نوشته است:
تشکر.
خواستم یه مدتی،غایب باشم و فعالیتی در فروم نداشته باشم،اما مثل اینکه باید جواب برخی رو بدم.داداش اولاً باید یه نگاه به حساب کاربری بنده بندازید تا بفهمید من،20 سالمه و واسۀ خودم مشغله دارم(معلمی).خب بگذریم... اولاً درخواست من برای مدیریت رد نشد بلکه قبول هم کردند و هنوز هم منتظر جوابم.

[تصویر:  %DB%8C%D8%A8%D8%B3.PNG] 
دوماً اینکه من واسۀ خودم مشغله و زندگی دارم و باید به خانواده ام برسم و فعالیت من در فروم فقط باعث،افزایش اعتبار شما میشود و هیچ سودی واسه من ندارد،فقط از روی علاقه‌ام به گیمفا میخواهم در اینجا،فعالیت کنم و هیچ دلیل دیگری ندارد و لازم نیست اینقدر خودتون رو ناراحت کنید.

والا ما هر بار از شما یه سنی رو شنیدیم =) اولا که اومدید انجمن گفتید 30 سالتونه؛ بعدش متوجه شدیم که سنتون نه 30 هستش نه 20 و حالا بماند که چقدره و درست نیستش که عکس از پیام‌های خصوصی‌ای که برای همدیگه می‌فرستیم بزاریم. شما به گفته خودت 20 سالته و این موضوع رو باید بدونی که تمامی خانواده‌ها مثل هم نیستن و بعضی‌ها از یه سنی میرن دنبال کار و... و بعضی‌های دیگه هم اصلا نمیرن و قرار نیستش که همه رو با زندگی خودمون مقایسه کنیم. اگر فقط از روی علاقه و اینجور چیزهاست که دیگه مشکلی باقی نمیمونه و کسی هم جلوی شما رو برای ادامه فعالیت نگرفته. 

(09-20-2018, 12:29 AM)S.T.A.R.S نوشته است:
تشکر.

آقا درمورد تگ خدای من شاهده که من اصلا منظورم این نیست که بخوام خودم تگ بگیرم همینی که دارمو خیلی دوسش دارم(ضمنا یه نگاهیم به سابقه خود من داشته باش)همونطورم که گفتم عقده ای چیزی ندارم ضمنا آقا کسری خودشونم به من پیشنهاد ادمین شدن دادن پس دلیلی برای حسودی یا چیزی ندارم
منظورم این بود یا افراد لایقتر پیدا بشن یا همون تعداد کم برای تگای بالا بمونن(چون بنظرم اینجوری بهتره)
خب همه مشغله وو زندگی دارن حالا من چون 18سالمه شما فکر نکنید همینجوری تو خونه نشستم بیکار که منم بخاطر وضعیت بد مالی کار میکنم درسم میخونم من منظورم اینه که با دادن انگیزه بیشتر انجمن فعالتر میشه

نه برادر با شما که آشنایی دارم صد در صد؛ چون باهم توی یه تایم وارد انجمن شدیم اما الان نمیدونم ای دی قبلیت چی بوده ولی حتماً صحبت‌هایی باهم داشتیم. درسته واقعاً افراد لایق نیازه واسه تیم مدیریتی و حرف منم همینه. نه بابا توی خانواده خوده بنده هم یه فرد هم سن شما هست و درک می‌کنم حرف‌هایی رو میزنید و واقعاً فقط باید تاسف خورد به این حال... انگیزه دادن کار درستی هست. به نظر من اولین کار درست کردن باکس گزارش پست‌هاست و دوم برگرداندن سیستم انجمن به همون سیستم قبلیه و با ترک کردن انجمن به نشانه‌ی اعتراض هم چیزی حل نمیشه؛ خودت هم تغریباً با من وارد انجمن شدی و با حاشیه‌هاش آشنایی.

در کل ممنونم ازت که اینقدر خوب و متین و به دور از حاشیه برخورد کردی.
پاسخ
(09-20-2018, 02:31 AM)White Beard نوشته است:
(09-20-2018, 02:22 AM)Maziyar Hemmati نوشته است:
(09-19-2018, 09:48 PM)White Beard نوشته است:
تشکر.
خواستم یه مدتی،غایب باشم و فعالیتی در فروم نداشته باشم،اما مثل اینکه باید جواب برخی رو بدم.داداش اولاً باید یه نگاه به حساب کاربری بنده بندازید تا بفهمید من،20 سالمه و واسۀ خودم مشغله دارم(معلمی).خب بگذریم... اولاً درخواست من برای مدیریت رد نشد بلکه قبول هم کردند و هنوز هم منتظر جوابم.

[تصویر:  %DB%8C%D8%A8%D8%B3.PNG] 
دوماً اینکه من واسۀ خودم مشغله و زندگی دارم و باید به خانواده ام برسم و فعالیت من در فروم فقط باعث،افزایش اعتبار شما میشود و هیچ سودی واسه من ندارد،فقط از روی علاقه‌ام به گیمفا میخواهم در اینجا،فعالیت کنم و هیچ دلیل دیگری ندارد و لازم نیست اینقدر خودتون رو ناراحت کنید.

والا ما هر بار از شما یه سنی رو شنیدیم =) اولا که اومدید انجمن گفتید 30 سالتونه؛ بعدش متوجه شدیم که سنتون نه 30 هستش نه 20 و حالا بماند که چقدره و درست نیستش که عکس از پیام‌های خصوصی‌ای که برای همدیگه می‌فرستیم بزاریم. شما به گفته خودت 20 سالته و این موضوع رو باید بدونی که تمامی خانواده‌ها مثل هم نیستن و بعضی‌ها از یه سنی میرن دنبال کار و... و بعضی‌های دیگه هم اصلا نمیرن و قرار نیستش که همه رو با زندگی خودمون مقایسه کنیم. اگر فقط از روی علاقه و اینجور چیزهاست که دیگه مشکلی باقی نمیمونه و کسی هم جلوی شما رو برای ادامه فعالیت نگرفته. 
ببین،من در ابتدا،به این سایت شک داشتم و مشخصات اصلی خودم رو به غیر از اسمم،اشتباه دادم،اما حالا واقعاً بهش ایمان دارم و به همین دلیل،سن واقعی خودم رو برایتان نوشتم.بابت اون موردی که گفتم،سنم 16 ساله،فقط واسه جعل هویت خودم بودم وگرنه مشخصات بنده ین است:

اسم:آرش
شغل:دبیر ادبیات
وضعیت تأهل:مجرد

حالا شیر فهم شدی. Wall Wall Wall Wall

لطفاً احترام خودتون رو نگه دارید؛ اینجا میدون جنگ نیستش و مثل دو تا کاربر معمولی داریم باهم صحبت میکنیم. والا من هم که حرفی نزدم، فقط هم واقعیت‌ها رو گفتم و انتظار داشتم مثل یک فرد 20 ساله برخورد کنید =))
پاسخ
(09-19-2018, 12:50 PM)White Beard نوشته است: سلام و عرض درود دارم خدمت تمامی کادر گیمفا.این تاپیک رو دیدم و گفتم،منم یه انتقادی بکنم.بنده در اوایل در این فروم،بسیار فعالیت داشتم،به طوری که پس از کمتر از یه ماه،یه کاربر فعال شدم(برای مدیریت فروم هم درخواست دادم اما قبول نکردند).اما پس از یه مدتی،فهمیدم که بسیاری از اعضای فروم،برای تبلیغ و وقت گذراندن اینجا هستند.هنگامی که این مشکلات را دیدم،زوق و سلیقۀ خودم را برای نوشتن،از دست دادم و فعالیت چندان زیادی را به اعمال نرساندم.هنگامی که با برخی از کاربران حرف زدم،دلیل خود را برای انجام ندادن فعالیت،تغییر قالب و کاربرد فروم،گزارش کردند.ممنون میشم که،یه فکری به حال این فروم بکنید؛چون وقتی وارد فروم سایت‌های همسایه میشوم،یه حس عجیبی،مانند بی مصرفی بهم دست میزنه و این حرف را به عنوان یه تعنه نمیزنم،بلکه به عنوان یه راهنمایی برای در پیش گرفتن مسیر درست برای فروم عرض میکنم.در این فروم،فقط مونده،تبلیغ سبزی خورد کنی و خیاطی هم بزارند؛مثل اینکه فروم متعلق به بازیه.یه مشکل دیگه هم اینکه،در بسیاری از مواقع،پیام‌های خصوصی به فرد مقابل نمیرسند.ممنون میشم پیگیری کنید و فروم رو مثل قبل،با ابهت جلوه بدید(به عنوان یه دلسوز مرد دلسوز این حرف رو میزنم).
با تشکر.
منم دقیقاً میخوستم این رو بهتون بگم.یه انتقاد از فروم کردیم،جواب ما را به بدترین شیوۀ ممکن دادید.در ابتدای هر پست من،این جملۀ سلام و عرض درود دارم خدمت تمامی کادر گیمفا رو میبینید،پس این یعنی احترام من برای شما.شما در اولین پستتون،به این پست من بی ارزش نگاه کردید و در تمامی پستهای این تاپیک،به من به عنوان یه،انسان همسن خودت نگاه کردی و هر چیزی که بر روی زبانت آمد،به من گفتید.

خلاصه حرف من اینه که،یکم نقدپذیر باشیم.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
حداقل یک ناظر باحال تو انجمن بزارید که24ساعته انجمن رو نظارت کنه الان انجمن رو نگاه کنید طرف8تا پست خارج از بحث گیم و ...گذاشته و نمیدونم چه کسی به اینا اجازه میده که8تا پست خسته کننده رو در یک روز قرار بده Ghelion

اون  بخش گزارش رو هم بردارین چون اصلا کار نمیکنه فقط اینو مینویسه:دلیل انتخاب شده نا معتبر است S0 (45)

شک ندارم که عوامل  انجمن های همسایه در از بین بردن کیفیت این انجمن نقش مهمی دارند.
پاسخ
تبلیغات بسیار زیاد شده رسیدگی کنید!!! من و pc fan کمی سرکوبشون کردیم،اما دست بردار نیستند.مدیران فعال رسیدگی کنند!!!
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی | نظر شما در مورد کارکرد انجمن در سال 1397 White Beard 2 2,497 03-20-2019, 09:51 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان