امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات پيرامون شبكه ي Xbox Live
چجوری باید پک های GTA V رو برا آنلاین دانلود کنم وقتی میخوام از منو برم میگه rockstars download is unavailable اکانت راکستار دارم
[تصویر:  Arkham-Knight-Logo.gif]
پاسخ
من وقتی میخوام میخوام بازی رایگان ماه رو دانلود کنم بهم location error میده.چیکار کنم  داداش؟
پاسخ
(09-29-2014, 12:27 AM)'arshiasaberi' نوشته است: چجوری باید پک های GTA V رو برا آنلاین دانلود کنم وقتی میخوام از منو برم میگه rockstars download is unavailable اکانت راکستار دارم

والله تا اونحایی که من می دونم و داشتم وقتی میری توی بخش آنلاین خودش تا پک یا آپدیت رو دان نکنی نمی ذاره بری توی بازی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(10-03-2014, 03:49 PM)'hachback1' نوشته است: من وقتی میخوام میخوام بازی رایگان ماه رو دانلود کنم بهم location error میده.چیکار کنم  داداش؟

نمی دونم ولی احتمال می دم که مکانی که ثبت کردی واقعی نبوده؛ حداقل اروره اینو می گه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
ببخشید سلام خواهش میکنم کمکم کنید
من دیروز تازه یه اکانت ساختم و به لایو کانکت شدم کد گلد رو که وارد میکنم میگه به چیز های بیشتر هم نیاز دارید و از من ادرس و کد پستی و شماره تلفن می خواد حالا هر کد پستی و ادرس و... رو وارد می کنم میگه با شهرت  مچ نیست[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
یه سوال:
پینگ مناسب واسه XL چقده؟؟
الان من پینگم 495ـه خیلی بده واسه لایو؟
بعد الان من اینترنتن 128ـه اگه ارتقاء بدم به 512 پینگمم بالاتر میره یا بحثش فرق میکنه؟
ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
لطفا جواب بدین
 ویرایش: همین الان یه بار دیگه پینگمو تست کردم گفت 409

[تصویر:  980414_478541628886919_2023621245_o.jpg]
پاسخ
(12-02-2014, 10:05 PM)'Omib91' نوشته است: یه سوال:
پینگ مناسب واسه XL چقده؟؟
الان من پینگم 495ـه خیلی بده واسه لایو؟
بعد الان من اینترنتن 128ـه اگه ارتقاء بدم به 512 پینگمم بالاتر میره یا بحثش فرق میکنه؟
ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
لطفا جواب بدین
 ویرایش: همین الان یه بار دیگه پینگمو تست کردم گفت 409

کجا تست کردی؟
برو اینجاConfusedpeetest.net
اگه پینگت زیر 150 باشه خوبه
اگر پینگت بالاست یا اتصالات سیستم تلفن(که به مودم ختم میشه) زیاد خوب نیست
یا خطتون نمی کشه
با اپراتور اینترنتتون تماس بگیرید و پیگیری کنید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
سلام.
وقتی می خوام به xbox live وصل بشم یه آپدیت میاد که باید انجام بدم.
با انجام این آپدیت بازی هام پاک میشه یا اتفاق دیگه ای می افته؟      
[تصویر:  x1rccnw4nku5svyowiat.jpg]
پاسخ
(12-04-2014, 04:35 PM)'navid 33' نوشته است: سلام.
وقتی می خوام به xbox live وصل بشم یه آپدیت میاد که باید انجام بدم.
با انجام این آپدیت بازی هام پاک میشه یا اتفاق دیگه ای می افته؟      

هیچ اتفاقی نمی افته راحت باشید
هی مشکلی پیش نخواهد آمد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
آقا جون هر کی دوست دارید کمکم کنید
من مودمم zyxel P-650HW-T1 v3 هست الان یک ساله میخوام باهاش وصل شم به لایو ولی ارور میده
با مبین نت راحت وصل میشه فقط نمیدونم چرا با این پارس آنلاین به نت وصل نمیشه کمککم کنید
پاسخ
(01-07-2015, 08:46 PM)paccino نوشته است: آقا جون هر کی دوست دارید کمکم کنید
من مودمم zyxel  P-650HW-T1 v3 هست الان یک ساله میخوام باهاش وصل شم به لایو ولی ارور میده
با مبین نت راحت وصل میشه فقط نمیدونم چرا با این پارس آنلاین به نت وصل نمیشه کمککم کنید

با پشتیبانی فنی اپراتورتون تماس بگیرید!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل وصل نشدن به xbox live MAHANAR 1 2,077 10-04-2018, 12:09 PM
آخرین ارسال: MAHANAR
  سوال درباره xbox live omidg 1 1,852 06-30-2017, 11:09 PM
آخرین ارسال: omidg
  .گیمرتگ شما در LIVE چیست؟ SCORPION 54 18,723 09-19-2016, 11:53 AM
آخرین ارسال: mahdiar2010
  چند سوال درباره xbox one mohammad9333 1 1,914 06-14-2016, 07:34 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  لیست تخفیفات این هفته Xbox Live Gold اعلام شد a.hosein gamer 0 2,739 10-21-2014, 11:36 PM
آخرین ارسال: a.hosein gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان