امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات پيرامون شبكه ي Xbox Live
سلام من اولین بارمه که میخوام به ایکس باکس لایو وصل شم اما شک دارم وصل شم چون من بازی gtav رو فکر کنم قبل از عرضه ی رسمی بازی کرده باشم اگه وصل شم مشکلی پیش میاد ؟
[تصویر:  batman_arkham_knight-2555523.jpg]
پاسخ
(02-04-2015, 05:50 PM)moking1079 نوشته است: سلام  من اولین بارمه که میخوام به ایکس باکس لایو وصل شم اما شک دارم وصل شم چون من بازی gtav رو فکر کنم قبل از عرضه ی رسمی بازی کرده باشم اگه وصل شم مشکلی پیش میاد ؟

نمی دونم
ولی احتمالش زیاده!
اگه GTA رو بازی نکنید مشکلی نداره! ولی اگه اونو بازی کنید امکان داره بن شید ;)
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
سلام دوستان من به یک مشکل اساسی برخوردم من در اصل pc gamer هستم 2-3 ماهی هستش یه 360 گرفتم الان میخوام به لایو وصل بشم مشکلی در وصل شدن ندارم ولی در مورد برنرمکس چرا من تا اونجایی که میدونم باید از دیسک ایمیج بگیرم بعد از یه حدی بالاتر بود حجمش برنر مکسه ولی با هر برنامه یی سعی می کنم نمیتونم ایمیج بگیرم خواستم ببینم می تونید راه های دیگه ای برای شناختن برنر مکس بودن بهم بگین نرم بن شم :| کلا گیم آفلاین حال نمیدم بن بشم کلا میرم دستگاه رو میفروشم :D
[تصویر:  Dirty_danc3r1994.png]
پاسخ
سلام

من یه xbox 360 new slim دارم.جی تگ نکردمش به خاطر مولتی زدن.
الان من چند تا سوال دارم:
1- از کجا بفهمم بازیم برنر مکس هست که یه وقت بن نشم؟؟
2-برای وصل شدن به لایو باید کجا برم و آیا باید جایی ثبت نام کنم:
* البته من یه دوسال پیش یه hotmail همینجوزی ساختم و شنیدم هات میل همون اکانت مایکروسافته و باهاش همه کار میشه کرد و به همه چیز میشه وصل شد!آیا همین هات میل کفایت میکنه؟
3-هیچ راهی نداره اکانت لایو برای مولتی زدن رایگان گیر آورد؟حتما باید خرید؟
4-الان کد لایو دارم!کجا باید واردش کنم؟و از کجا بفهمم چه قدر ازش مونده؟
5-از کجا بفهمم xbox به آخرین داشبورد آپدیت شده و lt3 هست؟؟
6-من محیط منو های یه نفرو دیدم خیلی حال کردم!چه طوری میتونم تم رایگان بگیرم؟
7-آیا میشه با نیو اسلیم ها از طریق wifi وصل شد؟؟چون من تلویزونم با مودم خیلی خیلی فاصله داره و نمیتونم lan وصل کنم بهش؟

فقط هم قصد مولتی بازی کردن gta v بعدش بتل 4 و بعدش کالاف ادونس دارم.تا حالا جز کانتر 1.6 تو سرورا پردیس گیم هم مولتی نزدم

[تصویر:  icon_pf2.gif]

8-اینم پینگمه که از دو تا سایت گرفتم و نیجه یکی در اومد!به نظر شما با این وضع نت که تو عکس زیر میبیند میشه مولتی زد؟

میدونم سوالام زیاد شد ولی ممنونتون میشم به این 8 تا سوالم جواب بدین!
پاسخ
(02-05-2015, 12:01 AM)Dirty_danc3r نوشته است: سلام دوستان من به یک مشکل اساسی برخوردم من در اصل pc gamer هستم 2-3 ماهی هستش یه 360 گرفتم الان میخوام به لایو وصل بشم مشکلی در وصل شدن ندارم ولی در مورد برنرمکس چرا من تا اونجایی که میدونم باید از دیسک ایمیج بگیرم بعد از یه حدی بالاتر بود حجمش برنر مکسه ولی با هر برنامه یی سعی می کنم نمیتونم ایمیج بگیرم خواستم ببینم می تونید راه های دیگه ای برای شناختن برنر مکس بودن بهم بگین نرم بن شم :| کلا گیم آفلاین حال نمیدم بن بشم کلا میرم دستگاه رو میفروشم :D

کلا معمولا افرادی که آف بازی می کنن خودشون دانلود می کنن و معمولی رایت می کنن!
ولی شما که می خوای لایو بزنی بهتره از فروشگاه های معتبر بخری ;)
پاسخ
(03-02-2015, 02:18 AM)alireza.bm نوشته است: سلام

1- از کجا بفهمم بازیم برنر مکس هست که یه وقت بن نشم؟؟
2-برای وصل شدن به لایو باید کجا برم و آیا باید جایی ثبت نام کنم:
* البته من یه دوسال پیش یه hotmail همینجوزی ساختم و شنیدم هات میل همون اکانت مایکروسافته و باهاش همه کار میشه کرد و به همه چیز میشه وصل شد!آیا همین هات میل کفایت میکنه؟
3-هیچ راهی نداره اکانت لایو برای مولتی زدن رایگان گیر آورد؟حتما باید خرید؟
4-الان کد لایو دارم!کجا باید واردش کنم؟و از کجا بفهمم چه قدر ازش مونده؟
5-از کجا بفهمم xbox به آخرین داشبورد آپدیت شده و lt3 هست؟؟
6-من محیط منو های یه نفرو دیدم خیلی حال کردم!چه طوری میتونم تم رایگان بگیرم؟
7-آیا میشه با نیو اسلیم ها از طریق wifi وصل شد؟؟چون من تلویزونم با مودم خیلی خیلی فاصله داره و نمیتونم lan وصل کنم بهش؟

فقط هم قصد مولتی بازی کردن gta v بعدش بتل 4 و بعدش کالاف ادونس دارم.تا حالا جز کانتر 1.6 تو سرورا پردیس گیم هم مولتی نزدم

8-اینم پینگمه که از دو تا سایت گرفتم و نیجه یکی در اومد!به نظر شما با این وضع نت که تو عکس زیر میبیند میشه مولتی زد؟

میدونم سوالام زیاد شد ولی ممنونتون میشم به این 8 تا سوالم جواب بدین!

سلام دوست عزیز
من چون خودم Xbox ندارم نمی تونم تمام سوالاتت رو جواب بدم ولی اونایی رو که میدوم و قبلا باهاشون در ارتباط بودم رو بهت میگم.
1.برای فهمیدم این موضوع وقتی داری بازی رو میخری به قسمت رایت شده بر روی DVD توجه کن اگه DVD بازی کامل رایت شده بود یعنی برنر مکس هست ولی اگه دیدی مقداری از DVD خالی بود یعنی 97 درصد هست.
2.برای ساخت اکانت لایو بهتر هست از جیمیل و یا یاهو استفاده کنی.
3.اینو نمیدونم ولی فکذ نکنم ذاهی برای رایگان بازی کردن داشته باشه.
4.؟
5.برای داشبود توی گوگل سرچ کن ببین آخرین ورژن داشبود چیه و بعد توی تنظیمات کنسولت ببین داشبود شما چند هست.lt3 رو دقیق نمی دوم ولی اگه بازی های جدید رو بازی میکنی یعنی lt3 هستی.
6.؟
7.به احتمال خیلی زیاد میشه چرا نشه.
8.؟
ببخشید که نتونستم به تمام سوال ها به صورت دقیق جواب بدم حالا یک کمی صبر کن اساتید میان به صورت کامل بهت جواب میدند.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(03-02-2015, 02:18 AM)alireza.bm نوشته است: سلام

1- از کجا بفهمم بازیم برنر مکس هست که یه وقت بن نشم؟؟ بازی رو نصب کنید و اجرا کنید اگر بدون ارور بازی کردید و مشکلی نبود دیسک برنر هست ولی اگر ارور داد و بیرون اومدید معمولی هست
2-برای وصل شدن به لایو باید کجا برم و آیا باید جایی ثبت نام کنم: در خود کنسول یه گزینه داره که باید بری اکانت بسازی و اینا! معلومه همه چیزش! در مورد هات میل هم اطلاع ندارم
3-هیچ راهی نداره اکانت لایو برای مولتی زدن رایگان گیر آورد؟حتما باید خرید؟ بعضی مواقع در زمان های خاص می شه گیر آورد! مثلا یه ماه اگر با اسم کشور "ایکس" اکانت بسازی یه ماه لایو میده بهت یا از این دست. توی یو.تیوب بگردی هست البته زمانش رو دقت کن که اخیر باشه!
4-الان کد لایو دارم!کجا باید واردش کنم؟و از کجا بفهمم چه قدر ازش مونده؟ دکمه گاید(همونی که روی دسته هست) رو می زنید! یکی به چپ می زنید بعد یه گزینه داره به نام Redeem Code اونجا کد رو وارد می کنید و بعدن می تونید از توی profile اطلاعات خودتون رو چک کنید
5-از کجا بفهمم xbox به آخرین داشبورد آپدیت شده و lt3 هست؟؟ اگه بازی های اخیر رو بازی کردید کافیه! اصلا اول که به لایو متصل می شید یه آپدیت میاره که باید برای ورود انجام بدید(این آپدیت هیج مشکل و خطری نداره!)
6-من محیط منو های یه نفرو دیدم خیلی حال کردم!چه طوری میتونم تم رایگان بگیرم؟ متوجه منظورتون نشدم
7-آیا میشه با نیو اسلیم ها از طریق wifi وصل شد؟؟چون من تلویزونم با مودم خیلی خیلی فاصله داره و نمیتونم lan وصل کنم بهش؟ بله همه کنسول های جدید می شه! توی قسمت connecting یا یه چیزی تو این فازا(توی تنظیمات) برای Wireless گزینه وجود داره
فقط هم قصد مولتی بازی کردن gta v بعدش بتل 4 و بعدش کالاف ادونس دارم.تا حالا جز کانتر 1.6 تو سرورا پردیس گیم هم مولتی نزدم به شدت GTA Online رو دوست داشتم متاسفانه به خاطر یه دلایلی محروم شدم

8-اینم پینگمه که از دو تا سایت گرفتم و نیجه یکی در اومد!به نظر شما با این وضع نت که تو عکس زیر میبیند میشه مولتی زد؟ پینگتون خیلی عالی هست و مشکلی نخواهید داشت

میدونم سوالام زیاد شد ولی ممنونتون میشم به این 8 تا سوالم جواب بدین! اطاعت امر شد :D
پاسخ
سلام دوستان یه سوال داشتم درمورد Gold
برای مثال الآن که بلک فلگ رو وان رایگانه اگه من بزنم دانلود بعد پازش کنم بعدا که گلدم یا مدت رایگان بودن تموم شد می تونم ریزومش کنم و بازی کنم؟
اگه الآن دانلود کنم چطور می تونم بعدا بازیش کنم؟
پاسخ
لطفا کمکم کنید
پاسخ
Shocked 
خواهشا یکی جواب منو بده
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل وصل نشدن به xbox live MAHANAR 1 2,058 10-04-2018, 12:09 PM
آخرین ارسال: MAHANAR
  سوال درباره xbox live omidg 1 1,830 06-30-2017, 11:09 PM
آخرین ارسال: omidg
  .گیمرتگ شما در LIVE چیست؟ SCORPION 54 18,629 09-19-2016, 11:53 AM
آخرین ارسال: mahdiar2010
  چند سوال درباره xbox one mohammad9333 1 1,901 06-14-2016, 07:34 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  لیست تخفیفات این هفته Xbox Live Gold اعلام شد a.hosein gamer 0 2,727 10-21-2014, 11:36 PM
آخرین ارسال: a.hosein gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان