امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
(02-14-2016, 12:47 PM)Namyras نوشته است: عزیز یه سوال دیگه به نظر شما اگه لنز کثیف یا ضعیف شده چرا بازیهای قدیمی همه رو خیلی قشنگ اجرا میکنه فقط سی دی های که الان میخرم مشکل داره ؟ 
یعنی لنز کثیف یا ضعیف بشه رو بازیهای قدیمی که رو هارد نصب هستن نبايد تاثیر داشته باشه ؟

این مشکلی بود که خودم چندسال پیش داشتم، بازیهای قدیمی رو مثل بنز اجرا میکرد بازیهای جدید رو اصلا بالا نمیآورد S0 (43)
همونطور که گفتم با خاک گیری یا تعویض آپتیک درست میشه.
That was just a dream

پاسخ
(02-14-2016, 12:47 PM)Namyras نوشته است: عزیز یه سوال دیگه به نظر شما اگه لنز کثیف یا ضعیف شده چرا بازیهای قدیمی همه رو خیلی قشنگ اجرا میکنه فقط سی دی های که الان میخرم مشکل داره ؟ 
یعنی لنز کثیف یا ضعیف بشه رو بازیهای قدیمی که رو هارد نصب هستن نبايد تاثیر داشته باشه ؟
داداش سوعالايي ميپرسيا S0 (2)  خب لنز كثيف روي خوندن سي دي يا دي وي دي مشكل ايجاد ميكنه. ب هارد چيكار داره Eee

(02-14-2016, 12:51 PM)ERFAN RP نوشته است:

این مشکلی بود که خودم چندسال پیش داشتم، بازیهای قدیمی رو مثل بنز اجرا میکرد بازیهای جدید رو اصلا بالا نمیآورد S0 (43)
همونطور که گفتم با خاک گیری یا تعویض آپتیک درست میشه.
اوهوي نامرد S0 (2)  اينو من اول گفتم
پاسخ
مرسی از راهنماييتون 
حتما میبرم پیش سرویس کار ابتدا برام خاکشو بگیره سرویس کنه ببینم چی میشه 
ممنون
پاسخ
سلام دوستان خسته نباشین.بنده میخواستم یک دسته ایکس باکس سیمی بگیرم برای کامپیوتر .قیمتا زیاده یجارو پیدا کردم ۷۷ تومنه ببینید معتبره؟(مدیران انجمن خواهشا لبنکو حذف نکنن بخدا تبلیغ نیست)
http://www.3gam.ir/product-detail/Micros...34/Fa.aspx
من تویه اکس باکس ۳۶۰ کالاف بلک اپس ۲ رو بازی کردم دیدم با دسته خیلی حال میده و از اونجایی که این بازی روی کامپیوتر فقط دسته اصل اکس باکس جواب میده.میخواستم بدونم اگر بگیرم قابلیت auto aim تو کامپیوتر فعال میشه چون توی اکس باکس داشت منم چون بار اولمه زیاد با دسته وارد نیستم میخواستم بدونم این قابلیتو داره ممنون میشم جواب بدین?
پاسخ
سلام دوستان.من ی ایکس باکس 360 سوپر اسلیم دارم.2 روزه براش ی مشکلی پیش اومده.تقریبا 2 سال هم هست ک خریدم.دکمه خاموش روشنش همیشه ثابت بوده یعنی سبز میشد و باقی میموند.ولی الان شروع میکنه به چشمک زدن همش.دی وی دی رام هم خارج نمیشه.حتی حرکتی هم نمیکنه.انگار قفل کرده.ولی ایکس باکس صفحش بالا میاد.میشه تو صفحش چرخید.ولی دی وی دی باز نمیشه و نمیشه عوضش کرد.چی کار کنم?سوال دوم اگ دستگاه رو برگردونم به حالت کارخونه چون کپی خور نرم افزاریه کپی خورش میپره?
پاسخ
با سلام خدمت دوستان. ديروز فيفا ١٨ رو از بيرون خريداري كردم نسخه xbox360. ( برنر مكس هم هست).
موقع رفتن تو قسمت new career كه مي خواي مربي شي يا جاي يه بازكين بازي كني موقع سيو كردن و ذخيره كردن از بازي مي پره بيرون و ارور
 ''faild to authorize disk'' ميده....
نميدونم مشكل از چيه ممنون ميشم راهنماييم كنين... 
از كسي هم كه خريدم بازي رو پرسيدم ميگه همه نسخه هاي فيفا١٨ واسه كنسول ٣٦٠ همينجوري ان و اين مساله رو همه دارن. \
عجيب به نظر مياد اين حرف. ايا اينجوريه واقعا ؟؟؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 65,941 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,071 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,504 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,051 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,295 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان