امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
نقل‌قول:
ببخشید میخواستم بدونم بن شدن چیست ایا راهی واسه درست شدن دستگاه بن شده هست
[تصویر:  s0%20(41).gif][تصویر:  s0%20(41).gif][تصویر:  s0%20(41).gif][تصویر:  s0%20(41).gif]

اسمش روشه، یعنی اخراج شدن که مالِ Xbox Live هست، یعنی شما تو بخش آفلاین بازی ها بن نمی شید و فقط وقتی برین Xbox Live و آنلاین بازی کنید. البته بازی اورجینال بازی کنید که به هیچ وجه بن نمی شید ولی وقتی بازی کپی انجام بدین احتمال داره بن بشین که برای جلوگیری ازش یه سری روش وجود داره. همینطور بازی ـی هم که قبل از انتشار رسمی باش برین Live بن میشین.

برای UnBan دستگاه هم میشه مادربورد دستگاه رو عوض کرد که معمولاً فکر کنم فروشنده ها مادربورد های بدرد نخور و داغونشون رو میزارن رو کنسول مردم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] البته بازم احتمال داره بعد عوض کردن مادربورد چند روز بعد از آنلاین بازی کردن بن بشید. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] روش های دیگه ای هم فکر کنم باشه ولی من یادم نیست.
نقل‌قول:
ببخشید می خواستم بدونم دیتای GTA V رو میشه رو فلش نصب کرد

بله، ولی باید توجه کنید که فلش USB 2.0 و سرعت بالای 15 مگابیت داشته باشه. + 16 گیگ باشه یا بالاتر.

پاسخ
با سلام
دو ساله xbox elite  رو خریدمٰ وحین خرید فروشنده با فلش آپدیتش کرد.
توی این مدت مشکلی باهاش نداشتم و بازی های کپی رو هم اجرا می کرد چهار ماه بعد از خرید
با سی دی wave 4 activator ,
و  سی دی  update doshboared  نسخه  2.0.9199  آپدیتش کردم.
تااینکه یه بازی جدید خریدم که به محض گذاشتنش داخل دستگاه این ارور رو نشون داد
http://izca.freeiz.com/up/a7e09eacf1ae.jpg
هنوزم هر سی دی که می ذارم همین ارور میاد و به محل داشبور نمیره؟
پاسخ
ببخشید من سه روزه ایکس باکسم رو جی تگ کردم وقتی روشنش می کنم تصویر خیلی دیر بالا می آد کسی می دونه مشکلش چیه
پاسخ
ببخشید من کنسولم جی تگ هست اما وقتی بازی رو نصب میکنم نمیتونم بازی رو از رو هارد اجرا کنم میگه حتما باید دیسک رو قرار بدین.
باید چیکار کنم؟؟

So why in the world do I feel so alone
Nobody but me, I'm on my own
Is there anyone out there, who feels the way I feel
That there is and let me know so I know that I'm not the only one
پاسخ
(07-04-2014, 11:42 AM)'hasanpsk' نوشته است: با سلام
توی این مدت مشکلی باهاش نداشتم و بازی های کپی رو هم اجرا می کرد چهار ماه بعد از خرید

برو سایت Xbox .com آپدیتش رو دانلود کن بریز روی فلش و آپدیت کن ببین مشکلت حل میشه یا نه

(07-04-2014, 03:54 PM)'amir hoseyn' نوشته است: ببخشید من سه روزه ایکس باکسم رو جی تگ کردم وقتی روشنش می کنم تصویر خیلی دیر بالا می آد کسی می دونه مشکلش چیه

دوست من کجا جیتگ کردی؟که اینو بهت نگفتن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
http://pinata.bz/

(07-05-2014, 12:09 AM)'Michael Becket' نوشته است: ببخشید من کنسولم جی تگ هست اما وقتی بازی رو نصب میکنم نمیتونم بازی رو از رو هارد اجرا کنم میگه حتما باید دیسک رو قرار بدین.
باید چیکار کنم؟؟

مطمئنی جیتگه؟
اگه می تونی یه عکس از قسمت My Games کنسول بنداز[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
من شیراز جیتگ کردم حالا مشکلش چیه
پاسخ
(07-06-2014, 04:04 PM)'amir hoseyn' نوشته است: من شیراز جیتگ کردم حالا مشکلش چیه

دقیقا زیر این سوال چی هست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
لینک رو مطالعه کن دیگه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
(07-05-2014, 02:36 AM)'last assassin' نوشته است:

برو سایت Xbox .com آپدیتش رو دانلود کن بریز روی فلش و آپدیت کن ببین مشکلت حل میشه یا نه

(07-04-2014, 03:54 PM)'amir hoseyn' نوشته است: ببخشید من سه روزه ایکس باکسم رو جی تگ کردم وقتی روشنش می کنم تصویر خیلی دیر بالا می آد کسی می دونه مشکلش چیه

دوست من کجا جیتگ کردی؟که اینو بهت نگفتن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
http://pinata.bz/

(07-05-2014, 12:09 AM)'Michael Becket' نوشته است: ببخشید من کنسولم جی تگ هست اما وقتی بازی رو نصب میکنم نمیتونم بازی رو از رو هارد اجرا کنم میگه حتما باید دیسک رو قرار بدین.
باید چیکار کنم؟؟

مطمئنی جیتگه؟
اگه می تونی یه عکس از قسمت My Games کنسول بنداز[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

آره مطمئنم که جی تگ هستش چون وقتی بردم آپدیت یارو گفت چراغ جی تگش از کنارش معلومه بعدشم یکم دیر بالا میاد  که نشون میده جیتگه.
اینم عکس ببخشید کیفیتش پایینه.
[تصویر:  57165236666688391646.jpg]
So why in the world do I feel so alone
Nobody but me, I'm on my own
Is there anyone out there, who feels the way I feel
That there is and let me know so I know that I'm not the only one
پاسخ
ببین ماکان جان باید یه برنامه ای به نام NXE2God یا یه همچین چیزی باشه
باید بری توش خودش یه کارایی انجام می ده حله
اگه نداشتی دانلود کن و بریز توی کنسولت[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
(07-05-2014, 02:36 AM)'last assassin' نوشته است:

سلام مجدد
مشكل حل نشد دوباره همون ارور رو مي ده هاردشو در آوردم اون دكمه وايرلسشو فشرده نگه داشتم شايد حافظه كش پاك شه ولي بازم مي ره رو صفحه آپديت دوباره همين ارور مياد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 71,633 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,173 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,596 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,989 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,375 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان