امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
(07-07-2014, 11:32 PM)'hasanpsk' نوشته است:
(07-05-2014, 02:36 AM)'last assassin' نوشته است:
(07-04-2014, 11:42 AM)'hasanpsk' نوشته است: با سلام
دو ساله xbox elite  رو خریدمٰ وحین خرید فروشنده با فلش آپدیتش کرد.
توی این مدت مشکلی باهاش نداشتم و بازی های کپی رو هم اجرا می کرد چهار ماه بعد از خرید
با سی دی wave 4 activator ,
و  سی دی  update doshboared  نسخه  2.0.9199  آپدیتش کردم.
تااینکه یه بازی جدید خریدم که به محض گذاشتنش داخل دستگاه این ارور رو نشون داد
http://izca.freeiz.com/up/a7e09eacf1ae.jpg
هنوزم هر سی دی که می ذارم همین ارور میاد و به محل داشبور نمیره؟

برو سایت Xbox .com آپدیتش رو دانلود کن بریز روی فلش و آپدیت کن ببین مشکلت حل میشه یا نه

سلام مجدد
مشكل حل نشد دوباره همون ارور رو مي ده هاردشو در آوردم اون دكمه وايرلسشو فشرده نگه داشتم شايد حافظه كش پاك شه ولي بازم مي ره رو صفحه آپديت دوباره همين ارور مياد

با بازی هم همین مشکل رو داری؟
یه بازی برنر مکس بذار ببین اجرا می کنه یا نه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
ببخشید من برنامه فری استایل رو نصب کردم ولی وقتی تو قسمت  game xbox می روم هیچ بازی وجود نداره(بازی هارو قبلانصب کرده بودم)
پاسخ
(07-09-2014, 04:27 AM)'amir hoseyn' نوشته است: ببخشید من برنامه فری استایل رو نصب کردم ولی وقتی تو قسمت  game xbox می روم هیچ بازی وجود نداره(بازی هارو قبلانصب کرده بودم)

ببین باید بری توی Setting بعد یه قسمت داره به نام Game Pathe یا یه همچین چیزی بعد اونجا باید آدرس hdd1:/content/0000000000000000 رو بدی تا همه بازی هات بیان اونجا[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
با تشکر از لطف شما

پاسخ
ببخشید من کاری که گفته بودید رو کردم و بازی ها هم اومد ولی عکس بازی ها نمی یاد و کاور ندارند باید چه کار کنم

ببخشید چرا از هر بازی هم 2الی 3تا داره
پاسخ
(07-07-2014, 12:59 AM)'last assassin' نوشته است: ببین ماکان جان باید یه برنامه ای به نام NXE2God یا یه همچین چیزی باشه
باید بری توش خودش یه کارایی انجام می ده حله
اگه نداشتی دانلود کن و بریز توی کنسولت[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] فقط 2 تا دیگه سوالم داشتم
 مشکلی برای ایکس باکس ایجاد نمیکنه؟
بعد از ریختنش همه ی بازیا رو میتونم از رو هارد اجرا کنم؟؟
So why in the world do I feel so alone
Nobody but me, I'm on my own
Is there anyone out there, who feels the way I feel
That there is and let me know so I know that I'm not the only one
پاسخ
(07-10-2014, 11:53 PM)'Michael Becket' نوشته است:
(07-07-2014, 12:59 AM)'last assassin' نوشته است: ببین ماکان جان باید یه برنامه ای به نام NXE2God یا یه همچین چیزی باشه
باید بری توش خودش یه کارایی انجام می ده حله
اگه نداشتی دانلود کن و بریز توی کنسولت[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] فقط 2 تا دیگه سوالم داشتم
 مشکلی برای ایکس باکس ایجاد نمیکنه؟
بعد از ریختنش همه ی بازیا رو میتونم از رو هارد اجرا کنم؟؟

اگه جیتگ باشی نه هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه
بله فقط یه بار بعد از اینکه بازی رو ریختید باید برید توی این نرم افزار تا کارشو انجام بده
بعد از این کار اون عکسی که از My Games گذاشتی:
اون فلش ها به سمت راست هستند نه پایین[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-10-2014, 12:40 AM)'amir hoseyn' نوشته است: ببخشید من کاری که گفته بودید رو کردم و بازی ها هم اومد ولی عکس بازی ها نمی یاد و کاور ندارند باید چه کار کنم

ببخشید چرا از هر بازی هم 2الی 3تا داره

این که دو یا سه تا داره به خاطر اینه که چند تا Game Pathe دادی
برای عکس هم باید دکمه Y رو بزنی یه گزینه داره به نام Refresh Artwork اینو بزن حل می شه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
ببخشید میخواستم بدونم هارد اکسترنال رو هم میشه configare کرد و ازش به عنوان حافظه xbox (جیتگ شده و بدونه فری استایل)استفاده کرد
پاسخ
(07-13-2014, 05:38 AM)'amir hoseyn' نوشته است: ببخشید میخواستم بدونم هارد اکسترنال رو هم میشه configare کرد و ازش به عنوان حافظه xbox (جیتگ شده و بدونه فری استایل)استفاده کرد

میشه من بلد نیستم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(07-13-2014, 05:38 AM)'amir hoseyn' نوشته است: ببخشید میخواستم بدونم هارد اکسترنال رو هم میشه configare کرد و ازش به عنوان حافظه xbox (جیتگ شده و بدونه فری استایل)استفاده کرد

بله جانم میشه
اما بیشتر x360 دار ها از این کار برای ریختن بازی از جایی استفاده میکنن که دیگه دی وی دی نخرن و ارزون تر باشن

اقایون کسایی که نمی تونستن بازی های lt2 رو روی lt3 اجرا کنن بالاخره راه حلشو تو سایت های انگلیسی یافتم
همون ارور که میگفت this disk is not support
اگر خواستین اموزش میزارم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 68,503 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,121 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,555 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,371 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,331 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان