امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
(12-14-2014, 11:44 PM)'last assassin' نوشته است:
(12-14-2014, 10:52 PM)'Heath' نوشته است: سلام و خسته نباشید
من یه Xbox 360 دارم
من جند وقت پیش Fifa 15 رو گرفتم دو سه روز اول بازی رو بدون مشکل اجرا کرد اما بعدش میتونم بگم که بازی از هر سه بار که میگزاشتمش تو دستگاه یک بار می آورد اونم به این صورت که بعد از گذشتن چند دقیقه از بازی صدای گزارشگر بعدش صدای تماشاچیا و کم کم هم چی از کار می افتاد وقتی هم نیمه اول تموم میشد بازی کاملا گیر میکرد.
به خاطر همین رقتم و بازی رو Burner max خریدم بار اول خیلی خوب آورد اما بار دوم بازی که تموم نشده از بازی زد بیرون و ارور disk is Unreadeable رو داد ( همونی که میگه سه مرحله چیکار کنی ) بع از اونم کلا نیاورد بازی رو.
من که اعصابم خورد شده بود رفتم و Pes 2015 رو گرفتم اینو نگم بهتره چون توی منو کلا گیر کرد و اصن تو بازی نرفت !!! به صوری که حتی دکمه وسط xbox  هم کارنکرد.
میخواستم بدونم آیا مشکل از کنسول منه یا بر حسب تصادف dvd ها خراب در اومده؟ ممکنه از update باشه ؟
ضمنا بگم که چند تا از بازی های قبلیمو امتحان کردم بدون ایراد آورد.
ببخشید خستتون کردم ولی خدایییش خیلی این چند وقت عذاب کشیدم.
لطفا زودتر جواب بدین.
باتشکر

ببینید چند تا احتمال هست
یه احتمال خیلی ضعیف اینه که به طور اتفاقی دیسک های جدید خراب باشن
ولی یه احتمال قوی اینه که لنز دستگاهتون مشکل داشته باشه
لنز دستگاه اگر مدت زیادی بدون برنرمکس بازی کنید مشکل می خوره
یعنی بهتره همیشه برنرمکس تهیه کنید که مشکل نخورید
ولی برای این که مطمئن شید
یه بازی سالم که دوستاتون دارن رو بگیرید که برنرمکس باشه بعد هم اجرا کنید
در ضمن توصیه می کنم همه بازی ها رو(در صورت در اختیار داشتن فضا) روی هارد کنسول نصب کنید که به مشکلی بر نخورید
لنز الان که نه یعنی یک سال پیش 100 تومن اینجورا بود
در هر صورت اگه بازم مشکلی بود در خدمتم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون که جواب دادین اما من گقتم که burner max رو امتحان کردم و ارور کثیف بودن دیسک رو داد.
ضمن این که اگه لنز مشکل داشته باشه نباید بازی های دیگه رو بیاره درست نمیگم؟

(12-14-2014, 11:50 PM)'Heath' نوشته است:
(12-14-2014, 11:44 PM)'last assassin' نوشته است:
(12-14-2014, 10:52 PM)'Heath' نوشته است: سلام و خسته نباشید
من یه Xbox 360 دارم
من جند وقت پیش Fifa 15 رو گرفتم دو سه روز اول بازی رو بدون مشکل اجرا کرد اما بعدش میتونم بگم که بازی از هر سه بار که میگزاشتمش تو دستگاه یک بار می آورد اونم به این صورت که بعد از گذشتن چند دقیقه از بازی صدای گزارشگر بعدش صدای تماشاچیا و کم کم هم چی از کار می افتاد وقتی هم نیمه اول تموم میشد بازی کاملا گیر میکرد.
به خاطر همین رقتم و بازی رو Burner max خریدم بار اول خیلی خوب آورد اما بار دوم بازی که تموم نشده از بازی زد بیرون و ارور disk is Unreadeable رو داد ( همونی که میگه سه مرحله چیکار کنی ) بع از اونم کلا نیاورد بازی رو.
من که اعصابم خورد شده بود رفتم و Pes 2015 رو گرفتم اینو نگم بهتره چون توی منو کلا گیر کرد و اصن تو بازی نرفت !!! به صوری که حتی دکمه وسط xbox  هم کارنکرد.
میخواستم بدونم آیا مشکل از کنسول منه یا بر حسب تصادف dvd ها خراب در اومده؟ ممکنه از update باشه ؟
ضمنا بگم که چند تا از بازی های قبلیمو امتحان کردم بدون ایراد آورد.
ببخشید خستتون کردم ولی خدایییش خیلی این چند وقت عذاب کشیدم.
لطفا زودتر جواب بدین.
باتشکر

ببینید چند تا احتمال هست
یه احتمال خیلی ضعیف اینه که به طور اتفاقی دیسک های جدید خراب باشن
ولی یه احتمال قوی اینه که لنز دستگاهتون مشکل داشته باشه
لنز دستگاه اگر مدت زیادی بدون برنرمکس بازی کنید مشکل می خوره
یعنی بهتره همیشه برنرمکس تهیه کنید که مشکل نخورید
ولی برای این که مطمئن شید
یه بازی سالم که دوستاتون دارن رو بگیرید که برنرمکس باشه بعد هم اجرا کنید
در ضمن توصیه می کنم همه بازی ها رو(در صورت در اختیار داشتن فضا) روی هارد کنسول نصب کنید که به مشکلی بر نخورید
لنز الان که نه یعنی یک سال پیش 100 تومن اینجورا بود
در هر صورت اگه بازم مشکلی بود در خدمتم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون که جواب دادین اما من گقتم که burner max رو امتحان کردم و ارور کثیف بودن دیسک رو داد.
ضمن این که اگه لنز مشکل داشته باشه نباید بازی های دیگه رو بیاره درست نمیگم؟

به نظرتون مشکل از update نیست ؟

پاسخ
خب همین دیگه
شما یه بازی جدید(بازی های قدیمی خودتون نه) مثلا فارکرای 4 رو بذارید داخل دستگاه ببینید با چنین مشکلی مواجه می شوید یا خیر
بعد صحبت می کنیم
اگر مشکل از آپدیت باشه پیام متفاوتی می ده
شما این کارو بکنید بعد نتیجه رو بگید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
سلام دوستان دستگاه من slim 4GB هست در حین روشن بودن دستگاه برادر کوچکتر من کلید سراهی برق رو زد بعد از اون که دکمه پاور دستگاه رو زدم کل  چراغ  دکمه پاور دستگاه به صورت قرمز در اومد و فن  و دستگاه هم کار نمیکنه(فکر نمیکنم دستگاه سه چراغ شده باشه) نمیدونم چی شده لطفا راهنمایی کنید مرسی

[تصویر:  8c7253d8c528e840291b764f9be2237e38928e84...f4d552.jpg]

پاسخ
(12-30-2014, 11:19 PM)'hooman360' نوشته است: سلام دوستان دستگاه من slim 4GB هست در حین روشن بودن دستگاه برادر کوچکتر من کلید سراهی برق رو زد بعد از اون که دکمه پاور دستگاه رو زدم کل  چراغ  دکمه پاور دستگاه به صورت قرمز در اومد و فن  و دستگاه هم کار نمیکنه(فکر نمیکنم دستگاه سه چراغ شده باشه) نمیدونم چی شده لطفا راهنمایی کنید مرسی

چه چیزی نمایش می ده؟
ارور E74؟

پاسخ
نه اصلا کنسول بالا نمیاد دکمه پاور رو که میزنم تا دستگاه روشن شه 0.5 ثانیه ای حالت اش عادیه بعد بلا فاصله چراغش قرمز و فن دستگاه وا یسته هیچ چیزی هم در تلویزیون و مانیتور نشون نمیده

(12-31-2014, 12:32 AM)'last assassin' نوشته است:
(12-30-2014, 11:19 PM)'hooman360' نوشته است: سلام دوستان دستگاه من slim 4GB هست در حین روشن بودن دستگاه برادر کوچکتر من کلید سراهی برق رو زد بعد از اون که دکمه پاور دستگاه رو زدم کل  چراغ  دکمه پاور دستگاه به صورت قرمز در اومد و فن  و دستگاه هم کار نمیکنه(فکر نمیکنم دستگاه سه چراغ شده باشه) نمیدونم چی شده لطفا راهنمایی کنید مرسی

چه چیزی نمایش می ده؟
ارور E74؟

نه اصلا کنسول بالا نمیاد دکمه پاور رو که میزنم تا دستگاه روشن شه 0.5 ثانیه ای حالت اش عادیه بعد بلا فاصله چراغش قرمز و فن دستگاه وا یسته هیچ چیزی هم در تلویزیون و مانیتور نشون نمیده

(12-31-2014, 01:29 AM)'hooman360' نوشته است: نه اصلا کنسول بالا نمیاد دکمه پاور رو که میزنم تا دستگاه روشن شه 0.5 ثانیه ای حالت اش عادیه بعد بلا فاصله چراغش قرمز و فن دستگاه وا یسته هیچ چیزی هم در تلویزیون و مانیتور نشون نمیده

چه چیزی نمایش می ده؟
ارور E74؟

اینم اضافه کنم 3 هفته است این مشکل رو داشتم دستش نذاشتم بعد امروز بدون این که کابل های دیگه رو وصل کنم کابل پاور رو وصل کردم تا ببینم معجزه شده یا نه درست شد مشکلی نداشت چراغش سبز بود فن هم کار میرد ولی دوباره خاموش روشن کردم تا ببینم شانسیه یا نه ولی باز هم همون مشکل رو داره [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img] 

(12-31-2014, 01:29 AM)'hooman360' نوشته است: نه اصلا کنسول بالا نمیاد دکمه پاور رو که میزنم تا دستگاه روشن شه 0.5 ثانیه ای حالت اش عادیه بعد بلا فاصله چراغش قرمز و فن دستگاه وا یسته هیچ چیزی هم در تلویزیون و مانیتور نشون نمیده

چه چیزی نمایش می ده؟
ارور E74؟

چه چیزی نمایش می ده؟
ارور E74؟

اینم اضافه کنم 3 هفته است این مشکل رو داشتم دستش نذاشتم بعد امروز بدون این که کابل های دیگه رو وصل کنم کابل پاور رو وصل کردم تا ببینم معجزه شده یا نه درست شد مشکلی نداشت چراغش سبز بود فن هم کار میرد ولی دوباره خاموش روشن کردم تا ببینم شانسیه یا نه ولی باز هم همون مشکل رو داره [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img] بعد چند ساعت ازمایش کردم ولی دیگه مشکلش دایمی به نظر میاد راهنمایی کنید روانی شدم:((

پاسخ
من خودم کنسولم عجوبه بود کلی مشکل داشت آخرم نفهمیدم مشکلش چیه
اولش روشن نمی شد بعد یه مدت روشن می شد بالا نمیومد بعد یه مدت می زدم قرمز می شد ارور E74 می داد
از اونجایی که معمولا یه اروری نشون می دن شاید کابلای اتصالی هم مشکل داشته باشه
به نظرم بهتره به تعمیرکار نشون بدید 
به طرف بگید که با کابل خودش امتحان کنه! شاید کابلاتون خراب شده
یه احتمال نا خوشایند هم هست و اونم اینه که مادربرد شما آسیب دیده باشد که در همه حالات سریعا به یه تعمیرکار نشون بدید
به سایت xbox.com هم سر بزنید شاید نوشته باشه مشکلش رو!
پاسخ
سلام می خواستم بدونم برای Xbox 360 تا چند سال دیگه بازی می سازند یا کلا تا چند سال دیگه پشتیبانی می شه.

پاسخ
(12-31-2014, 12:52 PM)'Shayan PS4' نوشته است: سلام می خواستم بدونم برای Xbox 360 تا چند سال دیگه بازی می سازند یا کلا تا چند سال دیگه پشتیبانی می شه.

تا اخر سال 2015 ساپورت میشه

فخر کردن انسان به خود نشانه کم عقلی اوست
امام علی (ع)
پاسخ
(12-31-2014, 12:33 PM)'last assassin' نوشته است: من خودم کنسولم عجوبه بود کلی مشکل داشت آخرم نفهمیدم مشکلش چیه
اولش روشن نمی شد بعد یه مدت روشن می شد بالا نمیومد بعد یه مدت می زدم قرمز می شد ارور E74 می داد
یه احتمال نا خوشایند هم هست و اونم اینه که مادربرد شما آسیب دیده باشد که در همه حالات سریعا به یه تعمیرکار نشون بدید
به سایت xbox.com هم سر بزنید شاید نوشته باشه مشکلش رو

منم فکر کنم کابل مشکل داره حالا نمی دونید حداکثر اگه هر دو احتمال وجود داشته باشه حدود چقدر باید هزینه کرد؟؟و اگه مغازه یه  متخصص خبره و قابل اعتماد میشناسید لطفا پیام خصوصی بدید ادرس وشماره تلفن رو در ضمن من سعادت اباد هستم هر چه نزدیک تر بهتر[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
(12-31-2014, 02:44 PM)'hooman360' نوشته است:
(12-31-2014, 12:33 PM)'last assassin' نوشته است: من خودم کنسولم عجوبه بود کلی مشکل داشت آخرم نفهمیدم مشکلش چیه
به سایت xbox.com هم سر بزنید شاید نوشته باشه مشکلش رو

منم فکر کنم کابل مشکل داره حالا نمی دونید حداکثر اگه هر دو احتمال وجود داشته باشه حدود چقدر باید هزینه کرد؟؟و اگه مغازه یه  متخصص خبره و قابل اعتماد میشناسید لطفا پیام خصوصی بدید ادرس وشماره تلفن رو در ضمن من سعادت اباد هستم هر چه نزدیک تر بهتر[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

مربوط به تاپیکه!مشکلی نیست
من جاهای زیادی رو نمی شناسم ولی خودم برای آپدیت و تعمیر می رفتم پیناتا! بنده خودم کنسولم رو زیر و رو کرد ولی خب پول زیاد نگرفت

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 67,238 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,100 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,532 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,229 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,315 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان