امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
(11-17-2014, 10:02 PM)'MICROSOFT' نوشته است:
(11-17-2014, 09:27 PM)'abamir' نوشته است: سلام . ببخشید دستگاه arcad هم می شه بهش هارد وصل کرد  و ارکیدم میشه j tag کرد اگه اره هزینش چقدره؟ هارد داخلیش  256 مگ هست

بله امکان وصل کردن هارد وجود دارد و قیمت 350 گیگش حدود 200 هزار تومان به بالا میشه 
فکر کنم J tag هم بشه

ببخشید منظورم هارد اکسترناله؟

پاسخ
سلام دوستان 

لطفا اگه کسی  اموزش اجرای بازی های مولتی دیسک {دو سی دی } رو یاد داره  اموزشش رو  قرار بده ؟

ID:Memol.javidi@yahoo.com
پاسخ
اقایون
آیا بازی Middle Earth
حتما باید روی هارد ایکس باکس نصب بشه؟
[تصویر:  calf3jczl6n9y1fxj6ca.jpg]
پاسخ
ببخشید می خواستم بدونم بهترین سرعت فن برای xbox جیتگ شده چنده
پاسخ
سلام من بازی COD:AW رو گرفتم برنر مکس دیسک دو بخش مولتی پلیر کاملا اجرا میشه انلاین هم بازی کردم ولی بخش کمپین که وارد میشم اول دموش مینویسه Cant Read Disc.Clean Disc With a Soft cloth و در همین حال که ارور اومده رو صفحه بازی هم داره اجرا میشه و من صدا رو میشنوم ولی صفحه ارور هست و نمیتونم بازی کنم کمک کنید[img]/images/smi/new/63.gif[/img]
پاسخ
(11-27-2014, 10:23 PM)'َAgent $epehr' نوشته است: سلام من بازی COD:AW رو گرفتم برنر مکس دیسک دو بخش مولتی پلیر کاملا اجرا میشه انلاین هم بازی کردم ولی بخش کمپین که وارد میشم اول دموش مینویسه Cant Read Disc.Clean Disc With a Soft cloth و در همین حال که ارور اومده رو صفحه بازی هم داره اجرا میشه و من صدا رو میشنوم ولی صفحه ارور هست و نمیتونم بازی کنم کمک کنید[img]/images/smi/new/63.gif[/img]

بازی رو نصب کنید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(11-20-2014, 09:02 AM)'gomnam3' نوشته است: ببخشید می خواستم بدونم بهترین سرعت فن برای xbox جیتگ شده چنده

بستگی به خودت داره
دمای کنسولت نباید زیاد بالا بره
من خودم روی 70 درصد می ذارم
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(11-28-2014, 10:53 PM)'last assassin' نوشته است:
(11-27-2014, 10:23 PM)'َAgent $epehr' نوشته است: سلام من بازی COD:AW رو گرفتم برنر مکس دیسک دو بخش مولتی پلیر کاملا اجرا میشه انلاین هم بازی کردم ولی بخش کمپین که وارد میشم اول دموش مینویسه Cant Read Disc.Clean Disc With a Soft cloth و در همین حال که ارور اومده رو صفحه بازی هم داره اجرا میشه و من صدا رو میشنوم ولی صفحه ارور هست و نمیتونم بازی کنم کمک کنید[img]/images/smi/new/63.gif[/img]

اتفاقا امروز اینکارو کردم ولی تو 50 درصد نصب گیر کرد و همون ارور کثیف بودن دیسک اومد البته تو ارور متنی مبنی بر خش دار بودن هم بود ولی دیسک خش نداره یعنی اون حدی نیست که بخواد اجرا نکنه​​​​

پاسخ
(11-28-2014, 11:35 PM)'َAgent $epehr' نوشته است:
(11-28-2014, 10:53 PM)'last assassin' نوشته است:

اتفاقا امروز اینکارو کردم ولی تو 50 درصد نصب گیر کرد و همون ارور کثیف بودن دیسک اومد البته تو ارور متنی مبنی بر خش دار بودن هم بود ولی دیسک خش نداره یعنی اون حدی نیست که بخواد اجرا نکنه​​​​

اگر در بازی های دیگه مشکلی ندارید
احتمالا مشکل با دیسک بازی است؛ بازی رو با فلش نصب کنید(نمی دونم می شه یا نه ولی احتمال داره که بشه(یعنی فایلی که نصب میشه رد کنسول رو دانلود کرده و به کنسول انتقال دهید))[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
سلام و خسته نباشید
من یه Xbox 360 دارم
من جند وقت پیش Fifa 15 رو گرفتم دو سه روز اول بازی رو بدون مشکل اجرا کرد اما بعدش میتونم بگم که بازی از هر سه بار که میگزاشتمش تو دستگاه یک بار می آورد اونم به این صورت که بعد از گذشتن چند دقیقه از بازی صدای گزارشگر بعدش صدای تماشاچیا و کم کم هم چی از کار می افتاد وقتی هم نیمه اول تموم میشد بازی کاملا گیر میکرد.
به خاطر همین رقتم و بازی رو Burner max خریدم بار اول خیلی خوب آورد اما بار دوم بازی که تموم نشده از بازی زد بیرون و ارور disk is Unreadeable رو داد ( همونی که میگه سه مرحله چیکار کنی ) بع از اونم کلا نیاورد بازی رو.
من که اعصابم خورد شده بود رفتم و Pes 2015 رو گرفتم اینو نگم بهتره چون توی منو کلا گیر کرد و اصن تو بازی نرفت !!! به صوری که حتی دکمه وسط xbox  هم کارنکرد.
میخواستم بدونم آیا مشکل از کنسول منه یا بر حسب تصادف dvd ها خراب در اومده؟ ممکنه از update باشه ؟
ضمنا بگم که چند تا از بازی های قبلیمو امتحان کردم بدون ایراد آورد.
ببخشید خستتون کردم ولی خدایییش خیلی این چند وقت عذاب کشیدم.
لطفا زودتر جواب بدین.
باتشکر

پاسخ
(12-14-2014, 10:52 PM)'Heath' نوشته است: سلام و خسته نباشید
من یه Xbox 360 دارم
من جند وقت پیش Fifa 15 رو گرفتم دو سه روز اول بازی رو بدون مشکل اجرا کرد اما بعدش میتونم بگم که بازی از هر سه بار که میگزاشتمش تو دستگاه یک بار می آورد اونم به این صورت که بعد از گذشتن چند دقیقه از بازی صدای گزارشگر بعدش صدای تماشاچیا و کم کم هم چی از کار می افتاد وقتی هم نیمه اول تموم میشد بازی کاملا گیر میکرد.
به خاطر همین رقتم و بازی رو Burner max خریدم بار اول خیلی خوب آورد اما بار دوم بازی که تموم نشده از بازی زد بیرون و ارور disk is Unreadeable رو داد ( همونی که میگه سه مرحله چیکار کنی ) بع از اونم کلا نیاورد بازی رو.
من که اعصابم خورد شده بود رفتم و Pes 2015 رو گرفتم اینو نگم بهتره چون توی منو کلا گیر کرد و اصن تو بازی نرفت !!! به صوری که حتی دکمه وسط xbox  هم کارنکرد.
میخواستم بدونم آیا مشکل از کنسول منه یا بر حسب تصادف dvd ها خراب در اومده؟ ممکنه از update باشه ؟
ضمنا بگم که چند تا از بازی های قبلیمو امتحان کردم بدون ایراد آورد.
ببخشید خستتون کردم ولی خدایییش خیلی این چند وقت عذاب کشیدم.
لطفا زودتر جواب بدین.
باتشکر

ببینید چند تا احتمال هست
یه احتمال خیلی ضعیف اینه که به طور اتفاقی دیسک های جدید خراب باشن
ولی یه احتمال قوی اینه که لنز دستگاهتون مشکل داشته باشه
لنز دستگاه اگر مدت زیادی بدون برنرمکس بازی کنید مشکل می خوره
یعنی بهتره همیشه برنرمکس تهیه کنید که مشکل نخورید
ولی برای این که مطمئن شید
یه بازی سالم که دوستاتون دارن رو بگیرید که برنرمکس باشه بعد هم اجرا کنید
در ضمن توصیه می کنم همه بازی ها رو(در صورت در اختیار داشتن فضا) روی هارد کنسول نصب کنید که به مشکلی بر نخورید
لنز الان که نه یعنی یک سال پیش 100 تومن اینجورا بود
در هر صورت اگه بازم مشکلی بود در خدمتم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 67,391 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,110 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,546 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,282 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,324 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان