امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
اخه سی دیش سالمه سالمه سالمه[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

قبول نمیکنه میگم سی دیش نو هست[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
[تصویر:  0lrjsvrdpibq98jmwvn8.jpg]
پاسخ
(08-31-2013, 09:35 PM)'MICROSOFT' نوشته است: اخه سی دیش سالمه سالمه سالمه[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

قبول نمیکنه میگم سی دیش نو هست[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

ربطی به نو یا کار کرده نداره
از کجا میدونی سالمه؟؟؟
اگه تو یه 360 دیگه اورد بدون لنز دستگاه شما ضعیف شده
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
خب اگه لنزک خراب بود می نوشت:

1=clean the disk
2=restart your consol

ولی حالا مینویسه
unginum disk

سی دیش نو هم هست
پاسخ
(08-31-2013, 09:41 PM)'MICROSOFT' نوشته است: خب اگه لنزک خراب بود می نوشت:

1=clean the disk
2=restart your consol

ولی حالا مینویسه
unginum disk

سی دیش نو هم هست

شما برای سالم بودن دیسک بازی خیلی امیدوار هستید به احتما 90 درصد دیسک خراب هستش
یا باید برنر مکس باشه تا 360 بیارتش اگه امکانش بود تو یهکنسول دیگه هم امتحان کنید
ارور رو هم اگه میشه درست بنویسید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
باشه ممنون از همگی برای کمکتون رو کنسول پسر عموم تست میکنم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
دوستان ببخشید من یه مشکلی با دسته ایکس باکس پیدا کردم،توی بازی ریمن هر موقع می کشنمون یا ما مشت قدرتی به چیزی میزنیم،دسته خواموش می شه!!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
هر چی با خودم فکر کردم چیزه منطقیی به ذهنم نرسید در رابطه با این مشکل[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]الآن یه مرحله رو که تموم کردم،از بس دسته خاموش شده بود دیدم دوتا خونه از شارژ باتریش کم شده[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]توی بازیه اسپلینتر هم یه مدت این مشکل رو داشتم ولی خودش خود به خود هک شد،آیا به امنیت بالای بازی های یوبی سافت ربط داره؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

(09-02-2013, 04:14 PM)'deatg22' نوشته است: دوستان ببخشید من یه مشکلی با دسته ایکس باکس پیدا کردم،توی بازی ریمن هر موقع می کشنمون یا ما مشت قدرتی به چیزی میزنیم،دسته خواموش می شه!!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
هر چی با خودم فکر کردم چیزه منطقیی به ذهنم نرسید در رابطه با این مشکل[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]الآن یه مرحله رو که تموم کردم،از بس دسته خاموش شده بود دیدم دوتا خونه از شارژ باتریش کم شده[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]توی بازیه اسپلینتر هم یه مدت این مشکل رو داشتم ولی خودش خود به خود هک شد،آیا به امنیت بالای بازی های یوبی سافت ربط داره؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

خواموش=خاموش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
هک شد= حل شد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ذهن خالق واقعيت است.براي ايجاد تغيير در واقعيت ها،بايد ذهن خود را تغيير دهيم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

پاسخ
نه آقا یا باطریت تمومه یا جنس باطری که استفاده میکنی خوب نیست که اگخ از اینا نباشه فک کنم دستت مشکل داشته باشه

پاسخ
(09-02-2013, 04:19 PM)'4mir124' نوشته است: نه آقا یا باطریت تمومه یا جنس باطری که استفاده میکنی خوب نیست که اگخ از اینا نباشه فک کنم دستت مشکل داشته باشه

نه بابا باتریم رو دیروز گرفتم،شاید حق با شما باشه آقا امیر،تا فردا اگه درست نشد یه باتریه دیگه میگیرم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

(08-21-2013, 08:18 PM)'4mir124' نوشته است: دوستان اون مشکل از دیسکه
شما اول یه دیسک آهنگ که فرمتش audio هست مثل آلبوم های ایرانی بذار توش بعد برو توی موزیکت گزینه ی rip cd رو بزن بعد select کن و بذار ریپ کنه وقتی تموم شد آهنگ رو پخش کن و بذار بخونه بعد بازی رو بذار دودستگاه و بزن نصب شه .
توجه:آهنگ در هنگام ورود به بازی باید درحال پخش باشه و شما میتونید فقط صدای آهنگ رو ببندید.
تست شده برروی
Splintercell blacklist
grid 2
crysis3
COD Black Ops II
Pay Day2
همه برنرمکس 100%

من چند تا سوال اون موقع که اینو نوشتی توی ذهنم اومد که وقت نداشتم بپرسمش!!

1- من توی یه سری از بازی های اگه آهنگ رو بزارم و بازی رو اجرا کنم،حتی اگه صدای آهنگ رو هم قطع کنم،دیگه آهنگ خود بازی پخش نمی شه،بازی هایی مثل:Rayman legends و  Need for speed most wanted،سوالم اینجاست که چرا توی بعضی از بازی ها اینجوری می شه؟
2-من چه آهنگ رو از طریق سی دی بزارم چه از طریق فلش،گزینه ی به نام Rip  یا سیو کردن براش وجود نداره،فقط یه گزینه هست که وقتی آهنگ رو پخش می کنی وجود داره توی بخش Edit or Save که اونم به این نام هست:Save Playlist که وقتی روش کلیک می کنم یه ارور میده و می گه زمانی می تونه این کار رو بکنه که آهنگ توی هار درایو دستگاه باشه،ببخشید،باید چه جوری آهنگ رو سیو کنم؟مدل ایکس باکسم هم اسلیم هست،جی تگ هم نیست،تازه هم حریدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ذهن خالق واقعيت است.براي ايجاد تغيير در واقعيت ها،بايد ذهن خود را تغيير دهيم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

پاسخ
(09-02-2013, 04:24 PM)'deatg22' نوشته است:
(09-02-2013, 04:19 PM)'4mir124' نوشته است: نه آقا یا باطریت تمومه یا جنس باطری که استفاده میکنی خوب نیست که اگخ از اینا نباشه فک کنم دستت مشکل داشته باشه

نه بابا باتریم رو دیروز گرفتم،شاید حق با شما باشه آقا امیر،تا فردا اگه درست نشد یه باتریه دیگه میگیرم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

مشکل از بازی های ubisoft نیست این اتفاق زمانی می افته که دسته می خواد بلرزه و ویبره بره شما باتریت مشکل داره میتونی vibration رو هم خاموش کنی تا مشکلت برای کوتاه مدت حل شه
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

پاسخ
(09-02-2013, 04:34 PM)'alirezam' نوشته است:
(09-02-2013, 04:24 PM)'deatg22' نوشته است:

مشکل از بازی های ubisoft نیست این اتفاق زمانی می افته که دسته می خواد بلرزه و ویبره بره شما باتریت مشکل داره میتونی vibration رو هم خاموش کنی تا مشکلت برای کوتاه مدت حل شه

آقا علیرضا دستت در نکنه،مشکلم حل شد وقتی ویبره رو برداشتم،تونستم ریمن رو تموم کنم،تا فردا هم میرم دوتا باتری خوب میخرم،ممنون[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 68,567 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,123 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,558 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,400 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,335 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان