امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
جی تی ای رو LT3 اجرا میشه.راهی برای رفع بن وجود نداره.باید قید انلاین رو بزنین با اون پروفایل.اگه کنسول بن بشه کلا قید انلاین رو باید بزنین.
[تصویر:  48325367140012299498.jpg]
پاسخ
2. GTA V LT3 هست
1.کنسول جیتگ نیازی به LT نداره و همه LT ها روش قابل اجرا هستند بدون نیاز به آپدیت
3.اصلا اصلا اصلا اصلا با کنسول جیتگ نباید به لایو وصل شد
4.گرونه

پاسخ
[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]اقایون کسی نمیدونه این بلایی که سر ایکس باکس ما اومده چجوری حل میشه؟؟؟!
ای خدا من چرا تو ایران به دنیا اومدم!!!
یه روز خوب میاد
پاسخ
سلام دوستان
من XBOX ام هارد نداره حالا بايد بازي رو رو فلش بريزم قبلا چند بار اين كارو كردم ولي وقتي كنسول خاموش ميشد   
كانفيكت ميپريد و بايد دوباره كانفيكتش ميكردي و از نو بازي رو ميريختي [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]ميدونيد واسه چي اينطوريه؟
ممنون ميشم راهنماييم كنيد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
يكي جواب منو بده[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
خواهش ميكنم بچه ها يه راهي جلو پام بذاريد.
پاسخ
بچه ها در دو صفحه پیش سعی هاشون رو کردن و به سوالی مثل سوال شما پاسخ دادن 

پاسخ
با سلام

دوستان دستگاه من (xbox360 slim 4g)حدود 1 ماهی هست مشکل هنگ پیدا کرد بردم یه جا داشتم تو پشت شهرداری ... همیشه پیش اون میرم وقت گذاشت یه سرویس کرد :

لنز دستگاه رو عوض کرد ........ درایور رو عوض کرد (فقط برا تست هنگ ..جواب نداد )....... اپدیت و lt جدید ریخت ..... . در اخر هم خمیرسیلیکون روی cpu زد که این حرکت هنگ دستگاه رو پایین اورد

حالا هر بار بازی اجرا میشه یه بار هنگ میکنه بار دوم تا 4 ساعت بازی کردم جواب میده ...............

یه مشاوره میخوام از شما یه برد جدید گیر بیارم بندازم خوبه یا کلا دستگاه رو عوض کنم (که الان گرون هست) .... الان تعویض برد حدودا چقدر اب میخوره و ایا راه حلی دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
سلام. میخواستم بگم من هر وقت ایکس باکسمو روشن میکنم کینکتم ارور audio configuration میده میتونین منو راهنمای کنین که هر دفعه که کنسول رو روشن میکنم این ارور نیاد؟؟؟[تصویر:  s0%20%2838%29.gif][تصویر:  s0%20%2841%29.gif][img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
[تصویر:  25375279870797238724.jpg]
پاسخ
(09-28-2013, 08:54 PM)'saeed-69' نوشته است: با سلام

دوستان دستگاه من (xbox360 slim 4g)حدود 1 ماهی هست مشکل هنگ پیدا کرد بردم یه جا داشتم تو پشت شهرداری ... همیشه پیش اون میرم وقت گذاشت یه سرویس کرد :

لنز دستگاه رو عوض کرد ........ درایور رو عوض کرد (فقط برا تست هنگ ..جواب نداد )....... اپدیت و lt جدید ریخت ..... . در اخر هم خمیرسیلیکون روی cpu زد که این حرکت هنگ دستگاه رو پایین اورد

حالا هر بار بازی اجرا میشه یه بار هنگ میکنه بار دوم تا 4 ساعت بازی کردم جواب میده ...............

یه مشاوره میخوام از شما یه برد جدید گیر بیارم بندازم خوبه یا کلا دستگاه رو عوض کنم (که الان گرون هست) .... الان تعویض برد حدودا چقدر اب میخوره و ایا راه حلی دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اقا اسلیم نخرید بعضی هاشون کلا مشکل دارن یه جسبر کارکرده سالم بگیرید بهتر از نو اسلیم هست
مشکل شما هم نمیدونم چیه ولی از نظر من یکی دیگه بخری سنگین تری چون به احتمال زیاد بردش خیلی گرون هستش
چون مهم ترین قطعه همین برد هست (تازه اونم اگه پیدا کنی) البته این نظر منه شاید اشتباه باشه
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
سلام ، بچه ها من Xbox دارم ولی هارد نداره و الان GTA V  گرفتم یه فلش 16g خریدم که فلش 15.1g هست و الان میخوام بازی رو نصب کنم ولی متاستفانه بلد نیستم..... لطفا اگه میشه کمکم کنید... ممنون میشم جواب بدید تورو خدا..... چند با تاپیک زدم ولی جوابی دریافت نکردم ، تورو خدا راهنماییم کنید...

سلام ، بچه ها من Xbox دارم ولی هارد نداره و الان GTA V  گرفتم یه فلش 16g خریدم که فلش 15.1g هست و الان میخوام بازی رو نصب کنم ولی متاستفانه بلد نیستم..... لطفا اگه میشه کمکم کنید... ممنون میشم جواب بدید تورو خدا..... چند با تاپیک زدم ولی جوابی دریافت نکردم ، تورو خدا راهنماییم کنید... ;)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 68,434 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,121 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,555 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,358 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,331 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان