نظرسنجی: ایا نظر شما تاپیک مفیدی بودید و توانست به سوالات شما پاسخ دهد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
60.00%
9 60.00%
خیر
40.00%
6 40.00%
در کل 15 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات در رابطه با بازی ها شیرینگ یا دیجیتالی
(01-05-2016, 06:26 PM)Amir Hidden نوشته است: اطلاعات غلط به مردم ندین لطفا من یه عمره دارم شیرینگ استفاده میکنم 
اکانت قانونی :
ظرفیت اول اگر به نت وصل بشی قفل میشه(کنسول هیچیش نمیشه) ، اگر به نت وصل نشی اصلا اتفاقی براش نمیوفته .
ظرفیت دوم چه در حالت افلاین چه انلاین تا ابد قابل استفاده هست.
ظرفیت سوم هم هرگز بن نمیشه ولی برای بازی کردن باید به نت وصل باشی

اکانت غیرقانونی :
ظرفیت اول مثل اکانت های قانونی
ظرفیت دوم مثل اکانت های قانونی
ظرفیت سوم این نوع اکانت ها بعد مدتی بن میشه

اکانت ترکیبی :
امکان بن شدن اکانت و کنسول در هر ظرفیتی وجود داره . (تنها و تنها در صورتی که صاحب اصلی اکانت بفهمه دارین بازی میکنین)

میتونم بپرسم از کجا شما میخرین،چون هرچی سایت تحقیق کردیم از مردم و تجربه خودم دیدم که همشون با کردیت کارت هکی بازیها رو تهیه میکنند.پس میشه غیر قانونی.و هر عملی غیر قانونی صورت بگیره حتما با جوابی از طرف شرکت سازنده طرف میشه.
مثال استیم رو که خودمم تجربشو داشتم،این بود یکی از فروشنده ها میومد با کردیت کارت هکی بازی هارو میخرید و به خریدار میداد.این بازی ها بعد حدود 1 2 هفته از لایبری شخص برداشته میشد و یک ایمیل میزدند میگفتن که بازی رو غیرقانونی تهیه کردین،و ما هم اونو از جزو بازیهاتون حذف میکنیم.سونی هم همین داستانو داره،حالا بعد 1 2 ماه بازی قفل میشه.دیر و زود داره، ولی سوخت و سوز نداره
That was just a dream

پاسخ
خوب صاحب اکانت که بره توی اکانتش ( از تو کامپیوتر ) میزنه دوتا ps4 وصل شدن خوب میفهمه. ولی کاری نمیتونه بکنهبن که دست اون نیست
باید با سونی تماس بگیره که من داشتم توی فروم سونی چرخ میزدم دیدم بیشترشون گفتن سونی هیچکاری نمیکنه براشون چون خودشون باعث شدن که اکانتشون هک شه و باید 6 ماه صبر کنن تا اون گزینه deactive باز شه (هر 6 ماه فقط یه بار مشه deactive all کرد که اونم وقتی ما میخوایم اکانت رو برا خودمون  فعال کنیم یه بار deactive all میکنیم پس اون باید 6 ماه صبر کنه تا دوباره باز شه)
عرفان تو فک کنم یه اکانت گیرت اومده بود که کارت بانکی توش فعال بود برا همین سونی اکانت رو بن کرد وگرنه بن نمیکردش
پاسخ
(01-05-2016, 06:44 PM)Arshia.MR نوشته است: خوب صاحب اکانت که بره توی اکانتش ( از تو کامپیوتر ) میزنه دوتا ps4 وصل شدن خوب میفهمه. ولی کاری نمیتونه بکنهبن که دست اون نیست
باید با سونی تماس بگیره که من داشتم توی فروم سونی چرخ میزدم دیدم بیشترشون گفتن سونی هیچکاری نمیکنه براشون چون خودشون باعث شدن که اکانتشون هک شه و باید 6 ماه صبر کنن تا اون گزینه deactive باز شه (هر 6 ماه فقط یه بار مشه deactive all کرد که اونم وقتی ما میخوایم اکانت رو برا خودمون  فعال کنیم یه بار deactive all میکنیم پس اون باید 6 ماه صبر کنه تا دوباره باز شه)
عرفان تو فک کنم یه اکانت گیرت اومده بود که کارت بانکی توش فعال بود برا همین سونی اکانت رو بن کرد وگرنه بن نمیکردش

مهم خریدیه که انجام شده،شما با هر اکانت میتونید با هر چندتا کردیت کارتی که میخوایید خرید بکنید،سونی راحت میتونه چک بکنه ببینه پولی که رفته تو جیبش قانونی بوده یا نه(کردیت کارت هکی)،بعد میوفته دنبالش،تازه سیستم امنیتی سونی خیلی داغونه و خیلی دیر متوجه اینطور موضوعات میشن،ولی استیم و مایکروسافت از نظر امنیتی واقعا قوی ترن کار کردم با همشون که میگم.
That was just a dream

پاسخ
(01-05-2016, 06:34 PM)ERFAN RP نوشته است: میتونم بپرسم از کجا شما میخرین،چون هرچی سایت تحقیق کردیم از مردم و تجربه خودم دیدم که همشون با کردیت کارت هکی بازیها رو تهیه میکنند.پس میشه غیر قانونی.و هر عملی غیر قانونی صورت بگیره حتما با جوابی از طرف شرکت سازنده طرف میشه.
مثال استیم رو که خودمم تجربشو داشتم،این بود یکی از فروشنده ها میومد با کردیت کارت هکی بازی هارو میخرید و به خریدار میداد.این بازی ها بعد حدود 1 2 هفته از لایبری شخص برداشته میشد و یک ایمیل میزدند میگفتن که بازی رو غیرقانونی تهیه کردین،و ما هم اونو از جزو بازیهاتون حذف میکنیم.سونی هم همین داستانو داره،حالا بعد 1 2 ماه بازی قفل میشه.دیر و زود داره، ولی سوخت و سوز نداره

این اکانت جدیدا مال یه بدبختی توی آمریکاس که هکش کردن بعد هر اکانت psn رو میشه با یه نفر share کرد دیگه . خوب ما میریم از قابلیت شرینگ اکانت اون استفاده میکنیم کلا اینجوری
عرفان این اکانتی که خریدی مال چنوقت پیش هست  ؟ کی خریدی ؟
پاسخ
(01-05-2016, 06:53 PM)Arshia.MR نوشته است:
(01-05-2016, 06:34 PM)ERFAN RP نوشته است: میتونم بپرسم از کجا شما میخرین،چون هرچی سایت تحقیق کردیم از مردم و تجربه خودم دیدم که همشون با کردیت کارت هکی بازیها رو تهیه میکنند.پس میشه غیر قانونی.و هر عملی غیر قانونی صورت بگیره حتما با جوابی از طرف شرکت سازنده طرف میشه.

این اکانت جدیدا مال یه بدبختی توی آمریکاس که هکش کردن بعد هر اکانت psn رو میشه با یه نفر share کرد دیگه . خوب ما میریم از قابلیت شرینگ اکانت اون استفاده میکنیم کلا اینجوری
عرفان این اکانتی که خریدی مال چنوقت پیش هست  ؟ کی خریدی ؟

کلا هر روشی باشه،جوری حروم خوری و ایناست.فکر هم نکنم این روشی که گفتین رو انجام بدن،همون کردیت کارت هکی قابل هضم تره.بدبختی اینه که میان ظرفیت 1 اکانت هم فعال میکنند و نمیان یکم قانونی تر عمل بکنند.
در اصل 2 تا بود،طرفای تابستون(دقیقش اواسط تیر ماه و اون یکی اوایل شهریور) هر دوش رو دقیق حساب کردم،دقیقا 2 ماه میشه که از روی خریدم میگذره و بن میشه.(دقیق که میگم به معنای واقعی دقیقه)
That was just a dream

پاسخ
(01-05-2016, 06:34 PM)ERFAN RP نوشته است:
(01-05-2016, 06:26 PM)Amir Hidden نوشته است: اطلاعات غلط به مردم ندین لطفا من یه عمره دارم شیرینگ استفاده میکنم 
اکانت قانونی :
ظرفیت اول اگر به نت وصل بشی قفل میشه(کنسول هیچیش نمیشه) ، اگر به نت وصل نشی اصلا اتفاقی براش نمیوفته .
ظرفیت دوم چه در حالت افلاین چه انلاین تا ابد قابل استفاده هست.
ظرفیت سوم هم هرگز بن نمیشه ولی برای بازی کردن باید به نت وصل باشی

اکانت غیرقانونی :
ظرفیت اول مثل اکانت های قانونی
ظرفیت دوم مثل اکانت های قانونی
ظرفیت سوم این نوع اکانت ها بعد مدتی بن میشه

اکانت ترکیبی :
امکان بن شدن اکانت و کنسول در هر ظرفیتی وجود داره . (تنها و تنها در صورتی که صاحب اصلی اکانت بفهمه دارین بازی میکنین)

میتونم بپرسم از کجا شما میخرین،چون هرچی سایت تحقیق کردیم از مردم و تجربه خودم دیدم که همشون با کردیت کارت هکی بازیها رو تهیه میکنند.پس میشه غیر قانونی.و هر عملی غیر قانونی صورت بگیره حتما با جوابی از طرف شرکت سازنده طرف میشه.

ظرفیت ۲ اصلا بن نمیشه مگر اینکه از گزینه ی دی اکتیو سایت سونی استفاده کنید و به ظرفیت ۱ تبدیلش کنید تا بن بشه 
اکانت قانونی بن نمیشه چرا باید بن بشه ؟ وقتی رسما با گیفت کارت خریدی

اکانت های گیم شیرینگ همش با دلار خریداری شده و قانونیه
اکانت های دزدی رو جاهای زیادی میفروشن
من خودم به شخصه ید طولایی تو دزدی از سونی داشتم ولی ترک کردم . S0 (45)
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
آقا من می خوام بازی فیفا 16 و NBA 2K 16 رو دیجیتالی و با ظرفیت 2 و بازی فال اوت 4 را با ظرفیت 1 بگیرم
جایی رو معرفی می کنید که داشته باشن همراه با ارسال دیتا بازی؟
متشکر
پاسخ
(01-07-2016, 01:27 AM)eh.zamani نوشته است: آقا من می خوام بازی فیفا 16 و NBA 2K 16 رو دیجیتالی و با ظرفیت 2 و بازی فال اوت 4 را با ظرفیت 1 بگیرم
متشکر

دوست عزیز شما بگوکجایی که بشه راهنمایتون کرد.
پاسخ
(01-07-2016, 02:13 AM)happy12 نوشته است:
(01-07-2016, 01:27 AM)eh.zamani نوشته است: آقا من می خوام بازی فیفا 16 و NBA 2K 16 رو دیجیتالی و با ظرفیت 2 و بازی فال اوت 4 را با ظرفیت 1 بگیرم
متشکر

دوست عزیز شما بگوکجایی که بشه راهنمایتون کرد.

سلام
من شاهرودم
پاسخ
چجوری میشه هم ظرفیت یک روی کنسول ریخت هم ظرفیت 2 ؟
مثلا fallout رو ظرفیت 3 بریزیم بعد Gta V رو ظرفیت 2 بریزیم آنلاین بزنیم (آخه اگه بخوایم بریم آنلاین دیگه ظرفیت 3 قفل میشه دیگه)
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان