نظرسنجی: ایا نظر شما تاپیک مفیدی بودید و توانست به سوالات شما پاسخ دهد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
60.00%
9 60.00%
خیر
40.00%
6 40.00%
در کل 15 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات در رابطه با بازی ها شیرینگ یا دیجیتالی
(01-07-2016, 10:08 PM)Arshia.MR نوشته است: چجوری میشه هم ظرفیت یک روی کنسول ریخت هم ظرفیت 2 ؟
مثلا fallout رو ظرفیت 3 بریزیم بعد Gta V رو ظرفیت 2 بریزیم آنلاین بزنیم (آخه اگه بخوایم بریم آنلاین دیگه ظرفیت 3 قفل میشه دیگه)

1 و 2 میشه.اول یک ظرفیت 2 میریزید بعد 1 بعد دیگه آنلاین نمیشید.
1 و 3 عملا غیرممکنه.چون آنلاین بشید 1 قفل میشه.
ظرفیت 3،ظرفیت آنلاین و میشه از تمامی امکانات آنلاین بازیها استفاده کرد.
That was just a dream

پاسخ
من از سایت هفت سنگ می خوام ظرفیت 2 و 3 برای فیفا و بسکتبال بخرم.مطمئنه؟! یا سایت consolefa.ir
پاسخ
(01-07-2016, 11:50 PM)eh.zamani نوشته است: من از سایت هفت سنگ می خوام ظرفیت 2 و 3 برای فیفا و بسکتبال بخرم.مطمئنه؟! یا سایت consolefa.ir

من از هفت سنگ چند بار خرید کردم مشکل خاصی نداشته به نظرم هفت سنگ بگیرین مطمئن تره
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ
چطور میشه برای بازی دیجیتالی،اکانت ظرفیتی را از اکانت ترکیبی تشخیص داد؟
پاسخ
(01-16-2016, 03:37 PM)eh.zamani نوشته است: چطور میشه برای بازی دیجیتالی،اکانت ظرفیتی را از اکانت ترکیبی تشخیص داد؟

اکانت ظرفیت دوم و سوم قانونی هستند و اگه باهاشون آنلاین بشید هیچ مشکلی نداره و بن نمیشید، ولی اکانت‌های ترکیبی مال یه شخص حقوقی دیگه هست که اگه با اکانتش در موقعی که خودش آنلاینه، آنلاین بشید بفهمه ==> میتونه ریپورت کنه!

به طور کل اگه بخوایم یه معیار برای تشخیص انتخاب کنیم اینه ==> در موقع خرید اکانت‌های ظرفیتی دو و سه فروشنده اکانت‌هارو ضمانت میکنه ولی اکانت‌های ترکیبی ضمانت ندارن و به علاوه این فروشنده یه آموزش برای اینکه چطور بفهمید طرف مقابل آنلاین هست یا نه میده...

راهکار خاص و ویژه‌ای نداره! :| تمام :|
Over my dead body I'm taking you
[تصویر:  Resident-Evil-6-Underground-Nightmare-1.png]
پاسخ
سلام خواهش میکنم راهنمایی کنید من سه تا اکانت ظرفیت دو هکی روی کنسول داشتم.بعد چن وقت اکانت هارو کلا پاک کردم.ولی قبلش دی اکتیو نکردمشون.میخواستم ببینم اگه بعد شیش ماه که قابلیت دی اکتیو واسه صاحب اکانت فعال میشه اگه اونا دی اکتیو کنن.هرسه تا اکانت واسه کنسولم بن میشن ایا؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی واسم مهمه/طریقه صحیح پاک کردنش رو هم بگین ممنون میشم
پاسخ
سلام بچه های گل فروم گیمفا
دوستان یه سوال دارم
جریان این اکانت های دیجیتالی چیه که 5-6 بازی رو با قیمت خیلی ارزون مثلا 40تومن میدن؟
مثلا این
Tom Clancy’s The Division™
Fallout 4
Call of Duty®: Black Ops III
STAR WARS™ Battlefront™
The Witcher 3: Wild Hunt
Far Cry® 4
usa
52ت

و خیلی هم تبلیغ میکنن و سر و صدا راه انداختن میخواستم ببینم آیا قانونیه و به چه شکله؟شنیدم میگن مثل دزدی از یه شخصه! اگه اینجوریه که اصلا ارزش نداره!
-------------------------------
بعد سوال دومم من اگه بخوام آنچارتد 4 رو دیجیتالی بخرم(بن نشه) چقدر میشه هزینش؟ چون بازیی ه که همیشه باید تو کنسول باشه ،هم آنلاین و هم آفلاینش چند میشه،فقط آفلاین چند میشه؟
پاسخ
جواب نمیدید؟
پاسخ
دوستای عزیزم جایی سراغ دارید دیتا بفروشه با پست ؟ ارزون و مطمین باشه ممنون

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
(04-09-2016, 04:40 PM)ps 4 ever نوشته است: سلام بچه های گل فروم گیمفا
دوستان یه سوال دارم
جریان این اکانت های دیجیتالی چیه که 5-6 بازی رو با قیمت خیلی ارزون مثلا 40تومن میدن؟
مثلا این
Tom Clancy’s The Division™
Fallout 4
Call of Duty®: Black Ops III
STAR WARS™ Battlefront™
The Witcher 3: Wild Hunt
Far Cry® 4
usa
52ت

و خیلی هم تبلیغ میکنن و سر و صدا راه انداختن میخواستم ببینم آیا قانونیه و به چه شکله؟شنیدم میگن مثل دزدی از یه شخصه! اگه اینجوریه که اصلا ارزش نداره!
-------------------------------
بعد سوال دومم من اگه بخوام آنچارتد 4 رو دیجیتالی بخرم(بن نشه) چقدر میشه هزینش؟ چون بازیی ه که همیشه باید تو کنسول باشه ،هم آنلاین و هم آفلاینش چند میشه،فقط آفلاین چند میشه؟

اینها اکانت هایی هستند که یا هک شده یا مشکل ریجن و ... دارن و خریدشون ریسکی هست و ارزش خرید بستگی به خود شخص داره که بخره یا نه . ولی کلا نگیرید بهتره
درمورد انچارتد هم اطلاعی ندارم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان