نظرسنجی: ایا نظر شما تاپیک مفیدی بودید و توانست به سوالات شما پاسخ دهد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
60.00%
9 60.00%
خیر
40.00%
6 40.00%
در کل 15 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات در رابطه با بازی ها شیرینگ یا دیجیتالی
(05-29-2016, 06:10 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: دوستای عزیزم جایی سراغ دارید دیتا بفروشه با پست ؟ ارزون و مطمین باشه ممنون
سلام
یکی از دوستانم میفروشه گیگی ۳۰۰ تومن اگه حجم بالا باشه ۲۵۰ تومن
به تازگی هم اگه تعداد اعضای کانالش بره بالا میخواد دیتای رایگان به مدت یک ماه بده.
این ID کانالش 
Cheapps4data@
شماره موبایلش هم 
 09399117278
بهتره تماس بگیری که کارت راحت تر انجام بشه
پاسخ
سلام و خسته نباشید من یه دستگاه پیدا کردم با ۵۶ تا بازی دیجیتالی روش که میگه تا دوماه دیگه میتونی آنلاین بازی کنی ینی تا دوما دیگه میشه ۶ ماه هست که این بازی ها رو دستگاست و فروشنده بهم گفته بعدش به نت وصل نشو و اکانت های بازی ها هم خودم بهت میدم چون بعد ۶ ماه باید اکانت هارو به یه حالتی شارژ  کردم دوستان کمکم کنید بخرم یا نخرم دستگاهو خیلی وسوسه شدم
پاسخ
(06-21-2016, 11:26 PM)Alikholafaie نوشته است: سلام و خسته نباشید من یه دستگاه پیدا کردم با ۵۶ تا بازی دیجیتالی روش که میگه تا دوماه دیگه میتونی آنلاین بازی کنی ینی تا دوما دیگه میشه ۶ ماه هست که این بازی ها رو دستگاست و فروشنده بهم گفته بعدش به نت وصل نشو و اکانت های بازی ها هم خودم بهت میدم چون بعد ۶ ماه باید اکانت هارو به یه حالتی شارژ  کردم دوستان کمکم کنید بخرم یا نخرم دستگاهو خیلی وسوسه شدم

خودم اصلا به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم که از این روش بازی بخرند(هم در اصل دارید از یکی دزدی میکنید، و هم اگر به تعداد زیاد از این اکانت‌ها استفاده بکنید 100% دستگاه بن خواهد شد و دیگر نمی‌تونید با اینترنت به دستگاه وصل بشید، که اگر هم این اتفاق بیوفته یعنی دیگه نمیتونید اکانت هکی مصرف بکنید).
پ.ن: اکانت رو به صورتی شارژ میکنم؟ واقعا داره بچه گول میزنه S0 (43) اکانت از روی دستگاه شما بن میشه و به صاحابش برمیگرده S0 (43)
That was just a dream

پاسخ
اگر از اکانت های ترکیبی استفاده کنیم احتمال بن شدن کنسول هست ؟ اگر 1 درصد هم باشد اصلا نمیارزه
پاسخ
(06-22-2016, 02:48 PM)gamertop نوشته است: اگر از اکانت های ترکیبی استفاده کنیم احتمال بن شدن کنسول هست ؟ اگر 1 درصد هم باشد اصلا نمیارزه

احتمالش همیشه هست(یکسری ها قربانی این موضوع شدند) اگر زیاد از این اکانت ها استفاده بکنید و دارنده اکانت(ها) بفهمند و به سونی گزارش کنند، سونی میتونه مدل و سریال دستگاه رو شناسایی کنه و کنسول رو بن کنه(کاری که مایکروسافت نسل قبل انجام میداد)
That was just a dream

پاسخ
سلام
یه سوال داشتم
من یه PS4 خریدم و فروشنده 13 تا بازی به قیمت 400 هزار تومن برام ریخت و گفت آنلاین بازی کن هیچ مشکلی نداره! توی دستگاه حدود 8 -9 تا اکانت وجود داره که من رمز هیچ کدوم رو ندارم. الان داستان چیه؟

1- اگه آنلاین شم بن میشم؟ 
2-اگه بن بشم دستگاه بن میشه یا بازی؟
3- با این شرایط اگه یه بازی فیزیکی بخرم میتونم آنلاین بازی کنم ؟؟؟
پاسخ
(07-31-2016, 12:48 PM)iman4610 نوشته است: سلام
یه سوال داشتم
من یه PS4 خریدم و فروشنده 13 تا بازی به قیمت 400 هزار تومن برام ریخت و گفت آنلاین بازی کن هیچ مشکلی نداره! توی دستگاه حدود 8 -9 تا اکانت وجود داره که من رمز هیچ کدوم رو ندارم. الان داستان چیه؟

1. معلوم نیست اصلا چه نوع اکانتی ریخته! نمیشه گفت، ولی بهتره ازشون بپرسید ببینید که اکانت ترکیبی هستش که ظرفیتی و چه ظرفیتی هستش(1 یا 2 یا 3).
That was just a dream

پاسخ
(07-31-2016, 03:16 PM)ERFAN RP نوشته است:
یه سوال داشتم
مناگه یه PS4 خریدم و فروشنده 13 تا بازی به قیمت 400 هزار تومن برام ریخت و گفت آنلاین بازی کن هیچ مشکلی نداره! توی دستگاه حدود 8 -9 تا اکانت وجود داره که من رمز هیچ کدوم رو ندارم. الان داستان چیه؟

1. معلوم نیست اصلا چه نوع اکانتی ریخته! نمیشه گفت، ولی بهتره ازشون بپرسید ببینید که اکانت ترکیبی هستش که ظرفیتی و چه ظرفیتی هستش(1 یا 2 یا 3).
اگه اشتباه نکنم دیگه ظ 1 و ظ2 خیلی کمتر شده الان بیشتر ظ2 هستند این اکانت ها. البته نمیشه از حدس گمان پیش رفت باید بپرسن
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
سلام
اگه کسی با گیفت قانونی یک بازی بخره و ظرفیت هاش رو خودش به دوستانش بده که اونها هم بازی کنند. باز هم احتمال بن شدن اکانت یا دستگاه وجود داره؟
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
(07-31-2016, 04:13 PM)JUST PLAY STATION نوشته است:
(07-31-2016, 03:16 PM)ERFAN RP نوشته است:
یه سوال داشتم
مناگه یه PS4 خریدم و فروشنده 13 تا بازی به قیمت 400 هزار تومن برام ریخت و گفت آنلاین بازی کن هیچ مشکلی نداره! توی دستگاه حدود 8 -9 تا اکانت وجود داره که من رمز هیچ کدوم رو ندارم. الان داستان چیه؟

اگه اشتباه نکنم دیگه ظ 1 و ظ2 خیلی کمتر شده الان بیشتر ظ2 هستند این اکانت ها. البته نمیشه از حدس گمان پیش رفت باید بپرسن
[font=tahoma]مرسی از جوابتون ، الان چی کار کنم تا بن نشم؟[/font]

من هنوز به هیچ وای فایی دستگاه رو وصل نکردم اگه وصل کنم خود به خود بن میشم؟ حتی اگه توی بازی آنلاین بازی نکنم؟ (منظورم اینه که مثلا فیفا بازی کنم اما آنلاین بازی نکنم)
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان