امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(08-19-2015, 12:59 PM)Amir.PS نوشته است:
(08-19-2015, 12:57 PM)Project Amir نوشته است:
(08-19-2015, 12:52 PM)Amir.PS نوشته است: با سلام.
کنترلر ps4 که قبلا به خود دستگاه میزنم خوب شارژ نگه میداشت و حداقل سه روز میشد باهاش بازی کرد . پری روز از اونجایی که دستگاه دیجیتالی هم جای usb داره کنترلر دسته رو وصل کردم به دیجیتال تا تست کنم ببینم شارژ میکنه و شارژ کرد.در عرض یکو نیم ساعت شارژ شد اما مثل قبل سه روز شارژ حفظ نمیکرد و در عرض یک روز امروز صبح شارژ تموم شد.
خواستم بپرسم برای دسته که مشکلی ایجاد نکرده دستگاه دیجیتالی؟! 
به چند تا سوال دیگه :

گرم شدن دسته ps4 عادیه؟!

بعد یک ساعت صدای فن دستگاه کمی بالا میره این موضوع چطور؟! 

باتشکر.
دسته که داغ امکان نداره بشه مگه چیه که داغ بشه ?
صدای فن عادیه واسه منم پیش می یاد

داغ که نه..  بعد مدتی گرم میشه و اگر دستتو بر نداری و کمی استراحت بهش ندی شاید تا مرز داغ هم بره!
توضیح بده کلا چه بلایی سرش اواردی تا جوابتو بدم یا بدیم
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
(08-19-2015, 01:05 PM)Project Amir نوشته است:
کنترلر ps4 که قبلا به خود دستگاه میزنم خوب شارژ نگه میداشت و حداقل سه روز میشد باهاش بازی کرد . پری روز از اونجایی که دستگاه دیجیتالی هم جای usb داره کنترلر دسته رو وصل کردم به دیجیتال تا تست کنم ببینم شارژ میکنه و شارژ کرد.در عرض یکو نیم ساعت شارژ شد اما مثل قبل سه روز شارژ حفظ نمیکرد و در عرض یک روز امروز صبح شارژ تموم شد.
به چند تا سوال دیگه :

گرم شدن دسته ps4 عادیه؟!

باتشکر.

داغ که نه..  بعد مدتی گرم میشه و اگر دستتو بر نداری و کمی استراحت بهش ندی شاید تا مرز داغ هم بره!

چه بلایی...  یکی دو هفته میشه که خریدم
تنها کار غیر عادی شارژ دسته با گیرنده دیجیتال بوده که فقط یه بار انجام دادم 
از همون اول هم که خریدم این گرمارو داشت...
پاسخ
(08-19-2015, 12:51 PM)تیمور نوشته است: سلام دوستان.یه سوال داشتم درباره اپدیت بازی ها.الان اگه من بخوام اپدیت gta v که سنگین رو با خود کنسول انجام بدم قابلیت pause داره یعنی میشه من الان ده درصد شو دانلود کنم بعد خاموش کنم بعد چند ساعت روشن کنم دوباره میتونم ادامشو برم یعنی از ده درصد به بعد اپدیت کنم؟بعد میشه همزمان هم اپدیت کرد هم بازی کرد؟ممنون

بله هر دو کار را به راحتی میتونید انجام بدین

(08-19-2015, 01:45 PM)Amir.PS نوشته است:
به چند تا سوال دیگه :

گرم شدن دسته ps4 عادیه؟!

باتشکر.

اول از همه یه بار دیگه بزارید با خوده کنسول شارژ کنین واسه گرم شدن دسته بله یه کم ممکنه گرم شه و صدای فن هم عادی عه و گرمای کنسول هم از یه حدی بالا تر نمیره وگرنه الان کنسول همه ترکیده بود از گرما
پاسخ
(08-19-2015, 01:59 PM)ERFAN RP نوشته است:
(08-19-2015, 12:51 PM)تیمور نوشته است: سلام دوستان.یه سوال داشتم درباره اپدیت بازی ها.الان اگه من بخوام اپدیت gta v که سنگین رو با خود کنسول انجام بدم قابلیت pause داره یعنی میشه من الان ده درصد شو دانلود کنم بعد خاموش کنم بعد چند ساعت روشن کنم دوباره میتونم ادامشو برم یعنی از ده درصد به بعد اپدیت کنم؟بعد میشه همزمان هم اپدیت کرد هم بازی کرد؟ممنون

بله هر دو کار را به راحتی میتونید انجام بدین

(08-19-2015, 01:45 PM)Amir.PS نوشته است:
(08-19-2015, 12:57 PM)Project Amir نوشته است: دسته که داغ امکان نداره بشه مگه چیه که داغ بشه ?

اول از همه یه بار دیگه بزارید با خوده کنسول شارژ کنین واسه گرم شدن دسته بله یه کم ممکنه گرم شه و صدای فن هم عادی عه و گرمای کنسول هم از یه حدی بالا تر نمیره وگرنه الان کنسول همه ترکیده بود از گرما
نمی تونه مشکل از گیرنده ی دیجیتال باشه که به اون وصلش کردید من خودمم دسته رو وصل کردم به pc و جی تی ای وی و pes15 رو بازی کردم و هیچ مشکلی پیش نیومد والا همچین مشکلی رو من ندیدم ی چیز نایابیه
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
آقا قضیه گیم شیرینگ و دیتای بازی ها چجوریه؟
پاسخ
(08-19-2015, 10:22 PM)Vikings نوشته است: آقا قضیه گیم شیرینگ و دیتای بازی ها چجوریه؟

گیم شیرینگ یه راه برای خرید ارزون تر بازی هاس.کلا 3 نوع هستش
ظرفیت 1:زیاد پیشنهاد نمیشه چون همیشه باید کنسول شما افلاین باشه و در صورت انلاین شدن بازی بن خواهد شد و قابل فروش هم نیست
ظرفیت 2:بهترین ظرفیت هم افلاین و انلاین و از همه گرون تر هستش (دوروبر 60 70 تومن) قابل فروش هم فکر کنم باشه دقیق نمیدونم
ظرفیت 3 :ظرفیت انلاین هستش یعنی همیشه باید کنسول به اینترنت وصل باشه ولی حجمی نمیبره در حده 2 مگ در ساعت
درباره دیتا تمامی اطلاعات بازی رو تو سی دی یا هارد میریزند و شما باید با برنامه psx ان را انتقال بدین کار با برنامه هم سادست و اموزشش رو از اینجا مشاهده کنین.
اگر  اینترنت نامحدود با سرعت مناسب دارین میتونین خودتون بازی رو دانلود کنین
پاسخ
اقا کنترلر رو واسه شارژ کردن حتما باید به ps4 وصل کرد؟
من خودم با شارژر گوشی کنترلر رو شارز میکنم و مستقیم میزنم به برق.مشکلی پیش میاد؟

[تصویر:  Uncharted-3-here-we-go.jpg]
پاسخ
آقا من داشتم دمو pes16 بازی میکردم دانلود کرده بودم خودم از بازی اومدم بیرون رفتم دیدم عکس قفل کنار بازی تو بازی نمیره اررور میده میگه نمیتونیم لینس کنیم بازیو من باید چیکار کنم باز شه [تصویر:  sad.png]
پاسخ
(08-19-2015, 11:54 PM)navid_khan نوشته است: آقا من داشتم دمو pes16 بازی میکردم دانلود کرده بودم خودم از بازی اومدم بیرون رفتم دیدم عکس قفل کنار بازی تو بازی نمیره اررور میده میگه نمیتونیم لینس کنیم بازیو من باید چیکار کنم باز شه [تصویر:  sad.png]

بازی رو از کنسول دانلود کردین؟؟

(08-19-2015, 11:46 PM)m_shark نوشته است: اقا کنترلر رو واسه شارژ کردن حتما باید به ps4 وصل کرد؟
من خودم با شارژر گوشی کنترلر رو شارز میکنم و مستقیم میزنم به برق.مشکلی پیش میاد؟

میتونه خطرناک باشه واسه باتریش بهتره از خوده کنسول یا از pc شارژ کنین
پاسخ
(08-20-2015, 12:06 AM)ERFAN RP نوشته است:
(08-19-2015, 11:54 PM)navid_khan نوشته است: آقا من داشتم دمو pes16 بازی میکردم دانلود کرده بودم خودم از بازی اومدم بیرون رفتم دیدم عکس قفل کنار بازی تو بازی نمیره اررور میده میگه نمیتونیم لینس کنیم بازیو من باید چیکار کنم باز شه [تصویر:  sad.png]

بازی رو از کنسول دانلود کردین؟؟

آره با کنسول دانلود کردم همچی اوکی بود باژی کردم چند دست یهو اینجوری شد همیشم ب نت وصلم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 137,163 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 63,739 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,698 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,344 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,018 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان