امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
راهی نیست که id psn رو عوض کرد?
پاسخ
(02-28-2016, 12:51 AM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: راهی نیست که id psn رو عوض کرد?

خیر نمیشه
That was just a dream

پاسخ
سلام دوستان شرمنده بابت اسپم من ps3 دارم میخواستم بازیهامو کپی کنم از هارد کنسول به کامپیوتر.هارد رو وصلش کردم به کامپیوتر ولی نشناختش بعد وقتی دوباره گزاشتمش داخل کنسول شروع کرد به  restore   کردن فایل ها که روی ۵۰درصد گیر کرد من هم فکر کردم هاردم سوخته برای تست کردن زدمش به کامپیوتر و با ویندوز اکسپی کلا پارتیژنش را حذف کردم و دوباره پارتیژن بندی کردم سیستم اومد بالا و تغییرش دادم به فت ۳۲  و گزاشتمش داخل کنسول اینبار یه پیام میده که system file corrupted  cant be run correct  press ps button. To restart
فریمور رسمی میخواد.حالا سوال من اینه که اگه فریمور رسمی بزنم کپی خور دستگاه میپره؟الان نمیشه همون ریباگی که داشتم رو دوباره بریزم امتحان کردم روی please wait میمونه دوستان خواهشا میکنم بگین راه حلش چیه اگه خواستید به این شماره(09135476382) تو واتساپ یا تلگرام پیام بدید یا همینجا جواب بدید با تشکر
پاسخ
سلام دوستان
اگه dvd دیتا ویچر رو بگیریم خب حجمش زیاده طول هم میکشه بریزیش تو پی سی
بعدش خب اینا چند dvd  هستند دیگه
چجوری میشه یکی یکی dvd ها رو گذاشت و انتقال داد ؟
پاسخ
(03-05-2016, 09:46 PM)mahdi boss نوشته است: سلام دوستان
اگه dvd دیتا ویچر رو بگیریم خب حجمش زیاده طول هم میکشه بریزیش تو پی سی
بعدش خب اینا چند dvd  هستند دیگه
چجوری میشه یکی یکی dvd ها رو گذاشت و انتقال داد ؟

تقریبا نمیشه همچین کاری کرد، برای اینکه توی دانلود PS4 ممکنه از پارت 2 بپره پارت 10، مگر اینکه هر دفعه که پرات عوض شد، DVD رو عوض بکنید.برای اینکه بفهمید چه پارتی رو داره دانلود میکنه، توی برنامه PSX، کافیه بعد از کانکت کردن با کنسول، وارد Notification-download بروید و آیتم مورد نظر رو شروع به دانلود بکنید.بعد داخل برنامه PSX، روی خط اول رفته تا کادر نارنجی رنگ به نمایش در بیاد، اونجا یک خط مثل این مینویسه:
UP9000-CUSA04030_00-UNCHARTED4MPBETA_1
اون عدد یک نشون میده که پارت 2 هستش.
That was just a dream

پاسخ
خب چیکار باید کرد دقیقا من پی سیم پره پره 
وقتی dvd رو خریدم باید چیکار کنم بریزمش؟

سوال2: یک سایت خوب برای خرید دیتا بازی ویچر3 معرفی  کنید
(سایت هفت سنگ برام باز نمیشه)
پاسخ
لطفا جواب بدید سوال بالا رو 
لطفا یک سایت برای فروش دیتا ویچر جز هفت سنگ معرفی کنید
پاسخ
(03-05-2016, 11:05 PM)mahdi boss نوشته است: خب چیکار باید کرد دقیقا من پی سیم پره پره 
وقتی dvd رو خریدم باید چیکار کنم بریزمش؟

سوال2: یک سایت خوب برای خرید دیتا بازی ویچر3 معرفی  کنید
(سایت هفت سنگ برام باز نمیشه)

اینجا رو بخوانید
برای شما، بعد از اینکه هر پارت رو کامل دانلود کرد، موس رو به سمت اولین خط ببرید و صبر کنید کادر نارنجی رنگ به نمایش در بیاد، بعدش با توجه به نوشته داخل کادر، در DVD ها به دنبال اون پارت بگردید و طبق آموزش، اونرو انتخاب بکنید.بعدش داخل کنسول Resume download رو بزنید و صبر کنید تا این پارت تمام بشود و ......
That was just a dream

پاسخ
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی 
دو سوال دارم ممنون میشم جواب بدید

1- ایا برای بازی division اینترنت من مناسبه ؟(2 مگ با سرعت دانلود 520 کلوبایت و پینگ 180 و تایم اوت هم هر 20 تا یکی)

2- برای اینکه این بازی را با ایرانی های دیگه به صورت گروهی تجربه کنم ، چه کار باید کنم ؟
ممنون
پاسخ
(03-08-2016, 10:16 PM)soheil.d نوشته است: با عرض سلام خدمت دوستان گرامی 
دو سوال دارم ممنون میشم جواب بدید

1- ایا برای بازی division اینترنت من مناسبه ؟(2 مگ با سرعت دانلود 520 کلوبایت و پینگ 180 و تایم اوت هم هر 20 تا یکی)

2- برای اینکه این بازی را با ایرانی های دیگه به صورت گروهی تجربه کنم ، چه کار باید کنم ؟
ممنون

تایم اوت شما یکم زیاد هستش، برای اطمینان از سرویس های کاهش پینگ استفاده بکنید.مثل godping ه اموزش استفاده در کنسول هم داده است.
بهترین راه اینه که چندنفر از توی گروه ها و انجمن های ایرانی پیدا بکنید و با اونها شروع به بازی بکنید.
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,197 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,239 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,722 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,359 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,033 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان