امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
(09-21-2016, 05:49 PM)arshia001 نوشته است: سلام من و دوستم اکانت هامو نو باهم اشتراک زدیم . الان من و اون هردو سی دی gta رو داشتیم و فروختیم . حالا اگه بریم تو لایبری هم میتویم رایگان دانلود کنیم . اصلا یشه رایگان دانلود کرد اگه میه چجوری

کسی کمکم میکنه ؟؟؟؟؟؟

پاسخ
(09-21-2016, 08:51 PM)Serious Gamer نوشته است:
(09-21-2016, 07:58 PM)Alone In The Darkness نوشته است:
(09-21-2016, 02:03 PM)Serious Gamer نوشته است: ُسلام من دادم اکانت هکی برام ریختن بعد یه بعدازظهر دست طرف بود اولین بار که روشنش کردم تو بازی که بودم دکمه ps رو میگرفتم کل صفحه عوض میشد و یه صفحه میومد که گزینه هایی مثل بستن برنامه و اینارو داشت اما بعد از ریختن اکانت کلا همه چیش عوض شد حتی مدل لودیینگش که شکل مثلث و مربع و دایره میاد ممکنه قطعاتشو عوض کرده باشه مثلا هاردش؟؟

دوست عزیز اتفاق خاصی نیافتده! پلی استیشن 4 شما آپدیت شده به ورژن 4.0 که تغییراتی رو ایجاد میکنه
ممنون از راهنماییت ولی رفتم تو بخش استوریج نوشته بود دستگاه کلا 814گیگ و خورده ای جا داره اما من دستگاه یه ترابایت 1216b گرفتم برای همه اینطوریه یا فقط مال منه که کم داره؟؟
 کلا یه قانونی هستش تو طبقه بندی ظرفیت HDD ها که عدد رو گرد میکنن. مثلاً اگه هاردی بیشتر از 750 گیگابایت ظرفیت داشته باشه میگن یک ترابایت.
بله طبیعی هستش، بنده دو ماه پیش کنسول 500 گیگابایتی گرفتم ولی تنها 410 گیگ(دقیق یادم نیست) در دسترس بود.
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
(09-21-2016, 09:02 PM)arshia001 نوشته است:
(09-21-2016, 05:49 PM)arshia001 نوشته است: سلام من و دوستم اکانت هامو نو باهم اشتراک زدیم . الان من و اون هردو سی دی gta رو داشتیم و فروختیم . حالا اگه بریم تو لایبری هم میتویم رایگان دانلود کنیم . اصلا یشه رایگان دانلود کرد اگه میه چجوری

کسی کمکم میکنه ؟؟؟؟؟؟
خیر فقط در صورتی که بازی رو به صورت دیجیتالی با اکانت گرفته باشید امکان پذیر هستش
That was just a dream

پاسخ
(09-21-2016, 08:51 PM)Serious Gamer نوشته است:
(09-21-2016, 07:58 PM)Alone In The Darkness نوشته است:
(09-21-2016, 02:03 PM)Serious Gamer نوشته است: ُسلام من دادم اکانت هکی برام ریختن بعد یه بعدازظهر دست طرف بود اولین بار که روشنش کردم تو بازی که بودم دکمه ps رو میگرفتم کل صفحه عوض میشد و یه صفحه میومد که گزینه هایی مثل بستن برنامه و اینارو داشت اما بعد از ریختن اکانت کلا همه چیش عوض شد حتی مدل لودیینگش که شکل مثلث و مربع و دایره میاد ممکنه قطعاتشو عوض کرده باشه مثلا هاردش؟؟

دوست عزیز اتفاق خاصی نیافتده! پلی استیشن 4 شما آپدیت شده به ورژن 4.0 که تغییراتی رو ایجاد میکنه
ممنون از راهنماییت ولی رفتم تو بخش استوریج نوشته بود دستگاه کلا 814گیگ و خورده ای جا داره اما من دستگاه یه ترابایت 1216b گرفتم برای همه اینطوریه یا فقط مال منه که کم داره؟؟

در تکمیل صحبت دوستان باید بگویم همون طور که در PC شما مجبوری بخشی از حافظه رو به ویندوز و نرم افزار های پایه اختصاص بدی، در بقیه ی پلتفرم ها هم اینگونه است و بخشی از فضا توسط خود سیستم عامل ps4 و نرم افزار هایی که داره اشغال میشه من هارد رو به 2 ترا ارتقا دادم اما فقط 1.77 ترا فضا در اختیارم گذاشت!

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
سلام به همگی، من میخوام طی یکی دو هفته ی آینده بازی بیوشاک کالکشن رو بخرم، سؤالی که داشتم برای این عنوان که dlc پولی ارزشمند دیگه ای قرار نیست بیاد ؟! و اینکه آیا ریجن 2 نسبت به all سانسور داره ؟ (یعنی اصلن همچین بازی هایی هستن؟) چون اگه سانسور و dlc پولی ارزشمند مطرح نباشه خرید ریجن 2 به صرفه تر هست

پاسخ
سلام من دو هفته پیش یه اکانت هکی برام ریختن که فیفا 16 توش هست با حالا این بازی ها توی لیست اکانت من هست من اگه اکانتمو بفروشم این بازی ها هنوز روی اکانت خودم هست یا باید همون اکانت دوباره رو دستگاه طرفی که میخام اکانتمو بهش بفروشم هک بشه؟؟
منظورم اینه که اکانتمو روی یه دستگاه دیگه ای فعال کنم این بازی ها توش هستن؟؟
دوتا بازی دیگه تو لیست دانلودم هست اگر اکانتمو رو دستگاه دیگه بندازم این دوتا بازی هم باهاش میان تو دانلود لیست اون دستگاه ولی هردو بازی هکی هستن؟؟
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
(09-22-2016, 10:38 PM)Farhad01 نوشته است: سلام به همگی، من میخوام طی یکی دو هفته ی آینده بازی بیوشاک کالکشن رو بخرم، سؤالی که داشتم برای این عنوان که dlc پولی ارزشمند دیگه ای قرار نیست بیاد ؟! و اینکه آیا ریجن 2 نسبت به all سانسور داره ؟ (یعنی اصلن همچین بازی هایی هستن؟) چون اگه سانسور و dlc پولی ارزشمند مطرح نباشه خرید ریجن 2 به صرفه تر هست

خیر هیچگونه محتویاتی در آینده عرضه نخواهد شد، فکر نکنم سانسور داشته باشه چون بازی مشکلی نداره

(09-25-2016, 05:17 PM)Serious Gamer نوشته است: سلام من دو هفته پیش یه اکانت هکی برام ریختن که فیفا 16 توش هست با حالا این بازی ها توی لیست اکانت من هست من اگه اکانتمو بفروشم این بازی ها هنوز روی اکانت خودم هست یا باید همون اکانت دوباره رو دستگاه طرفی که میخام اکانتمو بهش بفروشم هک بشه؟؟
دوتا بازی دیگه تو لیست دانلودم هست اگر اکانتمو رو دستگاه دیگه بندازم این دوتا بازی هم باهاش میان تو دانلود لیست اون دستگاه ولی هردو بازی هکی هستن؟؟

شما نمیتونید اکانت اصلی شخصیتون رو به کنسول دیگه وارد بکنید و بازیهای اکانت هکی رو داخلش داشته باشید، حتما باید اکانت رو بفروشید که اون هم باز عملی نیست! چون باید دقیقا 6 ماه از زمان اکتیو شدن اکانت روی کنسول خودتون بگذره تا بتونید اون اکانت رو دی‌اکتیو کنید و روی یک اکانت دیگه اکتیو بکنید.

(09-25-2016, 05:17 PM)Serious Gamer نوشته است: سلام من دو هفته پیش یه اکانت هکی برام ریختن که فیفا 16 توش هست با حالا این بازی ها توی لیست اکانت من هست من اگه اکانتمو بفروشم این بازی ها هنوز روی اکانت خودم هست یا باید همون اکانت دوباره رو دستگاه طرفی که میخام اکانتمو بهش بفروشم هک بشه؟؟

شما نمیتونید اکانت اصلی شخصیتون رو به کنسول دیگه وارد بکنید و بازیهای اکانت هکی رو داخلش داشته باشید، حتما باید اکانت رو بفروشید که اون هم باز عملی نیست! چون باید دقیقا 6 ماه از زمان اکتیو شدن اکانت روی کنسول خودتون بگذره تا بتونید اون اکانت رو دی‌اکتیو کنید و روی یک کنسول دیگه اکتیو بکنید.
That was just a dream

پاسخ
مرسی عرفان عزیز
سلام دوستان ؛ سونی امروز یک ایمیل با این محتوا برای من فرستاده:
به همراه یک کد 16 رقمی
Step up your game with the PlayStation[emoji768]Card!

GET A $50 PS STORE CODE

It's yours with just one PlayStation[emoji768]Card purchase - use it toward games and add-ons at the PlayStation[emoji768]Store.**

on PlayStation[emoji768]Store purchases
with your card
NO ANNUAL FEE*

0% INTRO APR on purchases until August 2017. After that, a variable APR rate of 14.24% – 24.99% applies.*[تصویر:  c25603516230e08266a6aaddbd676df2.jpg]
کسی میدونه دقیقن چی نوشته؟ و چیکار باید کرد تا این 50 دلار رو بدست آورد؟!

پاسخ
سلام دوستان
آیا راهی هست آپدیت خودکار بازی های ps4 رو غیرفعال کرد؟

DS3
پاسخ
(09-29-2016, 03:56 PM)Amir_hosein_ShN نوشته است: سلام دوستان
آیا راهی هست آپدیت خودکار بازی های ps4 رو غیرفعال کرد؟

DS3

وارد System > Automatic Downloads and Uploads بشید و تیک رو بردارید
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3 THE CORRE 451 138,100 01-01-2021, 01:24 PM
آخرین ارسال: smnmasoud
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,220 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,721 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان