امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرکت های بازی سازی و منتشر کننده بازی
به نام خدا
سلام دوستان خوبم .من که دوستت نیستم؟ خوب کلا سلام به همه خوب امید وارم حالتون خوب باشه و سلامت باشید . توی این تاپیک که اسمش شرکت های بازی سازی هستش قصد دارم تا شرکت های بازی سازی را براتون بگم و از بازی های جدید و قدیم ان ها براتون توضیح بدم و امیدوارم بتونم خاطرات قدیمی شما را زنده کنم چون خیلی از دوستان با خیلی از بازی های قدیمی و محبوب خیلی خاطره دارند خوب اولین شرکت و بازی هاشا از شرکت محبوب خودم شروع می کنم و اون شرکت شرکتی نیست جز شرکت محبوب و صد البته منتشر کننده و سازنده بهترین و بزرگترین بازی ترسناک تاریخ هست این شرکت شرکتی نیست جز شرکت محبوب capcom
[تصویر:  capcom_logo.jpg]
capcom یکی از شرکت های محبوب و خیلی قدیمی بازی سازی هست که یکی از محبوب ترین شرکت های بازی هست که یکی از بهترین بازی های تاریخ را ساخته است که تا نسل 6 جز بهترین بازی های تاریخ بود حتما می دونید کدام بازی را میگم اون بازی /بازی نیست جز resident evil 4 که یکی از بهترین تجربه های بازی ترسناک را روی یکی از محبوب ترین کنسول های تاریخ یعنی playstation 2 بود گیم پلی جدید دوربین جدید گرافیک فوق العاده برای ان زمان گستردگی بیش از حد داستان فوق العاده باعث شد که این بازی بهترین بازی سال 2005 شود قبل از اون بازی resident evil 3 بهترین بازی زمان خودش بود به خاطر تجربه ی فوق العاده در زمینه ی ترسناک بهترین بازی زمان خود بود [تصویر:  feature.jpg]
[تصویر:  66313-Resident_Evil_3_Nemesis-2.jpg]
ولی کپکام فقط عنوان فوق العده رزیدنت اویل را ندارد بلکه دو عنوان فوق العاده دیگر هم دارد و یکی از ان ها بازی نیست جز dmc
دانته و یا برادرش و یا هر کس دیگری که در dmc بود واقعا عالی بود یادم میاد اون موقع ها اولین بارم بود که dmc را روی ps2 تجربه کردم واقعا عالی بود مخصوصا اهنگ ها و گیم پلی دیوانه کننده بود عالی بود از نظر دشمنان و باس فایت ها هم فوق العاده بود و بعد از اون dmc بود که در سال 2013 منتشر شد و یک سری شباهت به بازی جدید اقای کامیا داشت ولی کلا زاپنی ها بازی هایشان مثل هم هست ولی تکراری و خسته کننده نمیشن بلکه بسیار جذاب هستند مخصوصا بازی جدید dmc که در سال 2013 منتشر دارای گرافیک فوق العاده ای داشت از نظر شخصیت پردازی عالی بود ولی تنها دلیل خوب بودن بازی عبارتند بودند از
1.گیم پلی
2.اهنگ
3.داستان
[تصویر:  dmc-devil-may-cry-ps4-xbox-one.jpg]
[تصویر:  dmc-5-393934115a.jpg]
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
و اما شرکت بعدی بازی سازی شرکتی نیست جز شرکت محبوب راکستار که با ساخت عنوان های محبوبی مثل gta به محبوبیت فوق العاده ای رسید که در جدید ترین نسخه بازی gta که نسخه ی پنجم بود واقعا عالی کار شده بود و کم کاری از سوی سازندگان صورت نگرفته بود از بهینه سازی فوق العاده روی pc که نشانه ی احترام به گیمر های خریدار بازی را می دهد کاری که امروز خیلی کم شاهد ان هستیم.ساپروت بسیار خوب کیفیت 4k روی pc کیفیت فوق العاده بافت ها روی پلتفرم های بازی حتی در نسل 7 و دیگر نمی توانم از این بازی فوق العاده حرفی بزنم و اما دیگر بازی های فوق العده راکستار بازی مکس پین هستش بازی که از نظر گیم پلی و داستان عالی بود گرافیک هم که فقط جای تحسین و افرین گفتن داشت
[تصویر:  gtavreviewheader.jpg]
[تصویر:  gtav_details09122014_006.jpg]
[تصویر:  Max-Payne-3-Header.jpg]

و اما شرکت بعدی شرکتی هست که بازی های فوق العاده ای را ساخته که واقعا از نظر گیم پلی و فروش عالی بودند این شرکت راکستدی هست بله راکستدی.شرکته که بازی های عالی مثل  بتمن  و هر چه از این عنوان ها بگم واقعا کمه حتی نسخه جدید بازی بتمن با نام ارکام نایت هم با وجود مشکلات روی pc همه ان را تمام کردن از بسکی قشنگ بود و یا مکس پین 3 که فوق العاده بودند
[تصویر:  Rocksteady_VLarge.jpg]
[تصویر:  n5l3mckzigoaq5mmy8sz.jpg]

و اما شرکت های فوق العاده بازی سازی بسیار زیادند و از قرار دادن شرکت های بازی سازی که انحصاری می سازند خود داری کردم
و اما شرکت فوق العاده بعدی شرکت ea هست
[تصویر:  1434405115790]
ea دارای عنوان های عالی هست مثل nfs/بتلفیلد/plant vs zombie/fifa و ............
[تصویر:  need-for-speed-rivals-bugatti-veyron.jpg]
nfs بازی عالی هست البته تازگی ها زیاد عالی نیست افت بسیاری داشته عنوان های run /اندرگراند/ و عنوان عالی mostwanted در این سری خوب بودند و بازی shift هم که در سبک رالی بودند واقعا عالی بود ولی نسخه های جدید نه. البته nfs با تاخیر یکساله مواجه شد و نسخه جدید  این عنوان مثل بازی های قدیم سری هست یعنی مسابقات خیابانی و زیرزمینی هستند و حالت دزد پلیس هستند البته انلاین هستش و باید حتما نسخه اصلی را برای تجربه بازی خریداری کرد تا عرضه کرک برای بازی. واما بازی فوق العاده fifa
[تصویر:  fifa16.jpg]
[تصویر:  FIFA_16_cover.jpg]
و اما عنوان فیفا در این سال ها سایه ی سنگینی روی pes انداخته و fifa کاملا پیروز رقابت است به خاطر وجود نواوری های جدید در گیم پلی گرافیک  حتی تماشاچی . تماشاچی ها در نسخه های قبلی مثل پوستر بودن و چسبیده به صندلی ها بودند ولی در این نسخه حجم دارند و مثل یک ادم واقعی تشویق می کنند شما به این موضوع هنگامی پی می برید که گل می زنید ان هم در خانه ی خود ورزشگاه منفجر میشود
و اما اخرین شرکت
[تصویر:  square-enix.jpg]
این شرکت هم با انتشار عنوان هایی مثل tomb rider به محبوبیت رسید که به دست کریستال داینمیک ساخته شده بود که جدید ترین نسخه ان با عنوان rise of the timb rider برای مدتی انحصاری xbox one و xbox 360 هست و بعد برای ps4 و pc منتشر می شود البته این شرکت theif را هم به انتشار رساند
[تصویر:  2809245-1424111573-4.jpg]
[تصویر:  rise-tomb-raider-ps4.jpg]
[تصویر:  background-9250ce1d96dd10604ccfed99a78dc989.jpg]
خوب دوستان امیدوارم حالتو خوب باشه و از مقاله من خوشتان امده باشه دوستان سعی کردم تا محبوبترین و بهترین شرکت ها با عنوان های محبوبشان را برایتان بگم و اگر میبینید که اسم بعضی از بازی ها نیست عذر می خوام چون دوستان خیلی زیاد می شد و این که دیگه دستس برام نمی ماند دوستان امیدوارم از مقاله من خوشتان امده باشه و من را حمایت کنید یا علی خدا نگهدار
پاسخ
همه چیز خوب بود فقط 
 مکس پین 3 رو راکستدی درست کرد  ؟؟؟؟ من فکر میکردم راسکتار نورث ساختش.

و کوانتوم بریک رو راکستدی میسازه؟؟ نمیدونستم
پاسخ
سلام دوست عزیز خوب بود ولی راکستار بازی max payne رو درست کرده بود نه راکستادی و quantom brake هم سازنده سازندهی بازی  max payne هست نه ناشر که راکستار باشه :D

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
(09-09-2015, 12:57 PM)Be the story نوشته است: همه چیز خوب بود فقط 
 مکس پین 3 رو راکستدی درست کرد  ؟؟؟؟ من فکر میکردم راسکتار نورث ساختش.

و کوانتوم بریک رو راکستدی میسازه؟؟ نمیدونستمدرس
تصحیح شد

دوستان مقاله دارای اشکالات کوچکی بود که برطرف شد
پاسخ
مقاله ی خوبی بود، ولی خب مشکلات خیلی زیادی هم داشت، اطلاعات غلط، نداشتن نظم و ترتیب و غلط های املایی، همچنین توضیحات هم به نظر بنده یخورده کم بود، توی مقالات بغدی امیدوارم این مشکلات رفع بشه
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(09-09-2015, 03:05 PM)AMIR_PC نوشته است: مقاله ی خوبی بود، ولی خب مشکلات خیلی زیادی هم داشت، اطلاعات غلط، نداشتن نظم و ترتیب و غلط های املایی، همچنین توضیحات هم به نظر بنده یخورده کم بود، توی مقالات بغدی امیدوارم این مشکلات رفع بشه
چشم دوست عزیز ولی در مورد اطلاعات غلط فکر می کنم اشتباه می کنید چون یکی دو جا بود اطلاعات اشتباه بود که برطرفش کردم ولی در هر صورت حتما در مقاله های بعدی رفع خواهد شد با تشکر
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت شرکت در خارج از ایران محیا شکری 0 406 01-28-2023, 01:39 PM
آخرین ارسال: محیا شکری
  اینده ی بازی های کامپیوتری. darkness ii 13 4,118 09-06-2022, 09:20 PM
آخرین ارسال: MissFatemeh
  چگونه با ادوب کانکت در کلاس آنلاین شرکت کنیم؟ mohadeseesmaeeli 0 636 04-14-2022, 09:46 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  سئو (SEO) یا بهینه سازی موتورهای جستجو چیست؟ Sanazrasooli 8 4,644 04-03-2022, 11:41 AM
آخرین ارسال: amir744
  عشق ماشین بازی مهندسم کرد! vahidghaemi 0 720 12-29-2021, 03:35 PM
آخرین ارسال: vahidghaemi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان