امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراح ارشد مراحل Cyberpunk 2077 از پیشرفت‌ بزرگ بازی در یک سال گذشته می‌گوید
طراح ارشد مراحل Cyberpunk 2077 از پیشرفت‌ بزرگ بازی در یک سال گذشته می‌گوید

[تصویر:  cyberpunk-2077-image-7-768x432-250x141.jpg]

بازی Cyberpunk 2077 انتخاب‌های بسیاری را به همراه عواقب آن‌ها به بازی‌بازان ارائه خواهد داد و البته نظر داستان و روایت نکته‌ی غافلگیرکننده‌ای نیست. اما از سوی دیگر استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، به عنوان سازنده‌ قصد دارد تاثیر جنبه‌های انتخاب را در گیم‌پلی بازی بیشتر کند. Cyberpunk 2077 قرار است چندین راه را برای پیشروی در داستان و لایه‌های گیم‌پلی در بازی ارائه دهد.

طبق صحبت‌های آقای متیوش توماسکوویچ (Mateusz Tomaszkiewicz)، طراح مراحل بازی، بزرگ‌ترین پیشرفت و بهبودهایی که تیم سازنده در Cyberpunk 2077 انجام داده، در بین زمان نمایش بازی از E3 2018 تا E3 2019 بوده است. وی اخیرا در مصاحبه‌ای با وب‌سایت GamingBolt، توضیحاتی در خصوص بازی ارائه داده است.

وی اظهار داشت:

نقل‌قول:
من فکر می‌کنم تاکنون بزرگترین بهبود و پیشرفت را در مورد بازی انجام داده‌ایم. یکی از چیزهایی که ما می‌خواستیم با این نسخه‌ی نمایشی مشخص کنیم، معرفی بخش روایت گیم‌پلی به بازی بود. این چیزی است که ما در بازار Pacifica نشان دادیم. ما به شما نشان می‌دهیم که مهارت‌هایی که در بازی ارتقا می‌دهید، می‌تواند برروی روش بازی شما در بازی کردن و انجام ماموریت‌ها تاثیرگذار باشد. برای مثال شما می‌توانید انتخاب کنید که بازی را با استفاده از سلاح‌‌های سنگین و یا سلاح‌های سبک به پیش ببرید. شما می‌توانید از مخفی‌کاری استفاده و ابزارها و دستگاه‌های مختلف را هک کنید. همچنین شما با استفاده از مهارت‌های ویژه می‌توانید پاساژ‌های جدید را باز کنید. اگر شما قدرت خود را افزایش دهید، می‌توانید قسمت‌هایی خاص از پاساژ را باز کنید که در غیر این صورت در دسترس شما نخواهد بود. من فکر می‌کنم این یک چیز بزرگ است که ما در سال گذشته نشان ندادیم.

همچنین وی در این مصاحبه، در مورد تنوع سلاح‌ها و شخصی‌سازی در بازی توضیحاتی ارائه داد.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قابلیت شخصی‌سازی آپارتمانتان در Cyberpunk 2077 وجود نخواهد داشت White Beard 1 3,903 11-09-2021, 02:57 PM
آخرین ارسال: ibath
  پردازنده‌ی پلی‌استیشن ۵ توانایی خلق تخریب‌پذیری‌های بزرگ و مبارزات فانتزی‌تر را دارد White Beard 0 1,161 10-22-2019, 09:35 PM
آخرین ارسال: White Beard
  Cyberpunk 2077 با قابلیتی به نام “سیستم صحنه” وارد عرصه خواهد شد White Beard 0 1,018 10-17-2019, 12:27 AM
  پاتریک کلپک: پلی‌استیشن ۵ تنها در مورد آینده نیست بلکه گذشته را نیز در نظر دارد White Beard 0 1,126 10-14-2019, 08:00 PM
  رایانه‌ی شخصی تبدیل به بزرگ‌ترین پلتفرم بازی Destiny 2 شد White Beard 0 1,056 10-10-2019, 10:54 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان