|


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
فانتزی در اوج | نقدها و نمرات بسته‌الحاقی Final Fantasy XIV: Shadowbringers
#1
فانتزی در اوج | نقدها و نمرات بسته‌الحاقی Final Fantasy XIV: Shadowbringers

[تصویر: iwhby407fn021-1-250x141.png]

سرانجام بسته‌الحاقی Final Fantasy XIV: Shadowbringers منتشر شد و نمرات آن که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت، گواه شاهکاری دیگر از این مجموعه‌ی دوست داشتنی است.


بازی Final Fantasy XIV برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شده است و بسته‌ی الحاقی جدید آن تا به اینجا توانسته است همانند بازی اصلی، تحسین منتقدان را برانگیزد و موفقیت‌های آن را بار دیگر تکرار کند. بسته‌ی الحاقی Shadowbringers با محتویات اضافه‌ی شگفت‌انگیزی توانسته است، داستان بازی را به خوبی پیش برده و بازی‌بازان را موجاب به اکتشاف در دنیای جدیدی کند. همچنین طرفداران با نژادهای بیگانه‌ی جدیدی روبرو شده، شغل‌های جدیدی را آموخته و با شخصیت‌های مشهور سری، در مسیر بازی همراه می‌شوند.

در قسمت پایین می‌توانید نقدها و نمرات بازی را مشاهده نمایید:

Daily Star: 10/10

نقل قول:
بسته‌ی الحاقی Shadowbringer یک سطح بالاتر از تمام محتویات اضافه‌ای که تاکنون برای بازی Final Fantasy XIV منتشر شده است، قرار می‌گیرد.  در این محتوای اضافی، ترکیبی از گیم‌پلی جذاب و داستانی به یاد ماندنی، منجر به ظاهر شدن رقیبی جدی برای دیگر نسخه‌های خاطره‌انگیز سری شده است. حالا نوبت به شما رسیده است تا از سایه‌های تاریکی برخیزید و دلیل بهترین بودن بازی Final Fantasy XIV در سبک نقش‌آفرینی آنلاین را به همگان ثابت نمایید.

Screen Rant: 10/10 

نقل قول:
بسته‌الحاقی Final Fantasy XIV: Shadowbringers تاکنون یکی از بهترین و شاید هم بهترین محتوای اضافی منتشر شده در سبک نقش‌آفرینی آنلاین است. چند زگیل جزیی باقی مانده از بازی با بروزرسانی‌های جدیدی که در دست توسعه قرار دارند به طور کامل رفع و بازی به یک کریستال خالص تبدیل خواهد شد.

CGMagazine: 10/10 

نقل قول:
محتوای اضافی Shadowbringers فقط یک داستان شاهکار از سری نیست بلکه یکی از بهترین داستان‌های ساخته شده برای مجموعه‌ی Final Fantasy بوده و این بازی را در قله‌ی سبک نقش‌آفرینی آنلاین قرار می‌دهد.

Vendal: 9.5/10

نقل قول:
این بهترین محتوای اضافی برای یکی از بهترین بازی‌های مجموعه‌ی Final Fantasy است. اگر شما هنوز برای تجربه‌ی بازی تردید دارید، حالا فقط کافی است تا آن را تجربه کنید و به ماجراجویی غیرمنتظره و لذت‌بخش آن، پی ببرید.

Gameblog.fr: 9/10

نقل قول:
بسته‌ی الحاقی Shadowbringers به سادگی، بهترین محتوای اضافه شده‌ی سبک نقش‌آفرینی آنلاین محسوب می‌شود. اکتشاف در دنیای جدید، داستان، موسیقی و سیستم بروزرسانی شده‌ی مبارزات، خارق‌العاده است. تنها شکایت ما فقط در رابطه با انیمیشن شخصیت‌ها در میان‌پرده‌های بازی بوده زیرا این موضوع در سال ۲۰۱۹ آزاردهنده محسوب می‌شود.

USgamer: 9/10

نقل قول:
بازی Final Fantasy XIV انتظارات را با محتویات اضافه شده‌ی گذشته، بالا برد ولی بسته الحاقی Final Fantasy XIV: Shadowbringers بالاتر از تمام آن‌ها قرار می‌گیرد. محتوای اضافی Shadowbringers، فعالیت‌ها و نژادهای جدیدی را از جمله: دنسر (Dancer) و گان‌بریکر (Gunbreaker) به همراه دارد و نژاد دنسر از اهمیت بالاتری برخوردار است. مهم‌تر از آن داستان این بسته‌ی الحاقی، نه تنها به موضوعات دنیای واقعی می‌پردازد بلکه داستانی را که این مجموعه به آن مشهور است و مورد ستایش قرار می‌گیرد را به صورت مناسبی ارائه می‌دهد. داستان‌نویسی شگفت‌انگیز، گویندگی فوق‌ا‌لعاده و موسیقی گوش‌نواز به راحتی یک بسته‌ی کامل و راضی کننده را برای طرفداران به ارمغان آورده است.

GameSpot: 9/10

نقل قول:
برای داستانی که در ابتدا بر انگیزه‌ها و عدم اطمینان شخصیت‌های بازی تمرکز داشت، محتوای اضافی Shadowbringers به بهترین داستانی که تاکنون برای بازی Final Fantasy XIV ساخته شده است، تبدیل می‌شود. بسته‌الحاقی Final Fantasy XIV: Shadowbringers در موضوعات رستگاری، انتقام، ظلم و شهامت در همان ابتدای ورود به منطقه‌ی Norvandt و پایان شگفت‌انگیز آن حرف‌های بسیاری را برای گفتن دارد. اگرچه که بعضی اوقات این موضوع در طی مسیر بازی دچار لغزش می‌شود.

Hardcore Gamer: 9/10

نقل قول:
بسته‌الحاقی Final Fantasy XIV: Shadowbringers الگویی است که سبک نقش‌آفرینی آنلاین، بایستی آرزوی رسیدن به آن را داشته باشد. این محتوای اضافی، بازی‌بازان را غرق در داستانی شگفت‌انگیز و مکانیزم‌های پیشرفته‌ی گیم‌پلی خود می‌کند و ماجراجویی بدیعی را ارائه نموده است که تمام طرفداران، بایستی آن را تجربه کنند.

The Games Machine: 8.6/10

نقل قول:
مکانیزم‌های پیشرفته و جدید گیم‌پلی و داستان شگفت‌انگیز از جمله ویژگی‌های مهم بسته‌ی الحاقی Shadowbringers محسوب می‌شود. اگرچه که این محتوای اضافی، نقطه ضعف همیشگی این سبک بازی یعنی فعالیت‌های تکراری بسیار زیاد مانند: رویدادهای سرنوشت (Fate Events) و ماموریت‌های جانبی بسیاری به منظور افزایش امتیاز تجربه را به همراه دارد ولی خود را به عنوان یکی از بهترین تجربه‌های آنلاین در بخش چندنفره، مخصوصا در میان بازی‌هایی که لذت تجربه‌ی آن‌ها به همراه دوستان دوچندان می‌شود، معرفی کرده است.

MMORPG.Com: 8.5/10

نقل قول:
بسته‌الحاقی Final Fantasy XIV: Shadowbringers محتوای زیادی از جمله: داستانی فوق‌ا‌‌لعاده و دنیای شگفت‌انگیزی را به منظور اکتشاف در آن، ارائه نموده است. استودیوی اسکوئر اینکس (Square Enix) حقیقتا بهترین اثر خود را همراه با تغییرات بسیار در سیستم شغل و فعالیت‌های بازی از جمله: رویدادهای سرنوشت و گیم‌پلی کلی بازی، ارائه نموده است. آن‌ها نه تنها طرفداران جدیدی را با انتشار بازی Final Fantasy XIV جذب نمودند بلکه موفق شده‌اند باری دیگر آن‌ها را به بازی برگردانند و این دستاوردی فوق‌العاده از جانب آن‌ها محسوب می‌شود. متاسفانه بازی بی‌نقص نیست ولی مشکلات آن قابل چشم‌پوشی بوده و درباره‌ی موضوعاتی سوای از گیم‌پلی کلی بازی محسوب می‌شود. هنوز ممکن است بعضی از باز‌ی‌بازان محتوای آن را کسل‌کننده بدانند ولی برای من بسیار لذت‌بخش و سرگرم‌کننده بوده است.

Polygon

نقل قول:
به نظر می‌رسد همه چیز در محتوای اضافی Shadowbringers با دقت و حساسیت فراوان، ساخته شده است و یک بروزرسانی بزرگ و مناسب برای بازی محسوب می‌شود. دو محتوای اضافه شده‌ی قبلی، بیشتر حس یک گسترش‌دهنده برای داستان اصلی بازی را دارد ولی داستان بسته‌الحاقی Final Fantasy XIV: Shadowbringers، حس یک ادامه‌ی واقعی برای بازی اصلی را دارد. این داستان بسیار بزرگ‌تر و بلندپروازانه‌تر بوده و شخصیت‌های آشنای بازی و ایده‌های آن‌ها را وارد مسیر تازه‌ای نموده است.
[تصویر: Screenshot014.jpg]
[تصویر: Screenshot015-1.jpg]
[تصویر: Screenshot012.jpg]

بازی Final Fantasy XIV در حال حاضر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و بازی Final Fantasy 7 Remake برای عرضه در سال آینده برنامه‌ریزی شده است.

[تصویر: png_game_character_6.png]
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یک اتحاد قابل اجتناب: نقد‌ها و نمرات Harry Potter: Wizards Unite White Beard 0 59 07-15-2019, 07:28 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بسته‌ی الحاقی Monster Hunter World: Iceborne چالش‌های بیشتر و سخت‌تری را ارائه خواهد White Beard 0 61 07-15-2019, 07:26 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تجربه‌ای قدیمی و بی‌کیفیت | نقدها و نمرات بازی SolSeraph White Beard 0 39 07-12-2019, 05:52 PM
آخرین ارسال: White Beard
  ذکر نام بازی Final Fantasy 7 در صفحه‌ی فیس‌بوک اکس‌باکس کاملا اشتباه بوده است. White Beard 0 47 07-11-2019, 01:15 PM
آخرین ارسال: White Beard
  Iceborne آخرین بسته‌ی الحاقی بازی Monster Hunter World خواهد بود White Beard 0 109 07-04-2019, 09:50 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان