امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست نامزدهای Game Awards 2015 اعلام شد
یه دونه از اون" زرشک" های پرمحتوا تقدیم به بخش"مورد انتظارترین عنوان سال آینده" S0 (43) این بخشو نمیذاشتن، سنگین تر بودن!!2016 زیر سوال رفت!
نو منز اسکای رو آوردن ولی بازی های پایین رو بوق حساب کردن S0 (44)
دارک سولز۳، هوم فرونت، مافیا۳، فارکرای، هیتمن، فورهانر، دیس هانرد۲، اسنایپر گوست واریور۳، گوست ریکن، و از همه مهم تر، دیویژن  S0 (29)
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
(11-14-2015, 04:41 PM)station نوشته است: یه دونه از اون" زرشک" های پرمحتوا تقدیم به بخش"مورد انتظارترین عنوان سال آینده" S0 (43) این بخشو نمیذاشتن، سنگین تر بودن!!2016 زیر سوال رفت!
دارک سولز۳، هوم فرونت، مافیا۳، فارکرای، هیتمن، فورهانر، دیس هانرد۲، اسنایپر گوست واریور۳، گوست ریکن، و از همه مهم تر، دیویژن  S0 (29)

درود بر مدیر کل انجمن. حرف منم همینه. S0 (44)
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
نقل‌قول: دارک سولز۳، هوم فرونت، مافیا۳، فارکرای، هیتمن، فورهانر، دیس هانرد۲، اسنایپر گوست واریور۳، گوست ریکن، و از همه مهم تر، دیویژن  [تصویر:  s0%20%2829%29.gif]
اونایی که قرمز رنگ کردم میتونستن باشن...!
[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پاسخ
(11-14-2015, 05:28 PM)ehsan1377 نوشته است:
(11-14-2015, 04:41 PM)station نوشته است: یه دونه از اون" زرشک" های پرمحتوا تقدیم به بخش"مورد انتظارترین عنوان سال آینده" S0 (43) این بخشو نمیذاشتن، سنگین تر بودن!!2016 زیر سوال رفت!

درود بر مدیر کل انجمن. حرف منم همینه. S0 (44)

بعد، اومدن آنچارتد ۴ رو گذاشتن تو لیست Wall 112
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
پاسخ
نظر من:

بازی سال
Bloodborne
Fallout 4
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Super Mario Maker
The Witcher 3: Wild Hunt

توسعه‌دهنده سال
Bethesda Game Studios
CD Projekt Red
FromSoftware
Kojima Productions
Nintendo

بهترین روایت داستان
Her Story
Life Is Strange
Tales From The Borderlands
Until Dawn

بهترین کارگردانی هنری
Batman: Arkham Knight
Bloodborne
Ori and the Blind Forest

بهترین موسیقی متن
Fallout 4
Halo 5: Guardians
Ori and the Blind Forest

بهترین عملکرد
Ashly Burch به‌عنوان Chloe Price در Life is Strange
Camilla Luddington به‌عنوان Lara Croft در Rise of the Tomb Raider
Doug Cockle به‌عنوان Geralt در The Witcher 3: Wild Hunt
Mark Hamill به‌عنوان The Joker در Batman: Arkham Knight
Viva Seifert در Her Story

بهترین بازی سبک شوتر سال
Call of Duty: Black Ops 3
Destiny: The Taken King
Splatoon
Star Wars Battlefront

بهترین بازی اکشن و ماجراجویی سال
Assassin’s Creed Syndicate
Batman: Arkham Knight
Ori and the Blind Forest
Rise of the Tomb Raider

بهترین بازی نقش‌آفرینی سال
Bloodborne
Fallout 4
Pillars of Eternity
Undertale

بهترین بازی مبارزه‌ای سال
Guilty Gear Xrd –SIGN
Mortal Kombat X
Rise of Incarnates
Rising Thunder

بهترین بازی خانوادگی سال
Disney Infinity 3.0
Lego Dimensions
Skylanders: SuperChargers
Splatoon
Super Mario Maker

بهترین بازی ورزشی و مسابقه‌ای سال
FIFA 16
Forza Motorsport 6
NBA 2K16
Pro Evolution Soccer 2016
Rocket League

بهترین بازی چندنفره
Call of Duty: Black Ops 3
Destiny: The Taken King
Rocket League
Splatoon

انتظارترین عنوان سال آینده
Horizon Zero Dawn
No Man’s Sky
Quantum Break
The Last Guardian
Uncharted 4: A Thief’s End

نقل‌قول: بعد، اومدن آنچارتد ۴ رو گذاشتن تو لیست [تصویر:  wall.gif] [تصویر:  112.gif]
تو را میسپارم به پوکر فیس S0 (43)

حداقل چند تا دلیل بیار

S0 (2)
[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پاسخ

این بازیایی که گفتی رو با بازیایِ توی لیست مقایسه کن خودت میفهمی چرا نیستن...
نو منز اسکای هم شاید توی ایران به دلیل نت ضعیف و نبود پهنای باند زیاد دنبال کننده نداشته باشه ولی اونور آب حاضرن یه دستشونُ بزارن گرو یه ماه زودتر بازی کننش.  S0 (2) 

پ.ن: VGA از مراسم امی و گلدن گلوب هم کم ارزشتره به نظر من.  S0 (2)  مهم بیگ وینره که خیلی خیلی سخته پیش‌بینی کردنش. S0 (22)
پاسخ
(11-14-2015, 05:47 PM)Nothing Else Matters نوشته است:

نو منز اسکای هم شاید توی ایران به دلیل نت ضعیف و نبود پهنای باند زیاد دنبال کننده نداشته باشه ولی اونور آب حاضرن یه دستشونُ بزارن گرو یه ماه زودتر بازی کننش.  S0 (2) 

پ.ن: VGA از مراسم امی و گلدن گلوب هم کم ارزشتره به نظر من.  S0 (2)  مهم بیگ وینره که خیلی خیلی سخته پیش‌بینی کردنش. S0 (22)

No Man's sky آفلاین هم می شه بازی کرد آنلاینش هم اونجوری نیست که مثلا با دوستتون همراه بشید فقط می تونید اکتشافات و اطلاعاتتون رو با دیگران به اشتراک بذارین ولی انصافا the last guardian و no man's sky از بازی هایی که station نام برده پر طرفدار تر و مورد انتظار ترن؟
من با این بازی ها هیچ مشکلی ندرام لطفا نریزین سرم 124
پاسخ
(11-14-2015, 06:36 PM)0099 نوشته است:
(11-14-2015, 05:47 PM)Nothing Else Matters نوشته است:

No Man's sky آفلاین هم می شه بازی کرد آنلاینش هم اونجوری نیست که مثلا با دوستتون همراه بشید فقط می تونید اکتشافات و اطلاعاتتون رو با دیگران به اشتراک بذارین ولی انصافا the last guardian و no man's sky از بازی هایی که station نام برده پر طرفدار تر و مورد انتظار ترن؟
من با این بازی ها هیچ مشکلی ندرام لطفا نریزین سرم 124

به نظرم بهتر بود به جای لست گاردین و نو منز اسکای,  دارک سولز و دیس انرد رو بزاریم 
ولی انچارتد که واقعا حقشه و شاید مورد انتظار ترین بازی.سال بعد هم باشه 
هورایزون هم با توجه به جوایزی که تو e3 برد میشه فهمید چه غولیه 
کوانتوم هم نظری ندارم
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
تو این لیست حق چند عنوان بود که تو بخش‌های بیشتری نامزد بشند (Rise Of Tomb Raider) ولی این اتفاق نیفتاد ولی در طرف مقابل بعضی از عناوین که به شدت دو از انتظار بودند تقریبا تو هر بخش کاندید شدند (البته این لیستا دل بخواهیه و به قول حمزه باید منتظر "بیگ وینر" امسال باشیم که حدس زدن در موردش سخته) 
در مورد عناوبن مورد انتظار سال بعدم هیچ حرفی ندارم فقط خوب شد که یک اثر از استاد لیک توش بود مگر نه باید این لیست پرت می‌کردی تو سطل آشغال 

نقل‌قول: هورایزون هم با توجه به جوایزی که تو e3 برد میشه فهمید چه غولیه 
والله من که تا الان چیزی جز مستند شکار حیوانات ندیدم! تو این دوتا تریلری که نشون دادن شخصیت اصلی بازی "Aloy" فقط میره تو یک منطقه دوتا ربات "grazer"شکار می‌کنه آخرشم با یک "thunderjaw" می‌جنگه تموم
نقل‌قول: ولی انچارتد که واقعا حقشه و شاید مورد انتظار ترین بازی.سال بعد هم باشه 
چطور روت اومد این حرف بزنی خدایی من که در تعجبم
فکر کردی همه عین تو فقط یک بازی تو لیستاشونه 
هر کسی به یک بازی علاقه داره پس نظرتو نمی خواد به "همه" نسبت بدی
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
پاسخ
(11-14-2015, 07:13 PM)The Legend Within نوشته است: تو این لیست حق چند عنوان بود که تو بخش‌های بیشتری نامزد بشند (Rise Of Tomb Raider) ولی این اتفاق نیفتاد ولی در طرف مقابل بعضی از عناوین که به شدت دو از انتظار بودند تقریبا تو هر بخش کاندید شدند (البته این لیستا دل بخواهیه و به قول حمزه باید منتظر "بیگ وینر" امسال باشیم که حدس زدن در موردش سخته) 
در مورد عناوبن مورد انتظار سال بعدم هیچ حرفی ندارم فقط خوب شد که یک اثر از استاد لیک توش بود مگر نه باید این لیست پرت می‌کردی تو سطل آشغال 

نقل‌قول: هورایزون هم با توجه به جوایزی که تو e3 برد میشه فهمید چه غولیه 
والله من که تا الان چیزی جز مستند شکار حیوانات ندیدم! تو این دوتا تریلری که نشون دادن شخصیت اصلی بازی "Aloy" فقط میره تو یک منطقه دوتا ربات "grazer"شکار می‌کنه آخرشم با یک "thunderjaw" می‌جنگه تموم
نقل‌قول: ولی انچارتد که واقعا حقشه و شاید مورد انتظار ترین بازی.سال بعد هم باشه 
چطور روت اومد این حرف بزنی خدایی من که در تعجبم
فکر کردی همه عین تو فقط یک بازی تو لیستاشونه 
هر کسی به یک بازی علاقه داره پس نظرتو نمی خواد به "همه" نسبت بدی
والا شما وقتی چیزی ندیدی دلیل نمیشه که منم چیزی نبینم
خب سازنده چیز های زیادی فعلا از بازی منتشر نکرده و فکر هم نمی کنم منتشر کنه
ولی خب از جوایز به نظر میاد بازی هست که به دل خیلی ها نشسته
بهترین بازی ارجینال e3 بود و نامزد جایزه ی بهترین هم شد
و نظر شخصی من اینه که بازی موفقی هست
گوریلا سر این خیلی از افراد سی دی رد پراجگت و بتسدا رو گرفت تا یه rpg خیلی خوب بسازه
سر آنچارتد من نظرمو به همه نسبت ندادم و جایی هم ننوشتم که فقط این تو لیستمه ولی گل سرسبدشون اینه
هر کسی میتونه نظر دیگه ای بده و من هم باهاش مخالف نیستم چون نظر شخصیشه
ولی از نظر کمن اژگر بخوایم به دور از نظر شخصی بهش نگاه کنیم
با توجه به نمایش ها میتونه اصلی ترین مهره تو سال 2016 باشه
مثلا شما بیشتر منتظر توم ریدر هستی تا آنچارتد
من باید بهتون گیر بدم؟؟
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی The Outer Worlds اعلام شد + جزئیاتی از بهینه‌ساز روز اول White Beard 0 1,289 10-18-2019, 09:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
  رسمی؛ تاریخ انتشار نقدها و نمرات بازی Death Stranding اعلام شد White Beard 0 1,178 10-17-2019, 12:37 AM
  بتای محدود GWENT: The Witcher Card Game برروی iOS آغاز شد White Beard 0 992 10-12-2019, 10:14 PM
  مدت زمان بخش داستانی Avengers اعلام و اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شد White Beard 0 1,258 10-07-2019, 12:45 AM
  تاریخ انتشار بازی Iron Man VR اعلام شد White Beard 0 1,032 10-05-2019, 09:46 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان