امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست نامزدهای Game Awards 2015 اعلام شد
(11-15-2015, 12:05 AM)Nothing Else Matters نوشته است:
(11-15-2015, 12:02 AM)last of amir نوشته است: یه سوال 
برای گوتی شدن بازی 
اصل کاری این مراسمه یا بیگ وینر ؟؟
سال 2013 تلو گوتی شد یا جی تی ای ؟؟

اصل کاری این بیگ وینره، مراسم وی‌جی‌ای تنها یکی از مراجعی هست که نظر خودشو اعلام میکنه.
2013 تلو هر چی رکورد بود رو جابجا کرد و هر چی جایزه بود درو کرد کجای کاری؟   S0 (29)  فقط ته دیگیا موند برا جی‌تی‌ای و بایوشاک و بقیه.  S0 (2)

باو تا پارسال  منبع ما این بیگ وینر بود  و میگفتیم تلو گوتی شد 
ولی اینقدر این مراسمو کوبیدن تو سرمون که واقعا فکر کردیم جی تی ای گوتی شده 
تلو که پر افتخار ترین بازی تاریخه
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
کلا گیمز آوارد عین مراسم اسکار شده (نسخه گیمیش) از همه معتبر تره ولی در عیم حال مراسمای دیگه ای هم اون عقب مقبا هستن 
ما هم یه چیز بگیم که کسی اشاره نکرده تا حالا 
بهترین گیمر سال pewds خودمون میشه امسال  Congratualtions115
پاسخ
یکم فن بازی  S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2)
هرجا سخن از بازی سال است نام بلاد میدرخشد..................
پاسخ
دهن همه توی این تاپیک سرویس شد با انحصاریای دهن سرویس کن سونی توی لیست دهن سرویس کننده ترین بازیای سال آینده. خب دیگه چه میشه کرد، حقیقته و همینه که هست. من الان راستش حضور ذهن ندارم که بیام و بازیای AAA سال آینده رو اسم ببرم، به خاطر همین مجبورم از لیست امیر استفاده کنم که یه چند تایی رو اسم برده.
نقل‌قول: دارک سولز۳، هوم فرونت، مافیا۳، فارکرای، هیتمن، فورهانر، دیس هانرد۲، اسنایپر گوست واریور۳، گوست ریکن، و از همه مهم تر، دیویژن
نقل‌قول: مورد انتظارترین عنوان سال آینده
Horizon Zero Dawn
No Man’s Sky
Quantum Break
The Last Guardian
Uncharted 4: A Thief’s End
در کل اگه دقت کنین میبینین که برای لیستای این جشنواره یه محدودیتایی تعیین شده و توی هیچ لیستی بیشتر از 5 تا بازی نمیبینین، پس در کل نمیتونستن بیان اون همه بازی رو توی لیست جا بدن و باید از یک سری بازی ها که حالا بعضیاشون خوب بودن و بعضیاشون هم واقعا نمیدونم چرا دارین حتی اسمشون رو میارین و بهشون اشاره ای هم میکنین میگذشن. شاید تنها بازی که توی این لیست نیست اما میتونست یه جایی توش داشته باشه همون دارک سولز 3 باشه. بقیه اون بازی ها (اکثرشون) بازی های معمولی و حتی میشه گفت تاحدودی ضعیف هستن و به هیچ وجه نمیتونن توی لیست مورد انتظارترین بازی های سال آینده باشن. 
خداییش انتظار داشتین جای اینا چی بزارن؟ بیان جای آنچارتد بزارن مافیا 3 و جای هوریزون هم بزارن Sea of Thieves؟ آنچارتد هم واقعا هیچکس نمیتونه منکر این بشه که اگه بهترین بازی اکشن-ادونچر نباشه، در کنار توم ریدر یکی از بهترینا هستش و بازی فوق العاده ایه. لست گاردین و کوانتوم بریک هم که میشه گفت امسال براشون یه معرفی دوباره بود و مایکروسافت و سونی هم این معرفی دوباره رو به خوبی انجام دادن و همه طرفدارا و افرادی که منتظر بودن رو حسابی هایپ کردن، مخصوصا اون تریلر لست گاردین که خداییش خیلی عالی و هنری بود. بازی مثل دیویژن دیگه هایپش خیلی خیلی خوابیده و حتی اگه یکی از مورد انتظار ترین ها در گذشته بود، دیگه با گذشت زمان از اون لیست خارج شده. بقیه اون بازی ها مثل فارکرای هم که فقط معرفی شدن. البته هوریزون هم فقط معرفی شده اما خب تریلرش که توی ای 3 پخش شد واقعا زیبا بود. یه ایده خیلی ناب و جالب. الان خیلی یادم نیست اما هر چی فکر میکنم به نظرم بهترین و زیبا ترین نمایش ای 3 مال این بازی بود، در کنار اکثر بازیای کنفرانس سونی و بتزدا. خلاصه این که این بازیایی که الان توی لیست این گیم آواردز هستن حسابی هایپشون و انتظاراتی که ازشون میره بالاست، در حالی که اون بازیای دیگه آن چنان هایپ نشدن و به غیر از یه چند تاییشون هیچکس ازشون انتظارات بالایی نداره. 
در آخرم بگم که به نظر من ویچر 3 بهترین بازی امسال هست و توی لیستی مثل نامزدای بازی سال هم باید اسم توم ریدر حتما دیده میشد و واقعا به نظرم واقعا نا حقیه که اسمش توی چنین لیستی نیست. 
اینم بگم که واقعا این جشنواره گیم آواردز که قبلا VGA بود سطح اعتباری که جشنواره هایی مثل آکامی آواردز (اسکار) و یا کلا هر جشنواره دیگه ای که برای فیلم دارن رو به هیچ وجه نداره. دیگه اصن تا همین جا هم خیلی زیاده روی کردم اسمشو در کنار اسکار آوردم. بالای جلد هیچ بازی نوشته نمیشه که برنده این قد جایزه از گیم آواردز، اما بالاش نوشته میشه که برنده مثلا بیش از 200 جایزه بهترین بازی سال از مراجع مختلف (تازه اونم فقط یه چند تایی، حتی نمیشه گفت اکثریت. مثلا من خودم نسخه فیزیکی ویچر 3 رو که دیدم فکر کنم بالای جلدش یا پشتش نوشته شده بود). اما جلد هر فیلمی که توی اسکار نامزد یه چیزی شده بود بالاش نوشته میشه که نامزد یا برنده این جوایز از اسکار.
پاسخ
(11-15-2015, 12:09 AM)last of amir نوشته است:
برای گوتی شدن بازی 

اصل کاری این بیگ وینره، مراسم وی‌جی‌ای تنها یکی از مراجعی هست که نظر خودشو اعلام میکنه.
2013 تلو هر چی رکورد بود رو جابجا کرد و هر چی جایزه بود درو کرد کجای کاری؟   S0 (29)  فقط ته دیگیا موند برا جی‌تی‌ای و بایوشاک و بقیه.  S0 (2)

پس چی که، خب همه میدونن GTA V گوتی شد.
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
تصاویری زیبا از مجسمه ی جشنواره ی امسال  8122
به به به اصلا قشنگ داره میگه ویتچر 3 بیا من و بگیر   88133

[تصویر:  bc0b30454cdc990b1faf1db5469df396.png]

[تصویر:  95588_y2quDPHrcK_game_awards.jpg]
پاسخ
(11-15-2015, 02:33 AM)AMIR_PC نوشته است:
برای گوتی شدن بازی 

طرف میگه تلو پر افتخار ترین بازی تاریخه این یعنی هر جایزه ای بوده رو برده دیگه مگه نه ؟ پس محض اطلاع دوست گلم بگم که جی تی ای سن آندرس با کسب 144 تا جایزه مختلف کلا این بازیو شسته گذاشته کنار (هر چند خودم طرفدار تلو هستم ولی خوب...حقیقته دیگه)
پاسخ
اقا منظور last of amir اون 249 تا گوتي تلوئه! 
كلا  از بحث اصليش خارج شد اين تايپيك 
خدا قوت  S0 (2)
NVB

4Ever Live
پاسخ
(11-15-2015, 04:32 PM)BadBoy4Ever نوشته است: طرف میگه تلو پر افتخار ترین بازی تاریخه این یعنی هر جایزه ای بوده رو برده دیگه مگه نه ؟ پس محض اطلاع دوست گلم بگم که جی تی ای سن آندرس با کسب 144 تا جایزه مختلف کلا این بازیو شسته گذاشته کنار (هر چند خودم طرفدار تلو هستم ولی خوب...حقیقته دیگه)
اولاً سن اندریس چه ربطی داره به شقیقه؟  7 
ثانیا سواد که داری؟ 249 > 144  S0 (22)  (حالا بماند اون 144 رو از کجات در اوردی... )
پاسخ
(11-15-2015, 04:32 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(11-15-2015, 02:33 AM)AMIR_PC نوشته است:
برای گوتی شدن بازی 

طرف میگه تلو پر افتخار ترین بازی تاریخه این یعنی هر جایزه ای بوده رو برده دیگه مگه نه ؟ پس محض اطلاع دوست گلم بگم که جی تی ای سن آندرس با کسب 144 تا جایزه مختلف کلا این بازیو شسته گذاشته کنار (هر چند خودم طرفدار تلو هستم ولی خوب...حقیقته دیگه)
دوست عزیز چی زدی
249>144
بعد از تلو هم اسکایریمه و بعد از اون آنچارتد دو
اگر اشتباه نکنم
سن اندریاس نزدیک این ها هم نیست
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی The Outer Worlds اعلام شد + جزئیاتی از بهینه‌ساز روز اول White Beard 0 1,301 10-18-2019, 09:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
  رسمی؛ تاریخ انتشار نقدها و نمرات بازی Death Stranding اعلام شد White Beard 0 1,193 10-17-2019, 12:37 AM
  بتای محدود GWENT: The Witcher Card Game برروی iOS آغاز شد White Beard 0 1,000 10-12-2019, 10:14 PM
  مدت زمان بخش داستانی Avengers اعلام و اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شد White Beard 0 1,272 10-07-2019, 12:45 AM
  تاریخ انتشار بازی Iron Man VR اعلام شد White Beard 0 1,047 10-05-2019, 09:46 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان