امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست نامزدهای Game Awards 2015 اعلام شد
بازی سال
ویچر رو بازی نکردم اما قطعا،گوتی بین متال و ویچر میچرخه بلابورن شاهکاره اما چون انحصاری هستش امکانش کمه!
فال اوت 4 هم که از نظره متا بخواهیم حساب کنیم از اون سه عنوانی که بالا ذکر کردم متای کمتری داشت!و ضعیف طاهر شد
سوپر ماریو هم که خب...شاهکاره و خوشحال میشم اگه بازی سال بشه...

توسعه‌دهنده سال
بدون هیچ شک و تردیدی CD Projekt Red هستش.کوجیما اما شانس داره اما کمه.بتسدا هم که فال اوت 4 رو انتظار بیشتری ازش میرفت.
[font=tahoma]بهترین کارگردانی هنری[/font]
از نظره من،متال گیر باید باشه واقعا کارگردانی قوی داشت این بازی...
بهترین بازی سبک شوتر هم که متعلق به Halo 5 قطعا باید باشه چون کالاف دیگه اون کالاف قدیمی نیست و داره جدیدا از رو بازی های دیگه
اسکی میره..
موسقی متن هم ویچر گوش دادم قشنگه اما خب من موسیقی های متال رو بیشتر دوست دارم چون حماسی تر هستش
بهترین بازی ورزشی هم که Pes 2016..چون واقعا پیشرفت کرده بود..
مورد انتظار ترین بازی برا 2016 تو اون لیست کوانتوم بریک هست(البته اگه God Of War 4 معرفی شد،اون جا اینو میگیره؟)
بهترین RPG هم که بلادبورن..
بهترین بازی اکشن ماجراجویی هم که متال(البته تومب رایدر هم بشه خوشحال می شیم!!)
یک چیز اعتیادآور تَر از مواد مخدر کشف شد:

[تصویر:  ltrpgtvu2c85p9m4mesm.jpg]
پاسخ
نقل‌قول: اینا نیستن بعدا جاش آنچارتد هست [تصویر:  s0%20%2845%29.gif] [تصویر:  s0%20%2886%29.gif]
جواب من رو ندادی
[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پاسخ
(11-14-2015, 07:40 PM)AMIR_PC نوشته است: مورد انتظارترین ها رو برچه اساس انتخاب میکنن؟ :/
DS III استاد میازاکی، Mass Effect جدید، عشق نسخه ی Wild Lands سری شاهکار Ghost Warrior/ اینا نیستن بعدا جاش آنچارتد هست S0 (45) S0 (86)
حداقل The Last Guardines رو باید بر میداشتن :/

میگم میدونستی بعد از معرفی دوباره‌ی لست گاردین دنیا منفجر شد؟ الان موندم چجوری داری میگی باید برش میداشتن.  S0 (2)

(11-14-2015, 08:34 PM)AMIR_PC نوشته است:
(11-14-2015, 08:23 PM)last of amir نوشته است: من رقیب سال دیگه ی آنچارتد رو تو مس افکت و نهایتش کوانتوم(که معلوم نیست چی میشه) و هورایزون و دیس انرد میبینم

مطمئن باش تا وقتی Dark Souls III هست، امکان گوتی شدن هرکدوم از اونا 50 درصد میشه، Dark Souls II با اینکه دست پرورده ی استاد میازاکی نبود، از نظر خیلی ها باید گوتی 2014 میشد، حالا میازاکی برگشته، خودش هم گفته بهترین نسخه در سری Souls این یعنی یه چیز فوق العاده قدرتمند، استاد میازاکی همه گیم هاش شاهکاره حالا وقتی رو یبازی خیلی مانور میده دیگه........

دارک سولز بازیِ گوتی پسندی نیست، امکان نداره گوتی بشه. (حالا شاید از نگاه چن تا سایت انتخاب بشه، ولی بیگ وینر؟ -عمراً... S0 (2) )

(11-14-2015, 06:36 PM)0099 نوشته است: No Man's sky آفلاین هم می شه بازی کرد آنلاینش هم اونجوری نیست که مثلا با دوستتون همراه بشید فقط می تونید اکتشافات و اطلاعاتتون رو با دیگران به اشتراک بذارین ولی انصافا the last guardian و no man's sky از بازی هایی که station نام برده پر طرفدار تر و مورد انتظار ترن؟
من با این بازی ها هیچ مشکلی ندرام لطفا نریزین سرم 124

اون بازیایی که امیر گفت فقط دارک سولز و دیسآنرد حقشون بود توی لیست باشن ولی به چه قیمتی؟ نبودن آنچارتد یا لست گاردین؟ بیخیال باو. حالا نو منز اسکای رو میشه فاکتور گرفت ولی بقیه‌ی لیست از نون شب واجب‌ترن.  S0 (22) 

@مستر صحرایی
همین که اسم گریلا پای هورایزون هست و ایده‌اش دهن کل صنعت رو باز گذاشته بسه برا موردانتظار بودن بازی... 
البته میدونم باید Recore رو جانشین این میکردن. ولی شوما ببخش.  S0 (2)
پاسخ
(11-14-2015, 09:30 PM)Nothing Else Matters نوشته است:
(11-14-2015, 07:40 PM)AMIR_PC نوشته است: مورد انتظارترین ها رو برچه اساس انتخاب میکنن؟ :/
DS III استاد میازاکی، Mass Effect جدید، عشق نسخه ی Wild Lands سری شاهکار Ghost Warrior/ اینا نیستن بعدا جاش آنچارتد هست S0 (45) S0 (86)

میگم میدونستی بعد از معرفی دوباره‌ی لست گاردین دنیا منفجر شد؟ الان موندم چجوری داری میگی باید برش میداشتن.  S0 (2)

(11-14-2015, 08:34 PM)AMIR_PC نوشته است:
(11-14-2015, 08:23 PM)last of amir نوشته است: من رقیب سال دیگه ی آنچارتد رو تو مس افکت و نهایتش کوانتوم(که معلوم نیست چی میشه) و هورایزون و دیس انرد میبینم

مطمئن باش تا وقتی Dark Souls III هست، امکان گوتی شدن هرکدوم از اونا 50 درصد میشه، Dark Souls II با اینکه دست پرورده ی استاد میازاکی نبود، از نظر خیلی ها باید گوتی 2014 میشد، حالا میازاکی برگشته، خودش هم گفته بهترین نسخه در سری Souls این یعنی یه چیز فوق العاده قدرتمند، استاد میازاکی همه گیم هاش شاهکاره حالا وقتی رو یبازی خیلی مانور میده دیگه........

دارک سولز بازیِ گوتی پسندی نیست، امکان نداره گوتی بشه. (حالا شاید از نگاه چن تا سایت انتخاب بشه، ولی بیگ وینر؟ -عمراً... S0 (2) )

(11-14-2015, 06:36 PM)0099 نوشته است: No Man's sky آفلاین هم می شه بازی کرد آنلاینش هم اونجوری نیست که مثلا با دوستتون همراه بشید فقط می تونید اکتشافات و اطلاعاتتون رو با دیگران به اشتراک بذارین ولی انصافا the last guardian و no man's sky از بازی هایی که station نام برده پر طرفدار تر و مورد انتظار ترن؟
من با این بازی ها هیچ مشکلی ندرام لطفا نریزین سرم 124

اون بازیایی که امیر گفت فقط دارک سولز و دیسآنرد حقشون بود توی لیست باشن ولی به چه قیمتی؟ نبودن آنچارتد یا لست گاردین؟ بیخیال باو. حالا نو منز اسکای رو میشه فاکتور گرفت ولی بقیه‌ی لیست از نون شب واجب‌ترن.  S0 (22) 

@مستر صحرایی
همین که اسم گریلا پای هورایزون هست و ایده‌اش دهن کل صنعت رو باز گذاشته بسه برا موردانتظار بودن بازی... 
البته میدونم باید Recore رو جانشین این میکردن. ولی شوما ببخش.  S0 (2)

دقیقا همین The Last Guardines باید فاکتور گرفته میشد، دلیل منفجر شدن هم اینه که اصن نمسدونن بازیش چیه؟ شما چیزی در موردش میدونی اصن؟ وقتی راجع چیزی که نمیدونم هنوز چی به چی نمیشع نظر داد. S0 (2) دارک سلوز گوتی پسند نیست؟ 4fvgdaq_th118 وقتی نامزد مشه بعد امکان نداره گوتی شه؟

(11-14-2015, 08:48 PM)Neil Druckmann نوشته است:
نقل‌قول: اینا نیستن بعدا جاش آنچارتد هست [تصویر:  s0%20%2845%29.gif] [تصویر:  s0%20%2886%29.gif]
جواب من رو ندادی
دلیلی نمیبینیم که آنچارتد تو لیست باشه Eee  این همه بازی بهتر هست از بازی شما آقای دراکمن S0 (15) S0 (15)
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ

سری شاهکار ghost warrior?متای نخسه های مختلف این بازی
Ghost warrior1 55
Ghost warrior2 52
آره اصن باید تو لیست جای آنچارتد باشه.همه آلان منتظر ghost warrior 3 هستن.
اصن آنچارتد چیه؟فقط بازی شاهکار و گوتی سال یعنی sniper ghost warrior 3
بعد جالبه میگید فن های سونی خیلی تعصبی هستن.مگه شما میزارید فنای سونی نفس راحت بکشن؟

[تصویر:  Uncharted-3-here-we-go.jpg]
پاسخ
(11-14-2015, 11:12 PM)m_shark نوشته است:

Ghost warrior1 55
Ghost warrior2 52
بعد جالبه میگید فن های سونی خیلی تعصبی هستن.مگه شما میزارید فنای سونی نفس راحت بکشن؟
فکر میکنم امیر جان(امیر پی سی )مزاح فرمودند
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
(11-14-2015, 11:12 PM)m_shark نوشته است:

Ghost warrior1 55
Ghost warrior2 52
این عصبانیت و حالت هجومی مسلما از یه جایی سرچشمه میگیره، در ضمن اونجا اشتب شد،دقت کنید نوشتم نسخه ی Wild Lands سری افسانه ای Ghost Warrior باید ولی منظورم Ghost Recon بود. کاملا واضح هست که اصن ندیدین من چی نوشتم، اخه مرد مومن Ghost Wariorr کجاش نسخه ی Wild Landsداره؟ یک درصد فک نکردی که شاید اشتب شده تو نوشتن؟ :/
در ضمن به همه ثابت شده که فن های سونی ( بخصوص کسایی که وارد نسل 7.5 شدن) دارن همه رو میخورن ( کامنتا معلومه) در ضمن اینجا مثه صفحه ی اصلی نیست که هرچی رو سریع ربط بدین فن بوی و .....
شاید من اونو خطاب به یه نفری گفتم.
دلیلی نمیبینم که اینجا خودتون رو به آب و آتیش بزنید. ؛)
موفق...
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
نقل‌قول: دقیقا همین The Last Guardines باید فاکتور گرفته میشد، دلیل منفجر شدن هم اینه که اصن نمسدونن بازیش چیه؟ شما چیزی در موردش میدونی اصن؟ وقتی راجع چیزی که نمیدونم هنوز چی به چی نمیشع نظر داد. [تصویر:  s0%20(2).gif] دارک سلوز گوتی پسند نیست؟ [تصویر:  4fvgdaq_th118.gif] وقتی نامزد مشه بعد امکان نداره گوتی شه؟
باو د لست گاردین 2009 معرفی شد! اصن سازنده‌ی بازی استاد اودا (سازنده‌ی بازی‌هایی مثل آیکو و شدو آو کلوسوس) هستش که همین خودش بسه. جو بازی هم بسی خفنه. این Pet ـه شخصیت اصلی ( S0 (2)) هم از اون چیزایی هست که ذائقه ملتو یه شبه از این رو به اون رو میکنه.
بله دارک سولز و کلاً بازی‌های میازاکی بازی های گوتی پسندی نیستن... همونجور که دیمون سولز، دارک سولز 1، دارک سولز 2 زیاد تحویل گرفته نشدن بلادبورن و نسخه سوم دارک سولز هم تحویل گرفته نمیشن. توی متن هم اشاره کردم شاید بعضی مراجع اونو گوتی اعلام کنن (مثل گیم اسپات و سال 2011 که دارک سولز رو گوتی خودش اعلام کرد یا همین وی‌جی‌ای امسال که بلادبورن توی لیست نهاییش هست.) ولی امکانش خیلی کمه بیگ وینر (یا همون بیشترین تعداد گوتی از نگاه سایت‌ها / مجلات / نشریه‌ها و... ) بشه.
ارزش بازیای میازاکی چندین سال بعد برای همه مشخص میشه؛ همونجور که توی لیست بهترین بازی های تاریخ آی‌جی‌ان، اسم دارک سولز به عنوان شماره 1 میدرخشه. S0 (2)
پاسخ
Nothing Else Matters نوشته است:
نقل‌قول: دقیقا همین The Last Guardines باید فاکتور گرفته میشد، دلیل منفجر شدن هم اینه که اصن نمسدونن بازیش چیه؟ شما چیزی در موردش میدونی اصن؟ وقتی راجع چیزی که نمیدونم هنوز چی به چی نمیشع نظر داد. [تصویر:  s0%20(2).gif] دارک سلوز گوتی پسند نیست؟ [تصویر:  4fvgdaq_th118.gif] وقتی نامزد مشه بعد امکان نداره گوتی شه؟
باو د لست گاردین 2009 معرفی شد! اصن سازنده‌ی بازی استاد اودا (سازنده‌ی بازی‌هایی مثل آیکو و شدو آو کلوسوس) هستش که همین خودش بسه. جو بازی هم بسی خفنه. این Pet ـه شخصیت اصلی ( S0 (2)) هم از اون چیزایی هست که ذائقه ملتو یه شبه از این رو به اون رو میکنه.
بله دارک سولز و کلاً بازی‌های میازاکی بازی های گوتی پسندی نیستن... همونجور که دیمون سولز، دارک سولز 1، دارک سولز 2 زیاد تحویل گرفته نشدن بلادبورن و نسخه سوم دارک سولز هم تحویل گرفته نمیشن. توی متن هم اشاره کردم شاید بعضی مراجع اونو گوتی اعلام کنن (مثل گیم اسپات و سال 2011 که دارک سولز رو گوتی خودش اعلام کرد یا همین وی‌جی‌ای امسال که بلادبورن توی لیست نهاییش هست.) ولی امکانش خیلی کمه بیگ وینر (یا همون بیشترین تعداد گوتی از نگاه سایت‌ها / مجلات / نشریه‌ها و... ) بشه.
ارزش بازیای میازاکی چندین سال بعد برای همه مشخص میشه؛ همونجور که توی لیست بهترین بازی های تاریخ آی‌جی‌ان، اسم دارک سولز به عنوان شماره 1 میدرخشه. S0 (2)

یه سوال 
برای گوتی شدن بازی 
اصل کاری این مراسمه یا بیگ وینر ؟؟
سال 2013 تلو گوتی شد یا جی تی ای ؟؟
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
(11-15-2015, 12:02 AM)last of amir نوشته است: یه سوال 
برای گوتی شدن بازی 
اصل کاری این مراسمه یا بیگ وینر ؟؟
سال 2013 تلو گوتی شد یا جی تی ای ؟؟

اصل کاری این بیگ وینره، مراسم وی‌جی‌ای تنها یکی از مراجعی هست که نظر خودشو اعلام میکنه.
2013 تلو هر چی رکورد بود رو جابجا کرد و هر چی جایزه بود درو کرد کجای کاری؟   S0 (29)  فقط ته دیگیا موند برا جی‌تی‌ای و بایوشاک و بقیه.  S0 (2)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی The Outer Worlds اعلام شد + جزئیاتی از بهینه‌ساز روز اول White Beard 0 1,289 10-18-2019, 09:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
  رسمی؛ تاریخ انتشار نقدها و نمرات بازی Death Stranding اعلام شد White Beard 0 1,178 10-17-2019, 12:37 AM
  بتای محدود GWENT: The Witcher Card Game برروی iOS آغاز شد White Beard 0 992 10-12-2019, 10:14 PM
  مدت زمان بخش داستانی Avengers اعلام و اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شد White Beard 0 1,258 10-07-2019, 12:45 AM
  تاریخ انتشار بازی Iron Man VR اعلام شد White Beard 0 1,032 10-05-2019, 09:46 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان