امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماجراهای مسعود گیمره/فصل 1 قسمت 1
به نام خدا
از اینجا ماجراهای مسعود گیمره وچالش هاش برای تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای رو اغاز میکنیم
من Be the story و با نام کاربری masoud of iran این مطلب رو شروع میکنم
روزی روزگاری در شهر بزرگ اهواز فردی 13 ساله زندگی میکرد که برعکس بیشتر بچه های هم سن خود چیزی از گیم و کنسول و pc نمیدونست اصلا نمیدونست که اینا چین.
[تصویر:  60174.jpg]
در یکی از همین روز ها مجبور شدن برای عروسی پسر عمه اش به شهر دزفول که یکی از شهر های استان خوزستان هست سفر کنن در طول راه در حال خواندن کتاب بود که ناگهان به ذهنش اومد که چرا بچه های دیگه و افراد بزرگ اینقدر به بازی های رایانه ای علاقه دارن (البته بگم اون موقع هنوز نسل 7 بود) و براش این همه پول خرج میکنن و با خودش گفت اینا همه چرت و پرته و اینا دیوانه هستن (خودت دیوانه ای بی تربیت) و گرفت خوابید.
وقی رسیدن به دزفول با این صحنه روبه رو شد
[تصویر:  100849799929.jpg]
بله اونا رسیده بودن به دزفول شهر مقاومت ایران.
خب دو روز به عروسی پسر عمش مونده بود و این دو روز براش خیلی سرنوشت ساز بود (البته خودش نمیدونست ) وقتی به دزفول رسیدن به خانه عموش رفتن و اینجا بود که اتفاق اصلی افتاد مسعود با پسر عموش دم در ایستاده بود وداشت به وانت عموش نگاه میکرد و یک دفعه یک انعکاس نور از داخل پشت وانت به چشم های مسعود خورد اونم که کنجکاو شده بود رفت بالا وانت و چیزی رو دید که اگه نمیدید شاید الان اینجا نبود ( البته بگم که این داستان من نیست خودم از خودم ساختمش و همش الکیه )
[تصویر:  half-life-2-wallpaper.jpg]
بله اون سی دی بازی HALF-LIFE بود که در پشت وانت بود همینجور که خم شد ورش داره یک باد شدید وزید و وانت رو به حرکت در اورد و ترمز دستی وانت هم که کشیده نبود کار را بد تر کرده بود او نمیدونست چیکار باید بکنه و پسر عموش هم سریع رفت دیگران رو خبر کرد.
وانت همینجور داشت میرفت که مسعود با یک حرکت جیمز باندی ( اره جون عمت ) شیشه رو شکست و وارد وانت شد و ترمز دستی رو محکم کشید و وانت ایستاد و وقتی پیاده شد داشت فقط به سی دی half - life نگاه میکرد که با خودش گفت باید امتحانش کنم وقتی از دزفول برگشتن مستقیم به سمت سیستم رفت و از پدرش خواست تا بازی رو براش نصب کنه او تمام مراحل نصب رو به دقت دید و وقتی بازی نصب شد روی ایکونhalf-life کیلیک کرد و سپس....

پایان قسمت اول در صورت پسندیدن نظر بدهید و بگویید ادامه بدهم یا نه با تشکر
پاسخ
خوب بود.
ادامه بده داداش
فقط قسمت آخر خیلی تخیلیه!!!
پاسخ
(08-01-2015, 10:02 PM)Marvel Demon نوشته است: خوب بود.
ادامه بده داداش

جان من همش رو تا اخر خوندی؟؟
پاسخ
(08-01-2015, 10:03 PM)Be the story نوشته است:
ادامه بده داداش

آره
پاسخ
(08-01-2015, 10:06 PM)Marvel Demon نوشته است:
(08-01-2015, 10:03 PM)Be the story نوشته است:
ادامه بده داداش

ممنون که خوندی اگه بچه های دیگه خوششون اومد ادامه میدم
آره
پاسخ
اگه واقعی بود جالب میشد، اما چون اینطوری نیست دیگه چنگی به دل نمیزنه.
پاسخ
بقیش هم بزار داداش.
[تصویر:  BSCc2Fr.jpg?1]
پاسخ
(08-01-2015, 10:14 PM)Hazhir نوشته است: اگه واقعی بود جالب میشد، اما چون اینطوری نیست دیگه چنگی به دل نمیزنه.

خوب همش که الکی نیست از 100% هفتاد درصدش واقعیه بعد تازهاین قسنت اوله هنوزجاهای جالبش مونده
پاسخ
باحال بود میشه باهاش کارتون ساخت
پاسخ
(08-01-2015, 10:16 PM)AMIRHR1 نوشته است: باحال بود میشه باهاش کارتون ساخت

ممنونکه نظر دادی قسمت های جدید بزودی با محتوای بیشتر و خنده  دار تر طی 2 روز اینده روی سایت قرار میگیره
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کابوس یک گیمر| قسمت سوم Geralt-Of-Rivia 21 4,611 08-21-2015, 06:22 PM
آخرین ارسال: Marshall Bruce Mathers
  یک گیمر پر دردسر / قسمت 2 Be the story 20 5,505 08-08-2015, 12:57 PM
آخرین ارسال: Be the story
  گیم ویدیو (قسمت دوم) : موزیکال the last of us BadBoy4Ever 0 1,297 01-30-2015, 10:04 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  زیگزاگ قسمت اول celestial 0 1,456 02-28-2014, 06:12 PM
آخرین ارسال: celestial
  شعر حماسی خدای جنگ کریتوس ( قسمت سوم) ghostofsparta 5 2,319 05-04-2013, 01:45 PM
آخرین ارسال: arash12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان