امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مخالفت با قطع شدن سرویس های بازیهای انلاین در ایران
همانطور که اطلاع دارید در اثر ت×××ریم هایی که بر ضد ایران اعمال شده سرویس های سایت های بزرگی مثل BATTLE.NET برای کاربران ایرانی قطع شده.
از این رو از شما کاربران گرامی درخواست دارم تا به لینک زیر برید و یک بیانیه الکترونیک رو امضا کنید.با درج مشخصات خودتون میتونید این بیانیه رو پر کنید و با این کار مخالفت کنید
http://www.gopetition.com/petitions/bann...ayers.html
شما میتونید حتا نوشته های خودتون رو به زبان اینگلیسی بنویسید تا در این کار سهیم باشید

متن بیانیه به شرح زیر است:

The thing we want is so simple and clear

We want our access to those games back immediately

"چیزی که ما میخواهیم بسیار شفاف و روشن است"
"ما میخواهیم دسترسیمان به ان بازیها به سرعت باز شود"

منبع:پردیس گیم
http://pardisgame.net/thread-30472.html
[تصویر:  15326.JPG]
پاسخ
اینکه ش ی ل ت ر ه !

پاسخ
مگه ش ی ل ت ر ش ک ن نداری؟؟؟؟؟
[تصویر:  15326.JPG]
پاسخ
با این فندق شکن میخواد!!!!!!!!!!!!!!1Confused86:
پاسخ
اینا همش تقصیر خود دولت مردان ماست ! من نمیدونم این انرژی هسته ای چی داره که دنبالشن !
چرا نمیخوان مثل بقیه کشورها با امریکا سازش داشته باشن ؟ مگه ما چه گناهی کردیم که اینقدر باید زجر ببینیم و تو این تحریم ها له بشیم !
اینو برید به همونا بگین .
لطفا این پست منم پاک نکنین !
اگه پاک کردین خون آریایی تو رگتون نیست و نشون میدید که شما هم دوست دارین ساکت بمونین تا هر بلایی که میخوان سر مملکت ما بیارن .
پاسخ
(08-27-2012, 12:29 PM)king of north نوشته است: اینا همش تقصیر خود ***** مردان ماست ! من نمیدونم این انرژی هسته ای چی داره که دنبالشن !
چرا نمیخوان مثل بقیه کشورها با امریکا سازش داشته باشن ؟ مگه ما چه گناهی کردیم که اینقدر باید زجر ببینیم و تو این تحریم ها له بشیم !
اگه پاک کردین خون آریایی تو رگتون نیست و نشون میدید که شما هم دوست دارین ساکت بمونین تا هر بلایی که میخوان سر مملکت ما بیارن .

لطفا در مورد مسئله ای ازش آگاهی نداری نظر نده !
پاسخ
(08-27-2012, 12:37 PM)MR.TANGO نوشته است:
(08-27-2012, 12:29 PM)king of north نوشته است: اینا همش تقصیر خود ***** مردان ماست ! من نمیدونم این انرژی هسته ای چی داره که دنبالشن !

پس چیه ؟ دلیل دیگه هم مگه داره که این کارو کردن ؟ لطفا منو بچه فرض نکن داداش من
پاسخ
(08-27-2012, 02:25 PM)king of north نوشته است:
(08-27-2012, 12:37 PM)MR.TANGO نوشته است:

پس چیه ؟ دلیل دیگه هم مگه داره که این کارو کردن ؟ لطفا منو بچه فرض نکن داداش من
لطفا ین بحث رو تموم کن
تو این دنیا داره اتفاقاتی میوفته که امسال شما ازش خبر ندارین
فقط واسه اینکه شما اینترنت پرسرعت داشته باشین دست از انرژی هسته ای بردارن؟! Confused43:
شما هنوز مفهوم آریایی رو نمیدوی که میایی واسه اینترنت از این حرف های دوزاری میزنی!
بعدشم اگه باهوش باشی که امید وارم باشی همین حرفهایی که زدم بسه دیگه بحث رو کشش نده.
در ضمن قصد توهین هم ندارم
پاسخ
لطفا توی این بحثا نریدConfused74:
پاسخ
شیاشی نحرفیدConfused25:هرکیهم قندون شکن می خواد یه پیام خصوصی بده البته مفتیهConfused25: سرورشم س.ا.ک.س.ه.سرعتو پایین نمیارهConfused25:مفتConfused25:
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت شرکت در خارج از ایران محیا شکری 0 430 01-28-2023, 01:39 PM
آخرین ارسال: محیا شکری
  نکاتی جالب در مورد صنعت بازی ایران از دیدگاه دانشگاه Charles Big Bug 3 1,875 10-21-2018, 01:32 AM
آخرین ارسال: AtabakT
  تراباز بازی انلاین تحت وب trabuzzi 0 1,086 07-17-2017, 08:03 PM
آخرین ارسال: trabuzzi
  تبدیل پول به صورت انلاین farzad35 0 994 06-18-2017, 03:47 PM
آخرین ارسال: farzad35
  انتخاب سرویس دهنده اینترنت S.T.A.R.S 31 8,269 12-22-2016, 04:54 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان