امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به دوستان خود در instagram بپیوندید.
با سلام و درود به تمام پلک بازی های عزیز در طی اهدافی که برای مجله و سایت پلک باز به همراه داریم بر ان شدیم که بعد از 6 ماه از راه اندازی صفحه خود در instagram حال به صورت رسمی از این پیج رونمایی کنیم و از شما خواستاریم که برای پیوستن به دوستان خود با ما همراه باشید . مزایای همراهی کردن ما این است که از این به بعد میتوانید قبل از انتشار مجله تصاویر کار شده درون مجله را از دیگران زودتر ببینید و با یکدیگر به اشتراک بگزارید و دوم اینکه میتوانید منتخب عکس های بازی های محبوب خود را دز صفحه ما پیدا کرده و به لیست مورد علاقه های خود اضافه کنید . با ما همراه باشید .
[تصویر:  19.jpg]
پاسخ
سلام تیتر سایت گیمفا نوشته وب سایت خبری تحلیلی بازی های کامپیوتری پس چرا برای بازی های سونی یا ایکس باکسم خبر می گذارید به نظر من ویدئویی می نوشتید بهتر بود[img]images/smi/s0 (48).gif[/img]

[تصویر:  GTA-V-1.jpg]
پاسخ
(05-11-2014, 02:25 PM)mehdibis نوشته است: سلام تیتر سایت گیمفا نوشته وب سایت خبری تحلیلی بازی های کامپیوتری پس چرا برای بازی های سونی یا ایکس باکسم خبر می گذارید به نظر من ویدئویی می نوشتید بهتر بود[img]images/smi/s0 (48).gif[/img]

چقدر باهوش هستی شما آفرین 

منظور از بازی کامپیوتری بازی که برای PC یا ... منتشر میشه نیست دوست عزیز
پاسخ
از این که توجه شما دوستان واقع نشد ممنون هستم. این جا کسی اینستاگرام نداره نه . [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [سرگرمی و دورهمی] به Crew گیمفا در بازی Gears POP بپیوندید White Beard 0 1,156 09-07-2019, 08:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
  ، ولادت اولين امام شيعيان حضرت علي عليه السلام را به همه دوستان تبريك مي گويم. g.saeed 1 984 04-20-2016, 04:24 PM
آخرین ارسال: Station
  Instagram:ماندگار ترین دیالوگ های تاریخ سینما CTTR 1 1,084 12-22-2015, 06:28 PM
Thumbs Up سلام دوستان... ahmad shahidi 1 1,030 12-14-2015, 05:46 PM
  دیتای بازی cod AW دوستان اصفهان tak3az.ir 4 1,736 09-25-2015, 10:13 PM
آخرین ارسال: tak3az.ir

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان