امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه |گفت و گوی صمیمی با ترور فلیپس! (Trevor Philips)
[تصویر:  21760108679792404528.jpg]

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گیمفا.تصمیم گرفتم اولین قسمت از مصاحبه را در انجمن قرار بدم تا بخونید و لذت ببرید.قراره در این سری از مقالات با برخی از کاراکتر های صنعت گیم مصاحبه ای داشته باشیم!درسته،مصاحبه!در کنار این مصاحبه به جنبه داستانی و نقد و بررسی بازی هم سری میزنیم،اون هم در کنار قالبی طنز.پس حالا که با اصل قضیه آشنا شدید بزارید من مهمان اول مون رو به شما معرفی کنم؛ جناب آقای ترور فلیپس (Trevor Philips) از بازی بزرگ .GTA V با ما در ادامه همراه باشید.

[تصویر:  49088215827029397934.jpg]
نام: Trevor Philips

شهرت: T, Captain T 

نقش: جز شخصیت های اصلی دزدی بزرگ اتومبیل 5

نویسنده: مصاحبه رو با نام خداوند بزرگ شروع میکنم،گیمر ایرانی سلام!قراره با Trevor عزیزم مصاحبه داشته باشم،سلام Trevor جان خوش آمدی به مصاحبه.
Trevor: سلام به گیمر های ایرونی و خلافکارای مهربان در سراسر ایالت متحده
نویسنده: Trevor جان در مورد خودت توضیح بده،اهل کجایی؟زندگیت چطور میگذره؟
[b]Trevor[/b]والا اصلیتم کانادایی ولی توی ایالت متحده بزرگ شدم،بزار برات از خاطرات 9 سال پیش بگم.اون روز رو Sh*t بزنن.مثل همیشه با رفیق گلم Michael De Santa و چندتا از بروبکس رفته بودیم واسه سرقت توی محله Ludendorff.همه چی داشت بخوبی پیش میرفت که این پلیسای نکبت سر رسیدن.با بدبختی تو اون هوای سرد برفی اومدیم فرار کنیم.همه جا محاصره کرده بودن ما رو،همه همدستامونو کشته بودن و من مونده بودم و مایکی،مایکی تیر خورد و من هم زدم به چاک.دیگه ندیدمش تا روزی که داشتن تن لششو قبر میکردن.
نویسنده: یعنی مایکل مُرد؟

[تصویر:  84075006132360569142.jpg]
Trevor: خبر مرگش کاش میمرد،همه دیگه باور کرده بودیم مرده،یعنی من تا نه سال فک میکردم به لقا حق شتافته.الان عکس جوانیمو نگاه؛چه ناز و خوشگل بودم،چه رشید و پر مو بودم! این غم مایکل باعث شد اینطوری موهام بریزه،غم مایکل باعث شد موهام سفید بشه حتی به عشقش یه خالکوبی هم رو دستم کشیدم.خدا میدونه تو این چند سال چقدر سختی کشیدم و با این بیابونی های عوضی زندگی کردم.

[تصویر:  46750425179443454952.jpg]
نویسنده: چی شد که فهمیدی زنده هست؟
Trevor: راستش پس از اون اتفاقات توی کانکس سیار رفیق خنگول و محبوبم Ron jakowski زندگی کردم.هر روز با این داهاتی ها درگیر بودیم.سال 2013 بود که داشتم [به دستور مقامات محترم سازمان مصادیق و البته برادر station محترم J از قرار دادن ادامه پاسخ ایشون معذوریم
K]  خلاصه یهو دیدم تلویزیون داره از دزدی بزرگ یک طلا فروشی توی لوس سانتوس خبر میده.دزدی به این تمیزی؟مگه میشه؟مگه داریم؟یدیقه گفتم نکنه... نکنه کار مایکی خودمون باشه!گرچه هیچوقت دلم نمیخواست به لوس سانتوس برم ولی ته دلم یه چیزی به عقلم میگفت:اینکه باس بری دنبال مایکی!
[تصویر:  83838222020226452608.jpg]
نویسنده: اوه پس میخواستی پا رو دلت بزاری؟
Trevor: نه،میخواستم برم اون رو به Fu** درست حسابی بدم!
نویسنده: Holy Sh**، یعنی میخوای بگی رفتی تا حالشو بگیری؟
Trevor: دقیقا،به  Wade Hebert، همون پسرک نفهم گفتم که اگه سر و ته ماجرای مایکل رو برام در نیاره،جسدشو زنده زنده میخورم.مجبور شد کاری که گفتم رو انجام بده.من مایکل رو پیدا کردم.سرانجام فهمیدم که اون قبر هم مال یه حرو***** دیگه هستش.من تمامی این مدت سر کار بودم.با احساسات من بازی شده بود،قلبم شکست.میخواستم همونجا کار مایکی رو یکسره کنم.حالا هم تو این اوضاع بدبختی چه چیزی بهتر از همکاری با مایکل.شاید ما هم تونستیم یه خونه زندگی ای تشکیل بدیم.بازگشت گروه مایکل و ترور و البته اون پسرک که همیشه به من میگه dog منظورم فرانکلینه میتونست کل لوس سانتوس رو تصرف کنه اونم با همکاریه برادران کمیته و FBI !
نویسنده: فک کنم به اندازه کافی از داستان شنیدم،بگو ببینم؛شنیدم خیلی به اسم مامانت غیرتی هستی،راسته؟
Trevor:  آره توی مراحل Rampage میفهمی چه بلایی سر کسایی که به مامان جونم توهین میکنن میارم و البته علاوه بر من فک کنم عقده های شما هم خالی بشه.
[تصویر:  97802614149101305410.jpg]
نویسنده: خلبان خوبی هستی،درسته؟
[b]Trevor[font=Arial, sans-serif]: [/font][/b]آره اتفاقا من قدیم خلبان ارتش بودم.ریاح نباشه ولی خلبانی من از بقیه ی شخصیت های GTA V بهتره!
نویسنده: شخصیت دوست داشتنی و روانی ما چه خصوصیات اخلاقی ای داره؟
Trevor:  من یه آدم باهوشم که از بچگی تو بدبختی بزرگ شدم برای همین شاید بعضی ها فکر کنن من یه بی فرهنگم و در اینجا بهشون میگم که خیلی A**h*** هستند.جنون من مثل جنون گاویه و نمیتونم خودمو کنترل کنم پس یادتون باشه تو جریان بازی منو مجنون نکنید K اوه راستی من عاشق کلاب های خوب خوب هستم و تا سرحد مرگ دوست دارم مست کنم.
نویسنده: هر کدوم از شخصیت های بازی ویژگی های مختلفی دارند،ویژگی تو چیه؟
Trevor: من با یک دکمه تبدیل به همون مجنون میشم و جنون سر تا پامو میگیره،بدجور هم وحشی میشم.این ویژگی در PC با زدن دکمه Caps Lock فعال میشه.
نویسنده: عموT، نمیای ایران تا ببینیمت؟
Trevor: والا تا اونجایی که من شنیدم اسلحه تو ایران غیر قانونیه و با توجه به تورم فک کنم توی آمریکا بمونم خیلی بهتره K
نویسنده: ترور خیلی ها تو رو با جوکر و Vass مقایسه میکنن!خودت چی فکر میکنی؟
Trevor: والا باس بگم که هرکس نظر شخصی کوفتی ای داره ولی فک کنم تو روانی بودن دست کمی ازشون ندارم!
[تصویر:  06257300315738557033.jpg]
نویسنده: برنامه ها دور همی هم میزارید با بروبچ؟
Trevor: آره هر وقت دلمون خواست تو بازی به مایکل و فرانک زنگ میزنیم و با هم قرار میزاریم! مثلا با هم میریم گلف،تنیس،سینما حتی فلان جا...
نویسنده: واقعا آدم شیفته ی این بازی میشه،پس همچین امکانات خوفی هم داره؟!
Trevor: پ ن پ، مثل اون بازیه نیست که ادعا میکرد از GTA V بهتره!
نویسنده:T،یکی از صحنه های که در حال شکنجه فرد آذربایجانی تبار بودی خیلی مورد حملات مقامات قرار گرفت نظر خودت چیه؟
Trevor: مقامات زر زیاد میزنن،مهم اون هیجان و لذتی که من و شما بردیم مخصوصا موقعی که میخواستم دندوناشو بکنم خیلی بهم حال داد!
نویسنده: ترور،میشه بگی صداگذاری تو برعهده کی بوده؟
Trevor: صداگذاری و انیمیشن ها های موشن کپچر من شاهکاری از Steven Ogg هستش.دوبلور فرانکلین میگه که Steven موقع صداگذاری شخصیت من،گاهی اوقات خودشو عریان میکرده تا واقعا بره تو حس و وجود شخصیت بنده!
نویسنده: سخن پایانی Trevor Philips واسه گیمر های ایرانی چیه؟
Trevor: من شنیدم که توی کشور شما،گیمرا تحقیر میشن،پس FU** بر آن جاهلین باد که من و شما رو احمق قرض میکنن! نزارین این اتفاق بیافته.اگه کسی بهتون توهین کرد نشون بدین که قشر گیمرا چقدر قدرتمنده،پرچمتون بالاست به مولا ( خوانندگان مقاله:وات دِ اف؟)

[تصویر:  03399092685758356048.jpg]
نویسنده: قراره در پایان هر مصاحبه به هر شخصیت امتیازی که لیاقتشو داره رو بدیم و من به عمو ترور بزرگوار نمره 100 از 100 رو تقدیم میکنم.عمو جان مرسی
Trevor:  منم تشکر میکنم،سعی کردم تا جایی که امکان داره مودبانه مصاحبه کنم.دیگه حلال کنید.همچنین از بروبچ گروه مستقل نویسندگان شاتوت و شما نویسنده عزیز وصد البته دوستان گیمفا که همیشه پرچمشون بالاست تشکر میکنم،چاکرم

خب نمیدونم اولین قسمت خوب بود یا نه؟ ولی به هر حال اولین مقاله مصاحبه بود و صد البته مشکلات فراوان که هیچکدومشو انکار نمیکنم.اگه حمایت شد قسمت های بیشتری رو هم میزاریم.اگه هم درباره سانسور به کسی بر خورده من شرمنده هم تنها جهت فان کردن مقاله بود اگه مشکل تشخیص دادید بیشتر سانسور میکنم K
گروه شاتوت هم یه سایت نیست که فکر کنید داریم تبلیغ میکنیم،اینطور نیست!شاتوت یه تیم تازه نفس و مستقل نویسندگی که مقاله های خود را در انجمن ها و سایت های مختلف ارائه میده و این مقاله تنها برای دوستان انجمن گیمفا نوشته شده.امیدوارم لذت برده باشید.از اعلام مشکلات هم دریغ نکنید،با جان دل آماده شنیدن انتقاداتتون هستم.ممنون
تعداد کلمات: 1200 کلمه

کاندیدای کاراکتر های بعدی برای مصاحبه آتی:
Carl Johnson – GTA : SA
Altair – Assassin’s Creed 1
Aiden Pearce – Watch Dogs
انتخاب کنید؟!
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
هیچ کدوم کارل جانسون نمیشه ولی خیلی هم با TREVOR تو بازی GTA V حال کردم کلا از این شخصیت خوشم میاد این نقش اول بازی واچ داگز هم بدک نبود
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
لایک 
به نظر میرسید ترجمه باشه مگه نه ؟
پاسخ
خیلی باحال و جالب بود!عجب ایده هایی می زنن بچه ها!واقعاً ممنون خیلی لذت بردم!یه مصاحبه هم با بقیه شخصیت های دیونه مثل ترور بزار.جوکر و واس و Pagan Min و اینا!خیلی خوب می شه.ممنون.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(08-19-2015, 09:25 PM)BadBoy4Ever نوشته است: لایک 

نه دستپخت خودمه کسری جان :D
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
(08-19-2015, 09:28 PM)lord mahdi نوشته است:
(08-19-2015, 09:25 PM)BadBoy4Ever نوشته است: لایک 

نه دستپخت خودمه کسری جان :D

پس اگه اینجوریه که یه لاییک بزرگتر
پاسخ
ایول. خیلی خوشم اومد. بعدی رو که معلومه بازی از CJ بذاری.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
خیلی باحال بود!بعدی که معلومه باید CJ باشه ممنون و خسته نباشی :heart:
پاسخ
دمت گرم داداش
 مثل اينكه استقبال خيلي زياده
حتما اين كارو ادامه بده  Clap
NVB

4Ever Live
پاسخ
با تشکر از نویسنده

Carl Johnson – GTA : SA
انتخاب من...
[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مصاحبه‌ با سازندگان Man of Medan | صحبت‌ درباره‌ی داستان، فضاسازی و عناصر بازی White Beard 0 1,230 11-25-2018, 12:34 PM
آخرین ارسال: White Beard
  چالش طاقت فرسای نینجا | مصاحبه با کارگردان بازی Nioh B.A.T 0 1,566 11-14-2016, 12:44 AM
آخرین ارسال: B.A.T
  تابلوی نقاشی برعکس | مصاحبه با کارگردان بازی Gravity Rush 2 B.A.T 0 1,373 10-23-2016, 02:16 AM
  ارواح جان سخت جریان‌ساز | مصاحبه با هیدتاکا میازاکی B.A.T 0 1,510 10-21-2016, 03:30 AM
  رویایی که به واقعیت می‌پیوندد | مصاحبه با کارگردان بازی Final Fantasy XV B.A.T 2 1,707 10-05-2016, 12:45 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان