امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی نویسندگان حرفه ای انجمن | تگ ها اعطا شد
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام گیمفایی های عزیز

آکادمی گیمفا یک ماه قبل از آغاز سال 94 فعالیتش رو در جهت تقویت نویسندگان به طور حرفه ای برای تیم رسمی وب سایت گیمفا شروع کرد که در این راه فعلا تا حدودی موفق بوده ایم. عده کثیری درخواست دادند و بازخوردها بسیار خوب بود اما متاسفانه عده محدودی رو انتخاب کردیم. از این افراد و فعالیت هاشون، در هر مقاله شاهد پیشرفت و حرفه ای تر شدن نگارش هستیم و امیدواریم این رویه تا تخصصی شدن کامل متون این افراد ادامه پیدا کنه.

اما عده ای از بچه ها در سطح بالاتری نسبت به بقیه نویسندگان مبتدی کارشون رو آغاز کردند و با توجه به نکات آموزشی ابلاغ شده مقاله هایی در سطح حرفه ای ارائه دادند و واقعا کم لطفی بود اگر این عزیزان رو در این رتبه نگه می داشتیم. از نویسندگان آکادمی، دو فرد منتخب که در حد نویسنده حرفه ای بودند، کاربران

MsajadB و DJ-BisMark هستند که تگ "نویسنده حرفه ای" بهشون اعطا شد.

تگ های آکادمی نویسندگان گیمفا:
  • نویسنده مبتدی

• نویسنده حرفه ای

• کاندیدای تحریریه سایت
مقاله برتر DJ-BisMark:
اژدهازاده تمام نشدنی! | نقد و بررسی The Elder Scrolls V: Skyrim

مقاله برتر MsajadB:
مرز بین کابوس و واقعیت | نقد و بررسی The Evil Within

البته باید اشاره داشته باشیم که دیگر نویسندگان هم در سطح خوبی قرار دارند که با تمرین و نوشتن پیاپی و رعایت نکات نگارشی می توانند به این درجه برسند و راه خود را در رسیدن به مقام تحریریه گیمفا کوتاه تر کنند.

در ارتباط با تیم مترجمان و خبرنگاران، نویسنده مبتدی Ainur با ارائه اخبار با کیفیت بسیار بالا و نقد خواندنی و ترجمه شده Bloodborne از وب سایت گیم اسپات به تیم خبرنگاران سایت راه پیدا می کنند

امید است تمامی نویسندگان در راه پیش گرفته موفق باشند و روزی همکاران تحریریه رسمی سایت گیمفا شوند
با تشکر
پاسخ
تبریک می گم به هر سه دوستمون
من نقدهای دوستان عزیز DJ-BisMark و MsajadB رو خوندم، نقدهای خوبی هستن، از این به بعد هم دیگه انتظارات بالا میره و منتظر کارهای جذاب تر و بهتری از شما هستیم .
مقاله دوستمون Ainur هم کار بسیار زیبایی هست، به همه دوستان پیشنهاد می کنم این نقد زیبا با ترجمه خوب رو بخونن
امیدوارم سایر دوستان هم با تلاش و پشتکار ارتقاء درجشون رو بگیرن.
همگی موفق باشید

[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
با تشکر از عرفان عزیز
واقعا حق این سه دوست عزیز بود که ازشون تقدیر بشه چون واقعا هم در سطح حرفه ی کار خودشون رو در اکادمی شروع کردند!!به شخصه از خوندن کار های این دو دوست و نقد ترجمه شده بسی لذت بردم
به امید پیشرفت هرچه بیشتر تا اینکه سال جاری پر از افتخارات و افراد حرفه ای باشه
موفق و پیروز باشید
پاسخ
تبریک میگم آقای dj-bismark واقعا کارشون خوبه
امیدوارم تو سایت هم فعالیت کنن
به امید موفقیت این سه تن
پاسخ
تبریک می گم به دوستان انصافا کارشون اینقد خوب بود که جای بحثی برای اینکه این عنوان بدست بیارن توش نیست یادم نمی ره که بعد از خوندن نقد آقا رضا بیسمارک باور نمی شد واقعا نقد خودشون باشه دارن با ما اینجا آموزش می بینن چون انصافا هیچ ضعفی اساسی نمی شد ازش گرفت نقد آقا سجاد که انصافا خوب و کامل بود من تازه داشتم بازی تجربه می کردم توضیحاتش خیلی بدردم خورد در کل به هر دوشون تبریک می گم انشالله دفعه بعدی تگ کاندید تحریریه زیر اسمشون ببینیم
آخ Ainur عزیز هم فراموشم شد من که به ایشون ارادت دارم بخاطر کمکی که تو ترجمه کردن بهم و بهشون تبریک می گم
[تصویر:  238bc43956c72bf464ad6f90c9ccaa6c.jpg]

پاسخ
مبارکه!
واقعا برای تک تک بچه های آکادمی و تمام دوستان اروزی موفقیت دارم انشالله هر کاری که میخوان انجام بدن با موفقیت پشت سر بگذارند.
پاسخ
امیدوارم این سه دوست خوبمون زودتر پله های ترقی رو طی کنن و به تحریریه برسن
[تصویر:  sgxkn2e1hxo6xwa6yjbm.jpg]
پاسخ
درود، سپاس از لطف و محبت بی کران شما دبیران زحمت‌کش آکادمی و همه‌ی دوستان عزیزی که لطف داشتن به ما
[تصویر:  04uigg5da65b7inl96yk.jpg]
-
" .Tragedy Is Invisible. People Turn Away From It "
پاسخ
واقعاااااا ؟ نویسنده ی حرفه ای ی ی ی ی ی ؟ با مقالاتی که از این دوستانمون خوندم باید در جا بیاریدشون تو تیم اصلی سایت. دیگه تشریفات لازم نیست.
خیلی خیلی عالی بود یکم از خیلی اونورتر از عالی دیگه حرفی نمیمونه واسه گفتن موفق باشید :heart:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 6 13,530 10-06-2023, 01:05 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  آخرین تغییرات اعمال شده در انجمن Maximum-Dev 136 432,165 01-23-2020, 01:47 PM
آخرین ارسال: kasra
Exclamation [اطلاعیه] تاپیک رسمی ارتباط با مدیریت کل انجمن (White Beard) White Beard 25 29,910 08-26-2019, 09:08 PM
آخرین ارسال: White Beard
  قوانین و مقررات کلی انجمن گیمفا(کامل‌ترین قانون موجود) White Beard 1 34,328 03-23-2019, 08:25 PM
آخرین ارسال: White Beard
  یک مشکل در قوانین انجمن omidg 1 1,973 02-23-2016, 01:11 AM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان