امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرات، نقدهای شما در رابطه با برگزاری مراسم TGA 2016
[تصویر:  The-Game-Awards-2015-Wer-sind-die-Nominierten-1.jpg]
همان طور که دیدید مراسم The Games Awards 2016 هم با خوبی و بدهایش به اتمام رسید و برندگان هر بخش مشخص شد که تایید‌های زیادی و نقدهای زیادی از سوی طرفداران برای آن بازخورد شد. اما مسئله‌ای که باعث شد عنوانی تمام آنلاین بهترین بازی سال شود از دیدگاه شما چیست؟ نظر شما درمورد برنده‌ی جایزه‌ی بهترین شوتر اول شخص/سوم شخص که عنوان Doom آن را تصاحب کرد چیست؟ نظر شما در مورد اینکه یک بسته‌ی الحاقی توانست عناوینی نظیر Deus EX و Dark Souls III و Wow :Legion را مغلوب کرد چیست؟ نظر شما در مورد کم کاستی‌های نامزدهای هر بخش چیست؟ در این پست میخواهیم به تک تک این موضوعات با کمک شما بپردازیم و دلیل این موارد و مجهولات را بفهمیم.
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
کاملا اور واچ حقش بود
پاسخ
کسی نگفت حقش نیست.
همه ی کاندیدای مراسم حقشون بود.
اما این موضوع که یک عنوان مولتی پلیر گوتی شد جای تامل زیادی داره
بر فرض من یک کاربر هستم که گلد یا پلاس ندارم حالا اگه گوتی ۲۰۱۶ را تهیه کنم باید چیکار کنم؟
یه برداشتی که من میکنم اینکه بای بای کمپین های غنی .دورود بر مولتی پلیر

پاسخ
(12-02-2016, 02:33 PM)Alone In The Darkness نوشته است: کسی نگفت حقش نیست.
همه ی کاندیدای مراسم حقشون بود.
اما این موضوع که یک عنوان مولتی پلیر گوتی شد جای تامل زیادی داره
بر فرض من یک کاربر هستم که گلد یا پلاس ندارم حالا اگه گوتی ۲۰۱۶ را تهیه کنم باید چیکار کنم؟
یه برداشتی که من میکنم اینکه بای بای کمپین های غنی .دورود بر مولتی پلیر

داداش ببین اکثر افراد نظرشون رو آنچ بود یا دیگه میگفتن تو بدترین شرایط تایتان فال منم از موقع معرفی دیسانرد گفتم گوتی اینه که قربانی مشکلات فنی شد و تو کاندیدا من به اورواچ رای دادم چون مطمئن بودم بین اینا گوتی میشه با این که اول بهش اعتراض کردم حالا چرا؟؟؟آنچارتد نسبت به نسخه های قبلی نوآوریی نداشت و همون فرمول و معجونو استفاده میکرد اما اورواچ کلا با همه بازیا فرق داشت پر بود از نوآوری و چیزای جدید که تو بازیای دیگه دیده نمیشد ضمنا مولتی پلتفرم بود و انحصاری نبود به همین دلیل افراد خیلی بیشتری میتونستن تهیش کنن
بدترین قسمتا بره من:انتخاب شدن دووم به عنوان بهترین شوتر با وجود اورواچ(Goty)و گرز او وار2-مورد انتظارتریین بازی zeldaشد Confused اصلا ارزششو نداره زلدا در حضور ابرشاهکارایی مثل GOW و RDR2یا حتی مس افکت3-یکی بودن بخش بهترین ریسینگ و بهترین بازی ورزشی که عملا هیچ کدوم شانس رقابت با Forza Horizon3 رو نداشتن حتی فیفا یا NBA
این مراسمم با همه خوبی ها و بدی هاش تموم شد بره من که بجز این سه تا مورد خیلی خوب بود مخصوصا قسمت بازی سال که بلیزارد کبیر به حقش رسید S0 (29)
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
خب همه ی بازی ها طرفدار خودشون رو دارن و نمیشه گفت حق اورواچ نبود اما برای افرادی مثل من که اهل آنلاین و مولتی پلیر نیستن این موضوع خوشحال کننده نبود! هر چند که اصلن مهم نیست گوتی چی بشه مهم لذت بردن خود شخص هست اما من هم فکر می کنم کمی هم به سلیقه ی بیشتر افراد و متا توجه کردن برای انتخاب گوتی ! مثلن دیدن که مافیا 3 متاش کم شده گفتن همون بهترین داستان هم بهش نمی دیم! یا اینکه گفتن آنچارتد 4 انحصاری یه کنسول بوده و از طرفی استقبال از بازی های آنلاین چند سال اخیر خیلی بیشتر شده پس اورواچ رو گوتی کنیم تا هم افراد بیشتری خوش شون بیاد و راهی برای پیشرفت بازی های تمام آنلاین و مولتی پلیر بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
این موضوع که دارک سولز 3 با اون عظمتش و شاهکار استودیو فرام سافت ور و Deus EX که سازنده اش خالق نقش آفرینی مدرن به حساب میاد پایین تر از DLC ویچر 3 :وایلد هانت قرار بگیره خیلی خیلی بدتر از انتخاب شوتر بود.
دووم درسته پدر سبک شوتر اول شخصه بنظر من گیرز اف وار 4 و بتل 1 به مراتب شاهکارتر بودن.
بتل 1 که مولتیش خداست از دووم تو شوتر شکست خورد این منتقدا معلوم نیست کی رو هدف گرفتند

پاسخ
مورد انتظار ترین بازی توسط مردم انتخاب می‌شه پس نمی‌شه ازش ایرادی گرفت
این رو در جوا کسی گفتمکه گفت زلدا نباید مورد انتظار ترین بازی م‌یشد
بازی بازیه فرقی نمی‌کنه تک نفره باشه یا چند نفره مهم اینه که وقتی بازی می‌کنی لذت ببری دیگه اینکه کسی از بازی چند نفره خوشش نیاد ربطی به بد بودن این بازیا نداره
پاسخ
(12-02-2016, 11:07 PM)0099 نوشته است: مورد انتظار ترین بازی توسط مردم انتخاب می‌شه پس نمی‌شه ازش ایرادی گرفت

سال پیش اگه دقت میکردید میدید بلادبورن که انحصاری سونی بود هم از ویچر 3 شکست خورد ولی تمامی طرفداران سونی این را قبول داشتند که ویچر ارزشش بیشتر از بلاد بورن بود ولی امسال واقعاً منتقدان نشان دادند به هیچ وجه نمیخوان یک بازی انحصاری گوتی بشه! اگر کسی مخالف این نظر حس خوشحال میشم دلیلشو رو بشنوم.
بعد نظر بعدی که دارم اینه چطور میشه یه دی ال سی از دارک سولز 3 با عظمت و دئوس اکس که خالقش پدر سبک نقش آفرینی مدرن محسوب میشه بهتر از آب در میاد؟ هر چقدر هم این دی ال سی شاهکار باشه نمیتونه یک بازی موفق را زمین بزنه 
صنعت بازی‌های ویدیویی تمایلش را برای دریافت جذابیت جنسیت در یک عنوان خیلی وقت پیش نشان داد!

پاسخ
(12-02-2016, 11:11 PM)Alone In The Darkness نوشته است:
(12-02-2016, 11:07 PM)0099 نوشته است: مورد انتظار ترین بازی توسط مردم انتخاب می‌شه پس نمی‌شه ازش ایرادی گرفت

سال پیش اگه دقت میکردید میدید بلادبورن که انحصاری سونی بود هم از ویچر 3 شکست خورد ولی تمامی طرفداران سونی این را قبول داشتند که ویچر ارزشش بیشتر از بلاد بورن بود ولی امسال واقعاً منتقدان نشان دادند به هیچ وجه نمیخوان یک بازی انحصاری گوتی بشه! اگر کسی مخالف این نظر حس خوشحال میشم دلیلشو رو بشنوم.
بعد نظر بعدی که دارم اینه چطور میشه یه دی ال سی از دارک سولز 3 با عظمت و دئوس اکس که خالقش پدر سبک نقش آفرینی مدرن محسوب میشه بهتر از آب در میاد؟ هر چقدر هم این دی ال سی شاهکار باشه نمیتونه یک بازی موفق را زمین بزنه 
صنعت بازی‌های ویدیویی تمایلش را برای دریافت جذابیت جنسیت در یک عنوان خیلی وقت پیش نشان داد!

اگه منتقدا نمی‌خواستن بازی انحصاری جایزه بدن که The last of us و uncharted 2 و half life 2 (اولش فقط برای pc اومد) اینقدر جایزه نمی‌بردن
پاسخ
(12-02-2016, 11:24 PM)0099 نوشته است:
(12-02-2016, 11:11 PM)Alone In The Darkness نوشته است:

اگه منتقدا نمی‌خواستن بازی انحصاری جایزه بدن که The last of us و uncharted 2 و half life 2 (اولش فقط برای pc اومد) اینقدر جایزه نمی‌بردن
بحث بیگ وینر با گوتی شدن فرق میکنه برادرم.
بی شک عنوانی که محبوبیت بیشتری داشته باشه بیگ وینر شدنش هم احتمالش بالاست.
البته یه چیزی من این اواخر فهمیدم، اینکه هیچ وقتی چیزی که روی کاغذ حساب باز نکن

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برگزاری دوره های جدید آموزشی!! Nasim78 0 788 10-03-2021, 12:58 AM
آخرین ارسال: Nasim78
  برگزاری مسابقات اورواچ Gabit0 0 1,370 06-13-2017, 10:10 AM
آخرین ارسال: Gabit0
  Ultimate Gamefa Awards 2016| اتمام دوره امسال DFSHINNOK7 51 16,397 12-01-2016, 10:40 PM
آخرین ارسال: Station
  ..::::سلیقه کاربران انجمن گیمفا در رابطه با گیم::::... Alireza Nikandish 30 6,304 09-13-2015, 09:16 PM
آخرین ارسال: Be the story
  اولین پروژه تحقیقاتی گیمفا: رابطه بین بازی های ویدئویی و علوم پزشکی dark_prince277 14 4,161 01-17-2013, 07:17 PM
آخرین ارسال: AMIR-GAMER

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان