امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکاتی کلیدی در Dark Souls 2
(12-27-2016, 01:57 PM)Moh3n.75 نوشته است: واقعاااا ممنون انقد سریع جوابمو میدین.
ولی اون اژدها کجاس که برم باهاش حرف بزنم؟؟اونو پیدا نمیکنم.خخخخخ
من الان همینجوری تو ماجولا بیکار نشستم دارم سیگار میکشم.خخخ
اهان راستی تو نظرات قبلی خوندم اون یه نفر که خونش تو ماجولاس و ما میریم کلید رو ازش میگیریم و درو باز میکنیم.بعد چند وقت خودش هم میاد که اون پایین خونش وایساده بالای یه نقشه که توش اتیش روشنه.
تو نظرات اینحا یکی گفته بود اون شمع ها نشون میدن کجاها رو تموم کردی.درسته؟؟
اگه اینجوری باشه مال من فقط سه تا یا دوتا شمع روشنه.یعنی من کلا هیچ جارو تموم نکردم؟؟

وقتی the rotten رو میکشی یه ایتم بهت میده که باهاش میتونی افردای که به سنگ تبدیل شدن رو زنده کنی.یه مسیر تو ماجولا به یه جایی ختم یمشه که یه مرده با شمشیر بزرگ ابی نشسته.یخورده جلوترش یه دختره سنگ شده با اون ایتم اونو زنده میکنی و ... میرسی به یه جنگل.تو اون جنگل یه مکانی هست به نام Shrine of winter آگه چهارتا باس اصلی رو کشته باشی از اونجا میتونی رد بشی و ادامه بازی.
S0 (2)
پاسخ
من خیلیییی وقت پیش اون در رو باز کردم. خیلییی وقت پیش.خیلییی قبل تر از اینکه اصلا برسم به the rotten. از اونجا رفتم همه ی باس های اصلی رو کشتم بعد اخریش هم که همین the rotten بود اینم تازه کشتم برگشتم ماجولا. پس الان باید برم تو اون جنگله دنبال معبد بگردم؟؟
راستی نگفتین اون اتیش های رو مپ تو ماجولا چین
ممنون بابت پاسختون
پاسخ
(12-27-2016, 07:59 PM)Moh3n.75 نوشته است: من خیلیییی وقت پیش اون در رو باز کردم. خیلییی وقت پیش.خیلییی قبل تر از اینکه اصلا برسم به the rotten. از اونجا رفتم همه ی باس های اصلی رو کشتم بعد اخریش هم که همین the rotten بود اینم تازه کشتم برگشتم ماجولا. پس الان باید برم تو اون جنگله دنبال معبد بگردم؟؟
راستی نگفتین اون اتیش های رو مپ تو ماجولا چین
ممنون بابت پاسختون

اون اتیشا فک کنم همون first fire یا بونفایرایی که بعد کشتن باس های اصلی روشنشون میکنی باشه.تو جنگل shaded woods یه بونفایر هست به نام the ruined fork road که هر جهتش یه مسیری میره اونجا باید از در سمت چپ بری تا برسی به همون معبده یا shrine of winter
S0 (2)
پاسخ
ممنوننن.پیداش کردم.الان رفتم توش دارم با سنتینل ها اگه اسمشو درست گفته باشم میحنگم
پاسخ
سلام بهترین حله ها تو بازی کدوم چهارتا هستند ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
سلام کسی نیست جواب بده

من تازه میخوام شروع کنم از دوتا کلاس جادوگر کدومشون بهتره
پاسخ
(01-02-2017, 06:37 PM)mohsennik نوشته است: سلام کسی نیست جواب بده

خیلی باهم فرق ندارن. همون sorcery( فک نکنم املاش رو درست نوشته باشم) رو انتخاب کن اگه میخوای با کلاس جادوگر بازی کنی
پاسخ
(01-02-2017, 06:37 PM)mohsennik نوشته است: سلام کسی نیست جواب بده

اگه شماره دوم هست با سوسری شروع کن. بعد یواش یواش برو سمت میراکل و هکس.
[img=0x200]http://boardofwisdom.com/cachetogo/images/quotes/153636.png[/img]
پاسخ
اقا چطوری می تونم کسی رو برای باس ها سامون کنم؟
مثل نسخه3 باید اول چیزی استفاده کنم تا ساین ها بیاد؟(تو 3 که ember بود تو 2 باید از human effigy استفاده کنم؟)
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
نه فکر نکم
من دارک 2 رو با x360 بازی کردم و انچنان موفق نبودم فکر کنم باید اونا رو ازاد کنی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد dark souls 3 Seed031 2 1,627 05-29-2020, 11:53 AM
آخرین ارسال: محمد جواد ح
  راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش چهارم: Yoel of Londor saeed aghababaee 10 5,034 09-06-2016, 10:21 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  راهنمایی در مراحل dark souls 3 mohammad1380n 1 2,251 04-18-2016, 11:45 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  بازی های به سبک و شبیه Dark Souls II hosien3d 15 4,825 06-14-2015, 10:02 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
Video دانلود ویدئو های قدم به قدم بازی beyond two souls B The Game 18 6,132 11-05-2013, 12:44 AM
آخرین ارسال: B The Game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان