امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکاتی کلیدی در Dark Souls 2
(10-25-2016, 11:31 PM)saeedmasumeh نوشته است: من خودمم همونجا یوز میکنم ولی در اصل فکر کنم یه کاربرد دیگه ای هم داشته باشه بازم ممنون برا جوابت

نه کاربرد دیگه ای نداره چون تو ویکی خود بازی هم گشتم چیز دیگه ای ندیدم.
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
اقا سلام.یه سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید.
من چندتا چیز خوندم در مورد دارک سولز ۲ که به یه اژدها اشاره میکردن که اواخر بازی وجود داره. الان خواستم بپرسم ببینم با اون اژدهاعه بجنگم یا ن؟ باهاش حرف بزنم و راهمو بکشم برم بهتره یا بجنگم؟؟
ضمن اینکه الان تو بازی لول ۱۱۵ ام با ۵۰ ساعت بازی
ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
محسن جان. اون اژدها یکی از باس های درست و حسابی بازیه.

اگه میبینی در توانت هست که بزنیش اول Ashen Mist Heart رو ازش بگیر و بعد بهش اتک بده.

زمانی که نوار HPش زیر صفحه ظاهر شد دیگه باس محسوب میشه. گفتنیه که از همه باس های بازی بیشتر سول داره و البته از سخت ترین ها هم هست.

توی زدنش از Gower's Ring حتما استفاده کن که با این رینگ زدنش خیلی راحت تر میشه.
[img=0x200]http://boardofwisdom.com/cachetogo/images/quotes/153636.png[/img]
پاسخ
(12-25-2016, 07:57 PM)CHaosPrince نوشته است: محسن جان. اون اژدها یکی از باس های درست و حسابی بازیه.

اگه میبینی در توانت هست که بزنیش اول Ashen Mist Heart رو ازش بگیر و بعد بهش اتک بده.

زمانی که نوار HPش زیر صفحه ظاهر شد دیگه باس محسوب میشه. گفتنیه که از همه باس های بازی بیشتر سول داره و البته از سخت ترین ها هم هست.

ممنون واقعاااا.پس باهاش میجنگم.
فقط یه مشکلی دارم الان من تو اینونتوریم خیلییی ایتم دارم که اصلا نمیدونم به چه درد میخوره همینجوری هم بی استفاده گذاشتم مونده.
اگه به شما اسمای چندتاشون رو بگم میتونین بهم بگین چه کاربردی دارن؟؟
بازم ممنون
پاسخ
راستی تو قسمت shaded woods همونجایی که تو جنگل مهه و یه سری نامرعین میان میکشنت. اونجا من یه اسکلت یا چه میدونم یع جنازه رو پیدا کردم که با روحش صحبت میکنیم.بعد بهمون میگه اگه منو احضار کنی من در کنارت و برای تو میجنگم. چه جوری میتونم روح اونو احضار کنم؟؟
ممنون میشم این رو هم پاسخ بدین
پاسخ
(12-26-2016, 01:02 AM)Moh3n.75 نوشته است:
(12-25-2016, 07:57 PM)CHaosPrince نوشته است: محسن جان. اون اژدها یکی از باس های درست و حسابی بازیه.

ممنون واقعاااا.پس باهاش میجنگم.
فقط یه مشکلی دارم الان من تو اینونتوریم خیلییی ایتم دارم که اصلا نمیدونم به چه درد میخوره همینجوری هم بی استفاده گذاشتم مونده.
اگه به شما اسمای چندتاشون رو بگم میتونین بهم بگین چه کاربردی دارن؟؟
بازم ممنون

البته. تا جایی که بتونم کمکت می کنم. اگه اسکرین شات بفرستی ازشون خیلی بهتر میشه.

توی شیدد وودز هم اون اسکلت نیست. سر یه بنده خداست به اسم Vengarl اگه اشتباه نکنم و زرهش یکی از بهترین زره های بازی برای کلاس واریوره. می شه توی یه سری باس فایت های خاص بدنشو احضار کرد که به کاوننتت ربط داره و حتما باید انسان باشی. اما این که دقیقا چطور چه شرایطی باید داشته باشی و عضو کدوم کاوننت باشی رو نمی دونم.

من اتفاقی یه بار برای جنگیدن با Ancient Dragon احضارش کردم بنده خدا دو سه دقیقه جنگید و بعدش مرد!
تاثیر قابل توجهی هم نداشت. بیخیالش بشی بهتره بنظرم.
پاسخ
خخخخخ پس هیچ منتفیه.اون ایتم هارم خودم یه ذره خوندم معنی کردم فهمیدم چین. راستی رفتم کلید forgetten بود فک کنم یه همچین چیزی که بعد از کشتن اون دوتا غول بزرگا به دست میاد رو گرفتن که باهاش دوتا در رو میتونی وا کنی.یه ست زره گرفتم که خیلییییی خوبن.من کلاسم هم شوالیس عالیه.
راستی گفتین یه جیز رو قبل از کشتن اون اژدهاعه ازش بگیرم اون رو چه جوری بگیرم؟؟
بازمممممم سپاسسسس فراواننن که جوابمو میدین
پاسخ
اقا یه سوال دیگه دارم.(شرمنده انقد سوال میپرسم)
من الان چهارتا باس اصلی رو شکست دادم که اخریشون هم the rotten بود.بعد که اون رو کشتم برگشتم تو ماجولا.الان نمیدونم باید چیکار کنم.اصلا دیگه جایی نمونده که نرفته باشم. یه کمک بهم بکنین خیلی ممنون میشم
پاسخ
(12-27-2016, 04:13 AM)Moh3n.75 نوشته است: اقا یه سوال دیگه دارم.(شرمنده انقد سوال میپرسم)
من الان چهارتا باس اصلی رو شکست دادم که اخریشون هم the rotten بود.بعد که اون رو کشتم برگشتم تو ماجولا.الان نمیدونم باید چیکار کنم.اصلا دیگه جایی نمونده که نرفته باشم. یه کمک بهم بکنین خیلی ممنون میشم

سلام. نه داش مسئله ای نیست. دارک سولز ذاتش همینه!

ببین باید بری با اژدها حرف بزنی. زمانی که بری نزدیک تر گزینه Talk ظاهر میشه روی صفحه. تا یه حدی که صحبت کنی باهش خود به خود یه آیتم بهت میده. که اسمش Ashen Mist Heart هست (اگه اشتباه نکنم)

این ایتم بهت اجازه میده بری به خاطرات جاینت هایی که توی منطقه Forest of Fallen Giants یه گوشه ای افتادن. کلا سه تا از این جاینت ها توی بازی هست که توی خاطرات یکی شون شما باس جاینت لورد رو می بینی. اونو که بزنی آیتم دوستی با جاینت ها رو بهت میده و بعدش می تونی بری قلعه درنگلیک و باس های آخرو بزنی و بازی تموم میشه.
پاسخ
واقعاااا ممنون انقد سریع جوابمو میدین.
ولی اون اژدها کجاس که برم باهاش حرف بزنم؟؟اونو پیدا نمیکنم.خخخخخ
من الان همینجوری تو ماجولا بیکار نشستم دارم سیگار میکشم.خخخ
اهان راستی تو نظرات قبلی خوندم اون یه نفر که خونش تو ماجولاس و ما میریم کلید رو ازش میگیریم و درو باز میکنیم.بعد چند وقت خودش هم میاد که اون پایین خونش وایساده بالای یه نقشه که توش اتیش روشنه.
تو نظرات اینحا یکی گفته بود اون شمع ها نشون میدن کجاها رو تموم کردی.درسته؟؟
اگه اینجوری باشه مال من فقط سه تا یا دوتا شمع روشنه.یعنی من کلا هیچ جارو تموم نکردم؟؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد dark souls 3 Seed031 2 1,642 05-29-2020, 11:53 AM
آخرین ارسال: محمد جواد ح
  راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش چهارم: Yoel of Londor saeed aghababaee 10 5,047 09-06-2016, 10:21 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  راهنمایی در مراحل dark souls 3 mohammad1380n 1 2,258 04-18-2016, 11:45 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  بازی های به سبک و شبیه Dark Souls II hosien3d 15 4,855 06-14-2015, 10:02 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
Video دانلود ویدئو های قدم به قدم بازی beyond two souls B The Game 18 6,142 11-05-2013, 12:44 AM
آخرین ارسال: B The Game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان