امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکاتی کلیدی در Dark Souls 2
با سلام من بازی رو تموم کردم ولی یه راه تو مرحله یکی از غولای اصلی هست که از تعداد زیادی آدم تشکیل شده بعد از کشتن غول تو همون محوطه که آتیش روشنه یه غاره که به بانفایر و یه محراب ختم میشه وقتی از طریق محراب میرم به جایی که مثل قبرستونه در بزرگه بسته است البته مثل این در چند جای دیگه بعد غولا باز میشه ولی اینیکی بسته است کلیدشو از کجا باید بگیرم
پاسخ
دوست عزیز شما باید اول forgaten key رو بدست بیاری
تو همون اریا یه جایی هست دوتا مار از دیوار میان بیرون و اتک میزنن جلو مار دومی با احتیاط بپر پایین البته نباید بپری یواش برو جلو مشعل روشن کن لبه پایینی که باید بری روش میبینی،که یه دره قفله بازم پایین رو نگاه کن یه لبه دیگه میبینی برو پایین اینجا یه غار هست دوتا جاینت داخلشن با احتیاط نابودشون کن کلید رو بهت میده حالا بروmejula از چاهی که به همین اریا رسیدی برو پایین یه در هست پیداش کن کلید اونجاست
پاسخ
سلام دوستان من پنج تا جاینت سول رو گرفتم ولی یوز کردم هر پنج تارو 
کینگ وندریک اصلا دمیج نمیخوره چکار کنم همه باسهارو زدم حیرون اینم فقط برم سر وقت ناشاندرا

نسخه scholar of first sin رو بازی میکنم ممنون میشم کمکم کنید
پاسخ
(10-13-2016, 01:56 AM)saeedmasumeh نوشته است: سلام دوستان من پنج تا جاینت سول رو گرفتم ولی یوز کردم هر پنج تارو 
کینگ وندریک اصلا دمیج نمیخوره چکار کنم همه باسهارو زدم حیرون اینم فقط برم سر وقت ناشاندرا

سلام به شما. خیلی خیلی سخته بدون اون سول ها مبارزه با کینگ وندریک. یعنی تقریبا اون سول ها هرز کدوم یه صورت تصاعدی قدرت وندریک رو کم میکنن. باید اینقدر بزنید و بزنید و بزنید وندریک رو تا باهاتون دشمن بشه سرانجام و تبدیل بشه به باس. کار خیلی سختیه کشتنش بدون روح های غول ها.
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
(10-13-2016, 01:56 AM)saeedmasumeh نوشته است: سلام دوستان من پنج تا جاینت سول رو گرفتم ولی یوز کردم هر پنج تارو 

منم تو بازی همه سول های غول ها رو خوردم مونده بودم حیرون چه کنم.ولی بازی راه چاره گذاشته واسه ما.تو منطقه Black gulch همونجا که پره سمه و باس the rotten رو میکشی.یه منطقه مخفی هست که توش دوتا غول هست که هنو زندن.اونارو بکشی یه سول جاینت بهت میده.بعد دوباره باید با اون ایتمی که دوباره باس هارو ریسپاون میکنه اون منطقرو ریسپاون کنی تا با کشتن دوباره غول ها دوباره سول اونهارو بگیری.با این کار میتونی حتی پنج شیشتا سول بگیری.اون منطقه مخفیم باید لب مرز اون منطقه سمی پایینو نگاه کنی تا یه زمین پیدا کنی.ویدیوشو سرچ کن توضیحش سخته یخورده.
S0 (2)
پاسخ
(10-13-2016, 10:55 AM)saeedgreat نوشته است:

منم تو بازی همه سول های غول ها رو خوردم مونده بودم حیرون چه کنم.ولی بازی راه چاره گذاشته واسه ما.تو منطقه Black gulch همونجا که پره سمه و باس the rotten رو میکشی.یه منطقه مخفی هست که توش دوتا غول هست که هنو زندن.اونارو بکشی یه سول جاینت بهت میده.بعد دوباره باید با اون ایتمی که دوباره باس هارو ریسپاون میکنه اون منطقرو ریسپاون کنی تا با کشتن دوباره غول ها دوباره سول اونهارو بگیری.با این کار میتونی حتی پنج شیشتا سول بگیری.اون منطقه مخفیم باید لب مرز اون منطقه سمی پایینو نگاه کنی تا یه زمین پیدا کنی.ویدیوشو سرچ کن توضیحش سخته یخورده.

با ریسپاون کردن مناطق می تونی هر چند بار میخوای دشمنا رو برگردونی الیته باید باس منطقه رو هم هر بار بکشی که قویتر هم میشه مثل بقیه دشمنا. برخی دشمنای خاص هم هستن که دیگه ریسپاون نمیشن.
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
(10-13-2016, 11:00 AM)saeed aghababaee نوشته است:
(10-13-2016, 10:55 AM)saeedgreat نوشته است:

با ریسپاون کردن مناطق می تونی هر چند بار میخوای دشمنا رو برگردونی الیته باید باس منطقه رو هم هر بار بکشی که قویتر هم میشه مثل بقیه دشمنا. برخی دشمنای خاص هم هستن که دیگه ریسپاون نمیشن.
اون دوتا جاینت یخورده قبل تر اون منطقه مبارزه با باس هستن.لازم نیست دیگه باس هم دوباره بکشه.کلا سیستم اون دو تا غول زنده جوریه که بعد گرفتن اولین جاینت سول تا با Bonfire Ascetic ریسپاون نشن دوباره جاینت سول نمیدن ولی سول عددی میدن.تا یادم نرفته بگم منطقه black gulch دوتا بونفایر داره.واسه غولا باید اولی با Bonfire Ascetic ریسپاون بشه.
S0 (2)
پاسخ
دوستان سلام ببخشید یه سوال آیتم petrified somethingکارش تو بازی چیه ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
(10-25-2016, 12:31 AM)saeedmasumeh نوشته است: دوستان سلام ببخشید یه سوال آیتم petrified somethingکارش تو بازی چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

ُسلام
این آیتم تا اونجایی که من خبر دارم و شنیده بودم، درست و غلطش رو نمیدونم حالا! برای Dyna & Tillo هستش، این Dyna & Tillo همونی بود که توی محیط اول اول بازی بعد انتخاب اسم از خونه بیرون میای، اون یه تیکه راه بلندی که باید به ماژولا برسی توی ورودیش همون بالای سرت یه صخره هست، راهش رو یادم رفته ولی یکی از این غارهای اطرافت بهش میتونی راه پیدا کنی. وقتی رسیدی بالای صخره یه جای پرنده میبینی که پچهاشونو توش نگه میدارن، اونجا این ایتم رو بزن ببین چی میشه.
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
من خودمم همونجا یوز میکنم ولی در اصل فکر کنم یه کاربرد دیگه ای هم داشته باشه بازم ممنون برا جوابت
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد dark souls 3 Seed031 2 1,642 05-29-2020, 11:53 AM
آخرین ارسال: محمد جواد ح
  راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش چهارم: Yoel of Londor saeed aghababaee 10 5,047 09-06-2016, 10:21 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  راهنمایی در مراحل dark souls 3 mohammad1380n 1 2,258 04-18-2016, 11:45 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  بازی های به سبک و شبیه Dark Souls II hosien3d 15 4,855 06-14-2015, 10:02 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
Video دانلود ویدئو های قدم به قدم بازی beyond two souls B The Game 18 6,142 11-05-2013, 12:44 AM
آخرین ارسال: B The Game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان