امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.همه دروغ می گن گیمر ها هم دروغ می گن.
.
.سلام.
.
-
امکان ندارد گیمر باشی و دروغ گیمری نه گفته باشی به عنوان مثال حتما وقتی شما و دوست هایتان دور هم جمع شده اید و در باره ی گیم سخن می گویید حس رقابت بین همه ی شما وجود دارد و می خواهید که به یک دیگر ثابت کنید که از بقیه برترید و در این هنگام حرف هایی ممکن است بین شما و دوستانتان رد و بدل شود که حتی خود شما هم از گفتن چنین چیزی تعجب کرده باشید و بقیه هم در مقابل شما کم بیاورند و دیگر حرفی برای گفتن نداشته باشند. به عنوان مثال چند دروغ گیمری :
-
یه چیز جدید پیدا کردم
مثلا ممکنه شما از کسی شنیده باشید که در فلان بازی یه راز مخفی کشف کردم یا من در فلان بازی می تونم فلان کار را انجام دهم.
مثلا خود من از یکی از دوستام شنیدم که می گفت در بخش چند نفره ی Call of Duty می تونید سوار تانک شوید یا یکی دیگه می گفت من با کینکت Mafia 2 بازی می کنم یادم میاد وقتی بچه بودم به دوستام می گفتم در بازی لاک پشت های نینجا می تونید با Usaki yojimbo همون موش استاد بازی کنید البته بیشتر این حرف ها ممکنه دروغی بیشتر نباشد اما بعضی ها ممکنه آن قدر برای دروغی که گفته اند تلاش کنند که ان را به واقعیت تبدیل کند.
-
من این بازی را تمام کردم
حس حسادت و رقابتی که بین گیمرها هست باعث میشه که کار های عجیب غریبی انجام دهند به عنوان مثال زمانی که دوست شما در مورد یک بازی AAA با شما حرف می زند شما در جواب او می گویید که من ان را تمام کرده ام و اصلا هم مهم نیست که شما هنوز در مرحله ی دوم بازی گیر کرده اید و سر یک معمای ساده مونده اید به هر حال شما بازی را تمام کرده اید و حتما قبل از دوستتان نمام کرده اید و بعد هم می گویید اصلا هم سخت نبود.
-
این بازی را روی درجه Hard تمامش کردم
وقتی در مورد درجه سختی Hard بحث می شود شما مطمئنا بازی را تمام کرده اید اما شاید شما بازی را با درجه ی Hard تمام کرده باشید ولی در طول بازی مشکلاتی برای شما به وجود امده که مجبور شدید درجه ی سختی را پایین بیاورید و یا از کد تقلب استفاده کنید و شاید هم وجود یک باگ برای شما بازی را اسان کرده بود به هر حال شما به هیچ وجه قبول نخواهید کرد که با راهنمایی و کمک بازی را تمام کرده اید .
-
Save های بازی پاک شده
بعضی وقت ها هم در دروغی که خود ساخته اید گیر می کنید چرا که دوستان شما برای صحت این حرف از شما مدرک می خواهند و ان وقت است که به خانه شما حمله ور شده و از شما می خواهند مرحله ی پایانی بازی را به ان ها نشان دهید و در ان زمان شما چکار خواهید کرد؟ مطمئنا شما تقصیر را بر سر دستگاه بازیتان خواهید انداخت و دروغ هایی مثل ناپدید شدن Save هایتان خواهید گفت و شما نمی توانید مدرکی برای دروغ خود رو کنید شاید هم یک دروغ دیگر بگویید مثلا xbox من سه چراغه شده چون وسط بازی کردن یهو برق رفت ولی در هر صورت شما نمی توانید حرف های خود را ثابت کنید زیرا ان ها دروغی بیش نیستند.
-
می دونستی بازی بعدی قراره...
این یک نوع دیگر از انواع دروغ های گیمری هست وقتی شما درباره ی دنباله ی یک بازی معروف از دیگران سوال می کنید ان ها شروع به گفتن داستان هایی از خود می کنند مثلا من شنیده بودم که تمام ساختمان های Modern Warfare 3 قابل تخریب هستند.
-
من استاد این بازیم!
همه دوست دارند بگویند که من در این بازی استاد هستم و کسی در این بازی به پای من نمی رسد به عنوان مثال بسیاری از گیمر ها این ادعا را دارد که در fifa یا PES هیچ کس به پای من نمی رسد.
-
یادتان باشد،اینکه فکر میکنید حرفه ای هستید باعث نمیشود یک حرفه ای باشید!
-
.و در اخر شما هم می تونید به دروغ های گیمری خود در همین جا اعتراف کنید.Confused43:Confused25:
[تصویر:  06cc4d357602be9f1.jpg]
خوبه ولی گیمریش یادم نیستConfused43:آخرین درجه سختی رو هم یادم نمیاد.Confused43:
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
من هیچوقت درجه بازی رو از RUGLAR (درسته؟)اونور تر نمی زارم.
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
خداییش من اصلا این جوری نیستم به طور مثال امروز با بچه ها داشتیم در مورد ac3 حرف میزدیم یکی گفت سیو من 100 درصده یکی گفت 95 منم با اقتدار گفتم 63!!!!!
(01-09-2013, 10:25 PM)MOSTAFA.SHZ نوشته است: خداییش من اصلا این جوری نیستم به طور مثال امروز با بچه ها داشتیم در مورد ac3 حرف میزدیم یکی گفت سیو من 100 درصده یکی گفت 95 منم با اقتدار گفتم 63!!!!!
منم می گم 19 درصد Confused25:Confused25:
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
منم سیوم 85 درصده

البته بود ولی الان بازی رو پاک کردم
هاردم پر شده بود
می خوام اعتراف کنم بچه ها من هیچ وقت Heavy rain تا آخر نرفتم این بازی عشق منه این راز تو فروم بمونه به همه گفتم تا آخر رفتم
تا الان 8بار رفتم ولی هیچ وقت نمی تونم پایانو خوب برم و زود تموم میشه .پخش نشها133

(01-09-2013, 10:28 PM)مهدی ادیتوره نوشته است:
(01-09-2013, 10:25 PM)MOSTAFA.SHZ نوشته است: خداییش من اصلا این جوری نیستم به طور مثال امروز با بچه ها داشتیم در مورد ac3 حرف میزدیم یکی گفت سیو من 100 درصده یکی گفت 95 منم با اقتدار گفتم 63!!!!!
منم می گم 19 درصد Confused25:Confused25:
منم با افتخار میگم 79 .اخه می دونی چیه دیگه فار کری اومد حال نداشتم.راستی فار کری 100 رفتم .البته سیوم پاک شدConfused25:Confused25:Confused25:Confused25:Confused25:
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
من که تا حالا صد بار سیو های بازی هام پاک شده Confused41:
درباره دروغ ها هم باید بگم دروغ درباره گیم زیاد میگم!!
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
می تونین سیو از اینترنت هم گیر بیارین.Confused25:Confused25:Confused25:
منم یه حقیقتی رو بگم من همین دیروز ایکس باکسمو اپدیت کردم و هیچکدوم از بازی های جدید مثل هیتمن و...رو بازی نکردم

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin موجودی به اسم گیمر alisalar11 4 1,650 11-29-2019, 04:46 AM
آخرین ارسال: alisalar11
  اوضاع گیمر ها در ایران(مالی) alisalar11 2 1,485 03-19-2019, 04:57 AM
آخرین ارسال: alisalar11
  17 عادت عجیب گیمر ها! Saysooka 15 5,411 12-10-2015, 03:47 PM
آخرین ارسال: Station
  نظرات گیمر های just cause 3 در ign |هنوز هم دوسش دارند.. Saysooka 0 1,114 12-08-2015, 05:21 PM
آخرین ارسال: Saysooka
  کابوس یک گیمر| قسمت سوم Geralt-Of-Rivia 21 4,611 08-21-2015, 06:22 PM
آخرین ارسال: Marshall Bruce Mathers

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان