امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وجود راز های فاش نشده در Assassin's Creed 3
تا به امروز موارد زیادی از Assassin’s Creed 3 به نمایش در آمده اند؛ طراحی های هنری (Art)، تریلر ها و مصاحبه هایی از عضو Ubisoft Montreal آقای Alex Hutchinson که برخی از موارد و راز های بازی را فاش کرده اند ولی هنوز هم اطلاعات و رمز و راز های زیادی از بازی دست نخورده باقی مانده اند.
مرد خبر ساز این روز ها آقای Hutchinson به تازگی در مصاحبه با Zoom In اذعان داشت: "در بازی هنوز رازهای زیادی وجود دارد، مخصوصا در چند ساعت اولیه آنچه را که ما در مورد این قسمت صحبتی نکرده ایم و هیچ کسی نیز تریلر یا عکسی از این قسمت را مشاهده ننموده است و من فکر می‌کنم همین مسئله باعث شگفت زده شدن شما در ابتدای بازی خواهد شد. کسانی که طرفدار بازی هستند و یا به دنبال داستانی قدرتمند هستند بیش از بقیه حیرت زده خواهند شد!"
ما می‌دانیم که در شروع Assassin’s Creed 3 شاهد جوانی Connor خواهیم بود و می‌بینیم که چگونه او به انجمن Assassin ها می‌پیوندد، اما هنوز نکات مبهمی نیز وجود دارد؛ برای مثال، Desmond چه شده و کجاست؟!

پاسخ
(08-23-2012, 02:57 PM)JOKER نوشته است: تا به امروز موارد زیادی از Assassin’s Creed 3 به نمایش در آمده اند؛ طراحی های هنری (Art)، تریلر ها و مصاحبه هایی از عضو Ubisoft Montreal آقای Alex Hutchinson که برخی از موارد و راز های بازی را فاش کرده اند ولی هنوز هم اطلاعات و رمز و راز های زیادی از بازی دست نخورده باقی مانده اند.
مرد خبر ساز این روز ها آقای Hutchinson به تازگی در مصاحبه با Zoom In اذعان داشت: "در بازی هنوز رازهای زیادی وجود دارد، مخصوصا در چند ساعت اولیه آنچه را که ما در مورد این قسمت صحبتی نکرده ایم و هیچ کسی نیز تریلر یا عکسی از این قسمت را مشاهده ننموده است و من فکر می‌کنم همین مسئله باعث شگفت زده شدن شما در ابتدای بازی خواهد شد. کسانی که طرفدار بازی هستند و یا به دنبال داستانی قدرتمند هستند بیش از بقیه حیرت زده خواهند شد!"
ما می‌دانیم که در شروع Assassin’s Creed 3 شاهد جوانی Connor خواهیم بود و می‌بینیم که چگونه او به انجمن Assassin ها می‌پیوندد، اما هنوز نکات مبهمی نیز وجود دارد؛ برای مثال، Desmond چه شده و کجاست؟!
من که چشم آب نمی خوره! Confused66:Confused66:
پاسخ
منتظرشم سختConfused25:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قابلیت شخصی‌سازی آپارتمانتان در Cyberpunk 2077 وجود نخواهد داشت White Beard 1 3,903 11-09-2021, 02:57 PM
آخرین ارسال: ibath
  عذرخواهی خالق Assassin’s Creed برای وجود برج‌‌ها در آثاری مانند مجموعه‌ی Farcry و Leg White Beard 0 1,322 10-22-2019, 09:45 PM
آخرین ارسال: White Beard
  یوبی‌سافت تولد یک سالگی بازی Assassin’s Creed Odyssey را با انتشار محتوای اضافی جشن خ White Beard 0 1,044 10-02-2019, 08:46 PM
  مت واکر به نگرانی‌های به وجود آمده در رابطه با Project Resistance واکنش نشان داد White Beard 0 849 09-15-2019, 11:35 PM
  به‌روزرسانی جدیدی برای Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد White Beard 0 1,162 09-10-2019, 08:46 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان