امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چهارمین فراخوان برای جذب نویسنده های مبتدی در تالار + تغییرات جدید در تالار
[تصویر:  84260985690324091003.jpg]
با سلام خدمت کاربرهای عزیز
همانطور که می دانید قریب به یک سال است که نویسنده های مبتدی جهت تعلیم و پرورش برای تیم اصلی سایت جذب می شوند کماکان که نویسنده های کنونی سایت نیز زمانی نویسنده مبتدی بودند. از دوستان علاقه مند به نویسندگی، مترجمی و نقد نویسی دعوت به عمل می آید تا برای جذب در نویسندگان تالار درخواست بدهند.
* نویسندگان مبتدی طی 3 ماه آموزش برای ورود به تیم اصلی سایت آماده خواهند شد و همچنین در فراخوان ها، ظرفیت های خالی برای نویسندگان مبتدی وجود خواهند داشت.
* فراخوان های نویسنده های مبتدی زین پس در آغاز هر فصل منتشر خواهد شد.
* نویسنده های مبتدی در طول 3 ماه حداقل باید 1000 اعتبار  کسب کنند.

شرایط لازم برای پذیرش: ( 1 آیتم کافیست)
* ارسال یک نقد از بازی های جدید منتشر شده طی 3 ماه گذشته بر روی تالار. (حداقل 700 کلمه و حداکثر 2000 کلمه)
* ارسال یک مقاله درباره بازی های ویدئویی با موضوع آزاد بر روی تالار (حداقل 1000 کلمه و حداکثر 4000 کلمه)
* ارسال یک پیش نمایش از بازی هایی که در طول 3 ماه آینده منتشر خواهد شد بر روی تالار. ( حداقل 1000 کلمه، حداکثر 5000 کلمه)
پس از تشکل تاپیک، لینک را در پروفایل بنده در قسمت یادداشت ها قرار دهید. پیگیری خواهد شد.
مهلت ارسال آثار تا تاریخ 20 تیر

چرا باید نویسنده مبتدی شویم و از فراخوان های سایت به صورت مستقیم استفاده نکنیم؟
جواب- کسانی که مستقیم جذب می شوند، شانس اینکه اخراج شوند و دیگر به تیم برنگردند زیاد است ولی از طریق تالار، احتمال این اخراج به کمتر از 10% خواهد رسید و در صورت هر گونه ضعفی، بنده، دبیر تحریریه سایت به این دسته از نویسندگان رسیدگی میکنم.

تغییرات جدید تالار گیمفا:
تگ کاربران فعال و حرفه ای به تالار دوباره اضافه خواهند شد.
شرایط لازم برای کسب تگ کاربر فعال:
1. ارسال حداقل 20 تاپیک با موضوع Offical thread
2. کسب حداقل 1000 اعتبار

شرایط لازم برای کسب تگ حرفه ای:
1. ارسال حداقل 50 تاپیک Offical thread
2. کسب حداقل 2000 اعتبار

کسانی که تگ حرفه ای کسب میکنند شانس پذیرفته شدن برای مدیریت در تالار را خواهند داشت.
 Offical thead یا تاپیک رسمی بازی چیست؟
جواب:
این تاپیک شامل توضیحات در حد 5 الی 10 خط درمورد بازی است + اسکرین شات های بازی+ تریلرهای موجود + ساندتراک های بازی (این مورد اختیاریست) + قرار دادن لینک پیش نمایش و یا نقد بازی مربوطه در سایت اصلی گیمفا و همینطور نقد و پیش نمایش انجام شده توسط نویسنده مبتدی در تالار
نام تاپیک باید به این فرمت باشد:       name bazi | Offical thread
* برای پیدا کردن تریلر و اسکرین شات می توانید از خود سایت گیمفا استفاده کنید. هدف گردآوری تمام آیتم های یک بازی هست.
این تاپیک ها برای بحث و حل مشکلات در بازی مربوطه زده می شود. اگر تمام این موارد را رعایت کنید، نویسنده های اصلی سایت پس از نگارش پیش نمایش و یا نقد برای بازی مربوطه، موظف خواهند بود لینک بحث در تاپیک رسمی را در انتهای پست خود قرار دهند.

یک نمونه از Official Thread از بازی Battlefield Hardline

با سپاس از فعالیت شما کاربران عزیز
رسول خردمندی
دبیر تحریریه سایت گیمفا / Admin

The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

ببخشید یعنی الان بنده برای اینکه جزو تیم نویسندگان مبتدی بشوم باید یک نقد خوب بنویسم ؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  PUBGLogoHeader.jpg]
هییییییییییییییییییی! تا میخونمش دریچه دلم باز میشه و میخاد فقط بگه ولی چه فایده![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خوب شد شرط داشتن فلان قدر ارسال نیست وگرنه ......
بعضیا هستن الان 1000 تا هم بالاتر اعتبار دارن،تکلیف چیه؟
نوشتید"کسانی که تگ حرفه ای کسب میکنند شانس پذیرفته شدن برای مدیریت در تالار را خواهند داشت."، کدوم مدیریت؟ این مدیریت یا این مدیریت؟
بنظرم روند کارآموز و تگش خیلی بهتر از حرفه ای است. کاراموز داریم؟

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
سلام[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ببخشید الان تکلیف ما که از دو سه ماه پیش نویسنده مبتدی هستیم چی می شه؟ الان گفتید طی 3 ماه منتهی تا مهر ماه ما می شیم چیزی حدود 6 ماه!
با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

(07-02-2014, 07:37 PM)'bazi_center' نوشته است: ببخشید یعنی الان بنده برای اینکه جزو تیم نویسندگان مبتدی بشوم باید یک نقد خوب بنویسم ؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من سطح شما رو بررسی کردم تو پیام خصوصی. حداقل 6 ماهه  دیگه باید تلاش کنی شما!

(07-02-2014, 07:42 PM)'station' نوشته است: هییییییییییییییییییی! تا میخونمش دریچه دلم باز میشه و میخاد فقط بگه ولی چه فایده![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خوب شد شرط داشتن فلان قدر ارسال نیست وگرنه ......
بعضیا هستن الان 1000 تا هم بالاتر اعتبار دارن،تکلیف چیه؟
نوشتید"کسانی که تگ حرفه ای کسب میکنند شانس پذیرفته شدن برای مدیریت در تالار را خواهند داشت."، کدوم مدیریت؟ این مدیریت یا این مدیریت؟
بنظرم روند کارآموز و تگش خیلی بهتر از حرفه ای است. کاراموز داریم؟

رنک کارآموز رو گذاشتم واسه بعد از تگ حرفه ای. کسایی که علاقه مند هستن بشن مدیر وگرنه به کاربر عادی سایت داده نمیشه.

(07-02-2014, 07:42 PM)'HoomanGamer' نوشته است: سلام[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ببخشید الان تکلیف ما که از دو سه ماه پیش نویسنده مبتدی هستیم چی می شه؟ الان گفتید طی 3 ماه منتهی تا مهر ماه ما می شیم چیزی حدود 6 ماه!
با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

شما هنوز به اون استانداردی که دنبالش هستم نرسیدی. بیشتر تلاش کنی معرفیت میکنم بری میون تیم تحریریه سایت. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

الان من می‌تونم ادامه بدم؟[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
وضع ما چی میشه؟
الان ما که هزار اعتبار نداریم باید هزار اعتبار کسب کنیم تا بیایم تو تیم؟
کابر هومن گیمر شرایطش رو داره اون چی میشه؟

البته اگه منو جزو سوالات بالا و نویسندگان مبتدی حساب کنید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خواب یعنی اگر یک نقد خوب بنویسم تگ نویسنده مبتدی را به بنده می دهید و یا باید 6 ماه دیگه تلاش کنم تا بتونم تگ نویسنده ی مبتدی رو بگیرم آخه خداییش خیلی سخته 6 ماه تلاش کنم گیرم تا اون موقع زنده نبودم [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
[تصویر:  PUBGLogoHeader.jpg]
اقای خردمندی پروفایل قبلی من بیش تر از هزار تا اعتبار داشت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] باید از اول شروع کنم؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(07-02-2014, 07:50 PM)'bazi_center' نوشته است: خواب یعنی اگر یک نقد خوب بنویسم تگ نویسنده مبتدی را به بنده می دهید و یا باید 6 ماه دیگه تلاش کنم تا بتونم تگ نویسنده ی مبتدی رو بگیرم آخه خداییش خیلی سخته 6 ماه تلاش کنم گیرم تا اون موقع زنده نبودم [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

نمونه کار بدید بررسی میکنن و نتیجه اعلام میشه. اگه با جون و دل بنویسید حتما آقای خردمندی تلاشتونو درک میکنن و میفهمن که چقد زحمت کشیده شده.
شاید همون نمونه کار اولی خودش غوغایی کرد و تونستید چندین مرحله رو براحتی پشت سر بذارید. به هرحال امتحان اول خیلی مهمه،میشه با یه تیر چندین نشونه  زد.
6ماه هم زمان مناسبیه،قبلا هم هر6ماه یکبار تگ ها داده میشد و درستش هم همینه.
اگه اهل نویسندگی باشید و دل بکار بدید خیلی زود میگذره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
دوستان عزیز نمونه کارها رو تاپیک بزنید و لینکش رو بزارید تو پروفایلم به دو دلیل!
1.میخوام استقبال بقیه و بازدیدشون هم لحاظ کنم!
2. سریع تر میشه انجامش داد!
سپاس

@Nami
در حال حاضر بله!

(07-02-2014, 07:50 PM)'Golden_Eagle' نوشته است: الان من می‌تونم ادامه بدم؟[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
وضع ما چی میشه؟
الان ما که هزار اعتبار نداریم باید هزار اعتبار کسب کنیم تا بیایم تو تیم؟
کابر هومن گیمر شرایطش رو داره اون چی میشه؟

البته اگه منو جزو سوالات بالا و نویسندگان مبتدی حساب کنید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

هر موقع احساس کنم به اون استاندارد مد نظر من رسیده باشین معرفیتون میکنم به آقای زاهدی.
نگران بقیه هم نباشید! هومن جان خودشون میتونن حرف بزنن. در حال حاضر سطح جفتتون تقریبا یک اندازه هست. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] به جای این سوالا پاشو نقد Valiant Hearts The Great War بنویس ببینم چه میکنی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فراخوان جذب نویسنده برای وبسایت تکفارس | زمستان 1394 Alireza Nikandish 5 4,691 04-24-2024, 05:29 PM
آخرین ارسال: mansikalra
  فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران White Beard 6 13,399 04-06-2024, 10:49 AM
آخرین ارسال: mansikalra
  فراخوان برای ادمین در فروم kasra 2 13,425 02-05-2024, 02:32 PM
آخرین ارسال: TomHiddlest
  فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران White Beard 1 13,399 10-06-2023, 01:09 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 6 14,108 10-06-2023, 01:05 PM
آخرین ارسال: huntshaded

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان