امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه بازی هایی تونست اشکتو در بیاره
(01-19-2016, 05:36 PM)GUN-AGE نوشته است: سری dark souls!
داستان که سرو تهی نداره تو بازیم نمیشه سرعتی عمل کرد( بر خلاف Blood Borne که چون انحصاری بود نتونستم تجربه کنم) اوایلم همش مینوشت you died اعصاب برام نزاشته بود تا من باشم دیگه فکر بازی سخت نکنم

YOU DIED
Wall

میشه گفت این سری یکی از پیچیده ترین و مهم ترین داستان هارو تو کل تاریخ صنعت گیم داره نمیدونم منظورتون از بی سرو ته بودن چیه!
پاسخ
چه بازی هایی اشک منو در آورد؟
Assassin's Creed Unity با باگهاش
کل Mass Effect 3. گاهی دلم می خواست به جای شپرد داد بزنم: ما چقدر بد بختیم.
واسه مرگ شپرد و هم رزم هاشم چند قطره ای اشک ریختیم.
[تصویر:  mass-effect-3-16.jpg]
آهنگ ها و مناظر Prince of Persia 4 (به پادشاه پلتفرمینگ تعظیم کنید!) هم انقدر بهم آرامش میداد که دوست داشتم گریه کنم.
دوستان دقیقا کجای Bioshock Infinite گریه کردید؟ اونجایی که کامستاک مرد که هممون داشتیم بشکن می زدیم. آخر بازی هم که طبق آمار و ارقام بیشتر ایست قلبی و تشنج داده. 
مرگ Black Beard؟ مالی هم نبود شخصیتش. کلا 5 بار هم در کل بازی دیده نشد ایشون! باز مرگ Desmond یه چیزی.
یک نکته هم بگم:
Dark Souls داستان نداره. واقعا؟! زدی تمام هنر سازندگان بازی رو نابود کردی. یاد نقد یکی از نویسندگان زبر دست مجله ی بازی رایانه در وصف داستان این بازی افتادم:

نقل‌قول: داستان این بازی مانند زندگی است. باید خودتان آن را تجربه و از آن بهره مند شوید. ممکن است هیچ چیز از داستان این بازی متوجه نشوید و بعد از پایان بازی از خودتان بپرسید که چه شد؟ همه چیز به خودتان بستگی دارد. هر کس به اندازه ی پیمانه ی خود از این بازی بهره مند می شود. داستان این بازی مانند یک دایره است. پایان آن، شروعی دوباره است. داستان بازی هرگز تمام نمیشود. دقیقا مثل سه گانه ی ماتریکس. ماتریکس ها تمام نمی شوند؛ بلکه با نابودی یک ماتریکس، ماتریکس دیگری متولد می شود.

به همه پیشنهاد می کنم اگه تونستید این نقد رو بخونید. فوق العادس.
هرگز این اشتباه رو نکن دوست من. داستان این بازی یک اثر هنری به تمام معناست. شما فقط به جملات NPC ها توجه کن. با زبان ادبی صحبت می کنند و بیشتر جملاتشون دو پهلو هست. هنری که سازنده ها در خلق این بازی به خرج دادن وصف ناپذیره (گریه ام در اومد).
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
من اشکم تو بازی اصلا در نیومده تا جایی که یادمه یعنی از بچگیم فقط The Walking Dead و The Last Of Us تونستن کمی دبرسم کنن S0 (62) اون صحنه‌ش که میگفت شلیک کن و کلمانتین تو اون دنیا تنها شد . یکم دبرس شدم و اون لحظه‌ایی که Joel شاهد مرگ دخترش (اگه اشتب نکنم سارا بود اسمش) بود Wall Wall
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
(01-19-2016, 05:47 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(01-19-2016, 05:36 PM)GUN-AGE نوشته است: سری dark souls!
داستان که سرو تهی نداره تو بازیم نمیشه سرعتی عمل کرد( بر خلاف Blood Borne که چون انحصاری بود نتونستم تجربه کنم) اوایلم همش مینوشت you died اعصاب برام نزاشته بود تا من باشم دیگه فکر بازی سخت نکنم

YOU DIED
Wall

میشه گفت این سری یکی از پیچیده ترین و مهم ترین داستان هارو تو کل تاریخ صنعت گیم داره نمیدونم منظورتون از بی سرو ته بودن چیه!

دقیقا همین پیچیدگی موجب شد نتونم بفهمم چی شده و مبهم بود برام کلا این دسته از عناوین و این شیوه داستان گویی در بازی ها طرفدارای خاص خودشون رو دارن که کاملا قابل احترامه
  DLC های Dishonored که شامل بخش داستانی کنتر قاتل ملکه بود هم زیبابودن هم پایانی غم انگیز داشتن(این بسته به انتخاب هبی شما در بازیه). عذاب وژدان شخصیت اصلی و تلاش برای جبران اشتباه گذشته و (اسپویل) کشتن اون توسط خودمون با کوروو و سخنای آخر راوی آدم رو تو شرایط عجیبی میزاشت و یکم آدم درباره انتخاب های گذشتش به شک فرو میبره، اینکه شما کار درستی کردین یانه؟
پاسخ
اوایل بازی last of us وقتی که سارا مرد اونجا می خواستم بی افتم گریه ولی نیوافتادم  241 S0 (2)
در این صحنه
[تصویر:  uv16e00uddy68ewmzm7z.jpg]
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
ویچر ۳ و د لست اف اس ویچر مخصوصا اون قسمتی که زنه با گیتارش میخونه(اسمشو یادم رفت) 
رنت مای هارتو..... S0 (41)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توصیه هایی به گیمرها برای ارسال هدیه hsparmizan 0 110 11-26-2023, 02:28 PM
آخرین ارسال: hsparmizan
  نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر Station 212 39,695 09-11-2022, 07:14 PM
آخرین ارسال: arameshtala
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,049 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,235 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  تلاطم و غوطه ی دست به قلم هایی که به عیش هنرمند هستند It's Time 5 1,910 04-08-2016, 04:34 PM
آخرین ارسال: Free man

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان