امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنترل زمان/پیش نمایش بازی QUANTUM BREAK
[تصویر:  81900556717006511553.jpg]

نام=QUANTUM BREAK
 سازنده=REMEDY STUDIO
 ناشر=MICROSOFT STUDIO 
پلت فرم ها=XBOX ONE 
تاریخ انتشار=نامشخص
 سبک= Third Person Shooter  
________________________________________________________________________________​​____________________________________
 عنوان جدید Remedy: 
در تاریخ رو نمایی از xbox one بیش تر مردم منتظر عنوان انحصاری محبوب ماکروسافت  یعنی alan wake 2 بودند . Alan wake 1 با امدنش برای xbox360 طرفداران زیادی برای خود جمع کرد و کاری کرد که مردم منتظر نسخه ی دوم این بازی برای کنسول نسل بعدی ماکروسافت باشند.ولی سم لیک قصد ادامه دادن این عنوان را نداشت و می خواست عنوانی جدید برای xbox one  بسازد تا طرفداران x1 بیش تر شوند. وی همین کار را انجام داد و عنوان انحصاری جدیدی برای xbox one ساخت که quantum break نام دارد.این بازی سبک {سوم شخص} را دارد مانند بازی های دیگر سم لیک{alan wake و max payne}.این بازی داستانی بهتر و گیم پلی جذاب تری نسبت به دو بازی قبلی سم لیک دارد.
در ادامه این عنوان محبوب را بررسی میکنیم:
[تصویر:  88515101732437427000.jpeg]
______________________________________________________________________________________________________________________
اطلاعاتی کوتاه از سم لینک: 
شاید کم تر بازی سازانی وجود داشته باشند که شما  ان ها را با نام میشناسید, می توان به هیدئو کوجیما،شینجی میکامی و سم لیک مثال زد. Sami Järvi متولد ۱۸جولای ۱۹۷۰ در کشور فنلاند است که با نام Sam Lake شناخته میشود{البته Jarvi در کشور فنلاند معنی lake را میدهد} وی قبل از اینکه وارد شرکت Remedy شود در آکادمی تئاتر فنلاند نمایشنامه نویسی می خواند.سم لینک خالق بازی های alan wake و max payne است.وی معقد است که می تواند مرز بین بازی و فیلم و سریال را بشکند.خود می گوید بازی مکس پین برایش خیلی مهم بوده.حال وی پس از بازی های max payne 1 ,2,3  و alan wake1 روی بازی quantum breakکار میکند{انحصاری و نقطه ی قوت ماکروسافت.}
[تصویر:  45412482907361438109.jpg]
_________________________________________________________________________________________________________________________
نگاهی به تریلر بازی:
تریلر بازی  از ان جا شروع میشود که زنی در در دو زمان گیر کرده است .یک زمان  نشان دهنده ی انفجار و زمان دیگر نشان دهنده ی اپارتمانی بزرگ و بلند است.این دو زمان به هم پیوستند.در این حین دو نفر وارد میشوند که هر دو  می توانند زمان را کنترل کنند.در این حین joyce jack {که به نظر میرسد شخصیت اصلی بازی است}ان زن را از انفجار نجات میدهد.پس از کمی صحبت تلفن ان زن  زنگ میخورد و پس از زنگ دوباره انفجار به واقعیت می افتد و کل اپارتمان منفجر میشود.
این بود نگاهی به تریلر بازی.
[تصویر:  73131538796571780985.jpg]
_________________________________________________________________________________________________________________________
کنترل زمان:
بازی نشان دهنده ی ان است که تنها 3 نفر {که در ادامه با ان ها اشنا میشوید} می توانند زمان را کنترل کنند و جلوی بسیاری از اتفاقات و انفجار ها را بگیرند, Joyce Jack و Beth Wilder می خواهند همین کار را انجام دهند ولی شخصی جلوی ان ها است که نمی خواهد این اتفاق بیافتد.به نظر می رسد این شخص که شخصیت منفی ای است Paul serene نام دارد و رییس شرکت Monarch است.{از وی تصویری به بیرون منتشر نشده است و تنها ما اسم او را در تلفن ان زن مشاهده کردیم.}
 اگر دقت کرده باشید  Paul sereneپس از تماس کاری کرد ان ساختمان نابود شود.
[تصویر:  24394476403264631988.jpg]________________________________________________________________________________________________________________________
سریال quantum break :
سریال quantum break قرار است در شبکه ی xbox live پخش شود.به نظر می رسد هر قسمت این سریال 30 دقیقه است.سریال به بازی ربط دارد ولی سم لیک گفته است که:حتما نباید سریال quantum break را ببینید تا بتوانید مراحل را طی کنید این سریال برای کمک کردن شما است} 

امیدواریم سریال خوبی باشد.
[تصویر:  quantum_break_2-580x328.png]
________________________________________________________________________________________________________________________
کنترل زمان دست چند نفر!: 
 طبق اخباری که به بیرون درز کرده است تنها joyce jack نمی تواند زمان را کنترل کند و کسانی دیگر هم می توانند زمان را کنترل کنند که در ادامه با انها اشنا میشویم:    

نام=Joyce Jack 
شخصیت اصلی بازی{قابل بازی کردن}

[تصویر:  14180573855290575561.jpg]
 نام=Beth Wilder 
همکار joyce jack {قابل بازی}

[تصویر:  15615734594689164703.png]

نام=Paul serene
 شخصیت منفی بازی و رییس شرکت monarch{غیر قابل بازی}

{تصویری از این شخصیت وجود ندارد}
_________________________________________________________________________________________________________________________ ترکیبی از دو بازی سم لیک:
سم لیک گفنه است که گیم پلی quantum break از دو بازی alan wake و max payne الهام گرفته شده است یعنی سیستم مبارزات از max payne و داستان و... از alan wake.وی همچینین گفته است که jack از جا به جایی اجسام برای جنگ هم کمک میگیرد.سبک بازی سوم شخص است.همه چیز در این بازی خوب ساخته شده است{از گرافیک بگیر تا صداگذاری} این خبر خوبی برای کسانی که به قدرت و توانایی xbox one در مقابل ps4 شک دارند است.در کل سم لیک اطلاعاتی زیادی از این بازی به بیرون نداده است ولی وی قول داده است که با گیم پلی نفس گیر و زیبا در اینده ما را سوپرایز کند.[تصویر:  31922707066309020910.jpg]
______________________________________________________________________________________________________________________ 
نقش quantum break در رقابت سونی و ماکروسافت:
این بازی برای ماکروسافت انحصاری خوبی است زیرا ps4 با انحصاری هایی که دارد حرف اول را میزند ولی این بازی کاری کرده است که xbox one به نزدیکی ps4 برسد.خیلی از مردم به دلیل این بازی می خواهند xbox one بگیرند.
 ماکروسافت حتما باید از سم لیک برای این بازی خوب و زیبا تشکر کند.
[تصویر:  98806863135764630902.jpg] _________________________________________________________________________________________________________________________
​ [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]با تشکر از شما که پیش نمایش من را خواندید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
و کمال تشکر از دوست عزیزم grey-joker که به من راهنمایی های فراوانی کرد[تصویر:  s0%20(74).gif][تصویر:  s0%20(74).gif][تصویر:  s0%20(74).gif][تصویر:  s0%20(74).gif][تصویر:  s0%20(74).gif]

نظر یادتون نره[تصویر:  s0%20(25).gif]

[تصویر:  0lrjsvrdpibq98jmwvn8.jpg]
پاسخ
باورت میشه که 16-17 خط بیشتر ننوشتی شما چرا روی مقاله کار نمی کنید و پیش نمایش مفصل نمی نویسید 
ولی بازم ممنون
پاسخ
بابا به کس بگی نمی تونه بیش تر از من خط بنویسه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
این بازی 2 تریلر بیش تر به بیرون نداده خب من چیکار میکردم[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

ولی بازی شما کاراموز هستید حتما یک چیزی می دانید که حرف می زنید[img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img]

ولی بخدا خبر از این بازی کمه [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
آقا ناراحت نشی
نوشتن پیش نمایش هم هنر میخواد و نوشتن پیش نمایش این بازی خیلی زوده خیلی!
اگه هم میخوای بنویسی باید حداقل یک دمو از گیم پلی باشه تا بتونی کمی بیشتر مانور بده الان بیشترین مانور تو معرفی رمندی و سم لیک هست!
حتی توی نقد بلک لیست هم بد جوری خراب کردی
نوشتن پیش نمایش و نقد قانون زیادی نداره ولی همون چند قانون کوتاه هم اجرا نکنی خراب میکنی
ببخشید ناراحتت کردم ولی ناراحت نشو به عنوان اولین پیش نمایشت خراب کردی و باید خراب کنی تا بتونی زیبا بنویسی
بازم پیش نمایش بده تا بهتر میشی کمک هم خواستی در خدمتم

به امید پیشرفتت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
آرمان عزیز، من در این مدتی که با تو در ارتباط بودم، دریافتم که علاقه زیادی به گرفتن تگ داری؛ اما متاسفانه نتونستی یک پیش نمایش کامل بیرون بدی؛ کلاً مطلب اصلی رو فراموش کردی و به چیز های نه چندان مهم اشاره کردی که بدون وجود اطلاعات کافی درباره عناصر سازنده بازی مثل : گیم پلی و گرافیک و ... ارزشی ندارند. با این حال می توانستی بخش بندی پاراگراف های کوچک رو ترک کنی و اطلاعات مربوط به هر مبحث رو در یک جا بنویسی. بهتر است در مطالب بعدی خود خلاصه نوسی رو ترک کنی. خوشحالم که دیگه اندازه فونت رو تغییر ندادی![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
سلام. خیلی بیشتر می تونستی بنویسی داداش حداقل ۱۰۰۰ کلمه که پایش بود . ببین  میتونستی پیش نمایش های خارجی رو مطالعه کنی . از ویکی کمک بگیری . توی این نقد ها باید در مورد همون بخش اندکم که تو دستت هستش مانور بدی . مثلا میدونی بازی با کدوم موتور گرافیکیه . شروع کنی به توضیح در مورد گرافیک که ما می گیم میشه ۵۰۰ کلمه و خود بخش توضیح شرکت سازنده و مقدمه هم میشه ۵۰۰ کلمه . حالا شما خیلی خلاصه کردی توی این تعداد خط کم اما تو همین دو تا بخشم میتونستی مانور بدی . تعداد کلماتم گفتم که بدونی میتونستی مانور بدی نه اینه کل پیش نمایش به تعداد کلمات بسته هستش.
ممنون. به قول آقای خردمندی باید اساسا یکی رو بکوبونی تا بیاد بالا [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]ممنون بابت مطلب.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
ممنون از راهنمایی های شما حتما در پیش نمایش بعدیم جبران میکنم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
ببخشید من کلی در مورد RATCHET AND CLANK : INTO THE NEXUS رو کلی نوشتم فکر کنم شاید 1500 کلمه یابیشتر باشه ولی خواستم عکس هارو آپلود کنم بزارم یهو صفحه عوض شد همه ی نوشته هام  پاک شد خیلی دلم گرفت ولی شاید در موردش دوباره نوشتم خیلی ناامید شدم.[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
سلام عزیز

شما برای نوشتن پیش نمایش کمی عجله کردی چون همانطور که مشخصه اطلاعات خاصی از بازی منتشر نشده شما میتونستی راجع به بازی هایی مثل The Crew و یا Need for Speed بنویسی که تقریبا اطلاعات خوبی ازشون منتشر شده ولی بازم تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(08-28-2013, 11:26 PM)MICROSOFT نوشته است: بابا به کس بگی نمی تونه بیش تر از من خط بنویسه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
این بازی 2 تریلر بیش تر به بیرون نداده خب من چیکار میکردم[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

ولی بازی شما کاراموز هستید حتما یک چیزی می دانید که حرف می زنید[img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img]

ولی بخدا خبر از این بازی کمه [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
نه اتفاقا کار آموز ها خیلی فرقی با ما ندارن وقتی که بابت پست که 1 سال پیش داده شده اخطار می دن

پیش نمایشت خوب بود
TNX[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 913 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,571 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,083 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  نقد بازی SuperHot: زمان می‌ایستد، دیوانگی به پیش می‌رود Big Bug 6 2,060 10-27-2018, 05:02 PM
آخرین ارسال: AtabakT
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,709 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان